Ztracené město Akvanautika (17.5. - 23.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, stonka je doma, druhá časť určite nebude komplet. Pikolka by sa mi véééľmi predražila, keďže plutiev mám zatiaľ iba 100 a dnes som rozpestoval krátku. Pošetrím na ďalšie akcie. Gratulácie hotovým, ostatným veľa plutiev.
     
  2. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek je doma a dál už jen co udělám to udělám , zas tak moc to neřeším . Pěkný den všem !:D
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, pikolka se přidala ke svým 144 kamarádkám. Už bych asi měla někde udělat místo a začít je otevírat.
    Padátka byla tentokrát v pohodě, ještě 182 kousků zbylo.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak se pozvolna propěstovávám přes kompasovou růžici k dekoracím. Vehikl sice odpoledne vydal znova sto procent, ale už je nevyužiju naplno, zítra mám benzinku a tam to prostě nende. Furt se eště bráním tomu, pořídit si data, ono to musí jít i bez nich. Dycky to šlo. Jen musím přemýšlet, kdy, co a jak xD Teď budu vstávat, když uslyším budík, pak v práci zruším vánočku a přidám poslední bonus ze soukromých zásob a pohnu s kapkama. No co, však stromy dozrají, z beden to napadá, vehikl taky něco dodá... Akce končí o půlnoci, doma budu po deváté, ještě něco nasyslím. Na pikolku to nebude (ploutví 362 ks), ale snad ty ostatní omalovánky posbírám :)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Chybí mi 350 ploutví na piccolu.. to je dost.. tak asi smolík pacholík.. mám tam pobyšku se sh.. i když je konec až za 16 hod.. tak si nemyslím že mi napadá dostatečně.. no uvidím kolik jich spadne z jedné sklizně a případně to otočím jestli bude třeba :p
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zdá se mi to? Je to sen?
    Začíná mi krásný den...

    [​IMG]
    Další bednu v liště mám.
    Co s ní jenom udělám?
    Tajně budu v cennost doufat,
    abych nemusel si zoufat
    nad výsledkem rozbalení...

    "Postřik", "Jack" či "Pěstitel" to není?
    Nevadí, všechno se cení...
     
    Naposledy upraveno: 23/5/23
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    U mě padátka 682 a kupovat je nebudu.Stačí že jsem dokupovala sto abych měla stonek a mohla začít pěstovat další akční.Příští hru na Baha oželím.
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dostala jsem se ke hře před chviličkou, Piccolka nebude,nevadí bude příště-snad-;):p
     
  9. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Povedlo se mi získat stonek, tak to jsem ráda.
    Pěstovala jsem už jen proteu a z ní mi těch ploutví padalo o něco víc, jinak bych to nedala.:p
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ve 23 sklízím.. jestli usnu tak jsem namydlená :p
    [​IMG]
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Splnila jsem polovinu té druhé poloviny. xD Mohlo být více, ale holt byly prostoje.
    Kdo ještě pěstuje a potápí se pro padátka, držím palce. Hotovsům gratulace. Teď už jen příprava na další akci.
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Ploutví mám momentálně 456... dokupovat nic nechci. Takže nedokončím akci celou...
    Smutnější jsem z toho, že jsem nezvládla dopěstovat na tu předposlední odměnu - je tam pěkná dekorace (jakože nabušení BZ). To mám 1.695 / 4.500 Sice mám zaseto, ale to už asi nezvládnu. I když jsem teď dívala, že akce nekončí ve 22 hod., ale až ve 23:59 o_O


    EDIT v 19:30:
    tak jsem se hecla... a točím a točím a točím... už konečně po 50 ks párty lístků KŠ pustilo chlup. +1 plodina na 6 hod. -.- aspoň, že napadalo i pár SH ;)


    EDIT2 v 21:20:
    :D tak prý poslední sklizeň... jsem se přepočítala. Chybí mi 15 ks akčního krátkého kvítí. To mě podrž!
     
    Naposledy upraveno: 23/5/23
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Dekorace mám, padátek chybí skoro třista na bednu. Co už, ale snažila jsem se ;)
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som to zmakla cele ;)a bosorka skoncila tesne pred cielom,chybalo jej vela padatiek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.