Ztracený palác (12.9. - 18.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rampusak - ahoj, já jsem v tom, prosím, úplně nevinně ;)
    V odměnách jsem zahlídla výběh hrůzného Rajčeho. Co chvíli je tu někdo smutný, že ho nemá, tak má šanci :)

    Já jsem přípravu v tropech udělala, jestli akci pojedu ještě nevím, to se uvidí...moc se mi nechce (ne kvůli odměnám, ale přepadla mě nějaká lenora či co :D)
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Však já vím Ynočko, proto píšu jen "líbí"
    RT se patrně řídí heslem "Kdo si hraje nezlobí"
    Já bych akci rád dělal protože náhradní díly na auto dorazí až v pondělí a houby se někde schovávají.
    Špuňti a prckové chtějí všechno možné, jen ne nic dietního, nemastného či neslaného.
    Musí to být barevné, nejlépe zvuk 7.1 a musí jim to slušet na netu!
    Farma je odehnala ze svých řad právě podobnými akcemi.
    :(
    Ale pořád je to prý lepší jak ležet na operačním stole...
     
  3. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Akce má své plusy, např. je na baha a také své mínusy, např. nic moc odměny a včera jsem zrovna předělávala baha podle potřeb nedokončených úkolů v druřstvu. No, mám tam dlouhodobky, tak uvidím.
     
    evainfo, vilm4 a Jonsdorf tohle ocenili.
  4. irsko

    irsko Aktivní autor

    Tak já akci dělat budu, protože nářadí mám stále nedostatek. Jen na upgrade zvěřinců bych potřebovala asi 50 000 dřeva (a to jsem teď nakoupila se slevou nějaké bedny s nářadím), nemám ani cihly na upgrade výroben...
    Jen nevím, jestli to jsem schopna dát na dvou plochách, protože vodopády jsou nebouratelné :) To už raději protočím lístky nebo použiju Jacka (a to já nerada, protože si ho šetřím, už dlouho nebyl k mání...)
     
    vilm4 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si zahrála darovanou hru - za plný počet bodů - a mám nálepku, to mi ke štěstí stačí :pxD:music:
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  6. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Tak se hřbitovem asi zavřeli všechny plochy,nemůžu se nikam dostat.Jenom se točí kytička a nic nenačtexD
     
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Honzulka05, radyn.m a vilm4 tohle ocenili.
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Veru tak, nič neotáčame ;) Iba sa nám občas oči pretočia xD
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zkuste restart hry (odhlásit a znovu přihlásit) ;)

    jesterka74 - otáčet s obrazci nejde
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  10. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Použila jsem nabídnutý krumpáč,4x převorala skládačku než se všechno dostalo tam kam má,zjistila že jsem tele a jdu od toho.Tohle mi teda vážně nejde.
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Restartováno,stejně se na Baha nedostanu,neotevře se ani jedna plocha.....Teď to jde ale prve jsem chtěla otevřít minihru a vše zamrzlo,pak jsem se nemohla dostat na plochy.Raděj minihru nechám napokoji....
     
    vilm4 a epek tohle ocenili.
  12. vladca

    vladca Stará škola

    skúšal som viackrát ... niekedy to robí niekedy nie ... na baha plochu vojdem, ale keď z nej vyjdem nemôžem ísť na žiadnu inú
    ani sa vrátiť, na vodopádoch mi nefunguje zber stromov !
    strom ostane zarodený ... dá zberať aj viackrát (teoreticky donekonečna) po sebe ...
    plody pripíše po každom zbere ... po reštarte nie je pripísane v stodole nič

    EDIT: po ďalšom reštarte je to už OK ... Farma vyzerá byť nejaká nestabilná :)

    EDIT2: Vojdem do okna akcie (omylom klik na ikonu) a keď sa vrátim znova, nekonečný zber stromov ...

    EDIT3: po reštarte prehliadača a zopakovaní postupu v EDIT2 ... zase nekonečný zber
     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
    vilm4 a jandule tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zatím nechoďte do minihry. Problém je nahlášený, už prý na tom pracují ;)

    Edit: jesterka74 - dílky by měly jít vyhodit zpět, ale asi jak je to teď poňachtané, tak to zlobí. Nech to zatím na ažpak :)
     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
  14. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    také se nikam nedostanu i po restartu hry
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    zas nic nefunguje jak ma
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ladik11 - my víme, už se to řeší :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Taky jdu brečet. A samozřejmě se těším na kompenzační nůši plnou až po okraj.

    EDIT : jo tak to by mě zajímalo co to je za taktiku, že se nedá ani odhlásit ? :)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    xD Tak jo, budu se taky těšit :D

    Edit: tam mně to šlo odhlásit normálně. Možná pojistka, abys jim neutekl za jinou zábavou xD

    odhlášení.png
     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
  19. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Mě funguje vše jak má.
    Žádný problém jsem neměla a za nedlouho bude rozpěstováno.:)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    první minihra odehrána s plným počtem bodů, ale to je všechno, vyhodilo mně to na mapu a na žádnou jinou plochu to nepustilo a teď mně to dokonce samo odhlásilo, jdu si dát dvacet ,třeba se to umoudří než mi akční dozraje ma na to skoro 3 hod.
     
    dasa1143, vladca a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.