Ztracený palác (12.9. - 18.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak už to snad dá pokoj.Hlavně že mi nahlásili,že jsem získala titul Veterán fóra-a diplom?nikde!Ani kytka,2 chlebíčky a poukázka na kafe!
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    vilm. bejvávalo a nejlíp karafiáty :D:D i tak gratulace a až postoupíš dostaneš 1 floren :)

    Jeden darovaný krumpáč, jedna hra, plný počet bodů.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Nakonec jsem to začala hrát.Uvidím kam dolezu.
     
  4. vladca

    vladca Stará škola

    inak ... 226 čarovných lampášov padlo ... ale príprava nebola nič extra ... habanero, zverina, stromy (mix obyč + xxl)
     
    vilm4, evainfo a raddre tohle ocenili.
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já měla taky přípravu takovou nepříliš vyladěnou - stromy (obyč i xxl), chlívky, akorát na plantáži bylo výnosné saguaro. A vypadlo 340 luceren, to je nadějné. Minihra mě bavila už minule, tak by to mohla být pro mne docela dobrá akce :)
     
    vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  6. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak asi jsem blbá,první pokus jsem poskládala hned a nad druhým jsem seděla asi půl hodiny a nemohla jsem to poskládat.:(
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A vadí to snad? Nemáš to na čas.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    No mně to teda vadí.Tetris jsem měla vždycky ráda a tohle je stejné a kdybych měla nad každou mini hrou sedět půl hodiny,tak se na to raději vykašlu.Nemíním nad tím sedět celé dny.Zajímavé,že další jsem měla poskládané hned. -.-
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- Hra není nijak časově omezena, ale za rychlé splnění hry (umístění všech 6 dílků) můžeme získat další body ;)
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    jinak pořád fungje křížek na reset hry blížite-li se k vypršení času s bonusem, naskočí nové dílky a nový čas. Jen pak na to nekoukejte jak na svatý obrázek,aby vám opět nevypršel čas a nic neposkládali ( mně se to skoro povedlo:))) )
     
  11. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Kde je prosím křížek na změnu obrázku?skali-díky
     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- vpravo nahoře ;)

    křížek.png
    Edit: nemáš zač :)
     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
  13. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Pitrýsek47-děkuju a na ten floren se těším.Sakra,co já si za něj koupím?Asi něco na sebe.Jo.
     
  14. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Zajímalo by mě, co jsou ty poklady, o kterých se píše ve druhém okně nápovědy k minihře.
    "Dokončením skládačky získáš šanci na odhalení pokladu, který se pod ní skrývá. ... Celkem je k nalezení 10 pokladů."
     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
    radyn.m a vilm4 tohle ocenili.
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    .helm. ahoj, no já bych řekla, jak se postupně doplńuje plocha s poklady. Přibyly tam na levé straně 3 meče, čepice na té zadní postavě - soše s červeným kamenem, truhlice s mincemi. Postupně se bude doplňovat plocha a to jsou ty poklady.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/19
  16. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    6 hier (vrátane prvej darovanej) úspešne zvládnutých, tých 40 celkovo nahrabať bude celkom fuška, ale aspoň nemusím riešiť bodový zisk za hru, odmeny sú také aké sú a finálnu odmenu výbeh pre rajčinu mám, tak to bude hranie pre hru samotnú :)
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Do akce jdu, bedny se zvěří se hodí vždy, a nářadí potřebuju mraky. Sice moc času na to nemám, ale odměna 56 je Sigillaria, takže ji zkusím "ulovit"..., jen ty mraky potřebného akčního, ufff...

    edit: Pitrýsek47, díky moc, spíš než sil, ušetřím spousty SH a vrtulí. Při papouščím dýchánku jsem zásobám těžce pustil žilou :D
     
    Naposledy upraveno: 13/9/19
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já s radostí vynechám,ani se mi do toho pěstování nechce :music:
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, radyn.m, šetři síly, strom už letí na tvoji farmu ,-)

    Nějak mi zlobí + kliknu a odhlásí mě to ze hry, asi jako dvojklik, místo zrušeni minihry. Teď se mi to stává i u otvírání beden.
     
    Y_n_O a radyn.m tohle ocenili.
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tahle minihra mě jde až moc dobře :) Vlastněje fajn,že pokud nejde obraz poskládat,křížkem vystoupíme ze hry a zkusíme znovu-jinouskládačku,jen abychom se vždy vešly do časového limitu,kdy získáme 20 b za minihru :p
    Mám 110/1000 b
    Lucerna: 436
     
    Naposledy upraveno: 13/9/19
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.