Ztracený palác (12.9. - 18.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám výběhy dva, na skladě 122 těch příšerek a při každé děsivce přibývají... nějak se mi do toho taky nechce, ale protože zas budu čtyři dny v práci, co jiného tam mám použít jako antistres, než hrát farmu xD
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Inuš,v práci se má pracovatxD:p;) no já teda farmu jako antistres nemám,a do tohohle asi nejdu 600koberců je na mě hodně alebo jsem lakomá-.-
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - koberce si napěstuješ, ty nedáváš ze svého :p
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    mituli - Proč řešíš koberce, vždyť to je kytka! ;)

    Ha! Skali je rychlejší...
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mituli, já mám takovou "dohledovou" práci, ale někdy je to na palici... xD Tak si na farmu udělám čas.
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Chápu to dobře, celý rok schraňuji koberce a pak je mám pouze na čtyřikrát do mlýna?xD

    [​IMG]
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - mno, já ti nevim teda, ale mám o tebe trochu strach xD
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, chápu to jako vtip ;) Ale někdo může ty koberce od bembloudů vzít vážně a mrkvička se ucvičí... :oops:
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já to uvedu na pravou míru radši, ju
    létající koberec.png baha produkt, který do této akce vůbec nepotřebujeme.

    A tady máme koberec - akční rostlinu, kterou potřebovat budeme
    koberec.png :D:D
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Skali - a myslíš, že to pomůže? Kdo nečte, nečte. A stejně bude šílet... xD:p
     
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ale ,no tak;):pdyk vím,trocha srandy neublíží:music::music:
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - no že jo ;) Ale někteří možná nevědí xD
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu mi mate ze kytka je na "plantáž, deštný prales, křišťálové vodopády" ale padatko ze z "bahamarama"... dumam v cem je rozdil...
     
    coneznam a vilm4 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - řekla bych, že je to totéž ;)
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tassi to je tím, že sem upřesnila v prvním příspěvku u té kytky, jaké všechny plochy. Ono ne vždy se pěstuje na všech plochách, tak jsem chtěla být přesná :)
    Jestli chceš, upravím ti i zbytek,. rozdíl v tom není.
    danda
     
  16. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Taky šnajdruju,papoušci mě vyčerpali,budu zase za kapitána Nálepku.
     
    evainfo, mituli a coneznam tohle ocenili.
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Už nyní se hra seká, jsem zvědavá co to bude dělat v 14h.
     
    vilm4 a coneznam tohle ocenili.
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    "Tak zatracený palác říkáte?"
    "To vy říkáte zatracený palác!"
    "Já říkám normálně, ztracený palác!"


    No a vidíte, jaké to vlasně máme štěstí, co kdyby šlo o Zimní palác?
    To by Cimrman nedal, neb tou dobou někde ládoval dělo u nějakého křižníku "roura" nebo tak nějak?
    :D
    Ale pak si říkám, co by dělal Zinmí palác na Bahamě?
    Snad chce Raul udělat Kubánskému lidu radost když to mají tak blízko? Že by rum a čvaňha tolik vynášela?
    Ale pozor, pozor! Zase je to na půl cesty k Floridě!
    A ten pán co si ho pletou s papouškem "Trupeťákem Chocholavým" má prý jenom vybílený dům!

    No, ať tak-či tak, myslím že mám jasno.
    Akce co se neustále opakujou jen změnou grafiky a odměnami co starší hráče netáhnou-
    rozhodně můj unavený farmářský kombajn nenastartujou...
    Tak že si dám klidně třeba Verna.

    Všem co se akce líbí budu rád držet palce.
    Váš Jonsdorf...


     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bítlsáku, tady to není o líbí a nelíbí, nejsme na fejsu xD Zkusím, uvidím, buď to pude nebo to nepude :) Za pude dám soukromé líbí, za nepude nelíbí a mám pořešeno bez Raula i toho severoamerického hulváta 8)
     
    Naposledy upraveno: 12/9/19
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    A já palác hledat nebudu ať si je ztracený dál :p. Nefandím minihrám ale skládačkám ee a aby si zaskládala dcera s tím že to chce pohnojit protože už mamííí zase nemáš napěstováno tak to tuplem ne. Odměny chabé co chabé naprosto ochlablé :music: tam nepomůže ani modrá která je prý dobrá a tak budu ládovat do děravě stodoly, láduju skoro furt a furt to není nikde poznat :cry:. Asi požádám o dotace z Eu, čápů mám dost jé to by bylo hnízdeček a nebo chovných rybníků, dávají nám tipy jeden vedle druhého a enem to chce nebýt línej vyplnit pár tun lejster. Všem co akci jedou přeji příjemné skládání, mě bohatě stačí když v v liště najdu co chci a díky nehratelnosti farmy je to fakt fuška jak na nervy tak disk v compu jenom provozovateli je to putna. Asi je něco špatně...8) Martina

    Verneovka hmm dobrej tip, 20 tisíc mil pod mořem je moje oblíbená. Má nádherné obrázky kvůli nim verneovky miluju.

    Skali ty mě hezky pleteš ale super fórek, víc takových k akcím já ti fandím.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.