Ztracené město Akvanautika (17.5. - 23.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. briny69

    briny69 Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    mohu poprosit...nemám k dispozici mapy, mělo by jich být 10...kde je prosím najdu

    dobrý den, mohu se prosím zeptat, kde najdu mapy, psali, že by měl každý dostat 10

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/23
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    briny69 - ahoj, mapy bys měl/a vidět ve mlýně, až si půjdeš vyrobit rostlinky na rozpěstování.

    mapy.png

    Pokud tam žádné neuvidíš, zavři hru a přihlas se znovu ;)
     
  3. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, růžice hotová. K rozpěstování bambusu je ale daleko. Chybí spousta padátek, což je škoda když kolo dalo 2x 100%, holt využiju bonus k jiným komoditám. Tož kdo plníte, ať vám to padá. Hezký večer.
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak snazší bambusová část hotová, teď ještě rozpěstovat růžici, ať ji můžu dát na noc na celou plochu
    [​IMG]
    Hezký večer, ať to fičí ;)
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    základ by bol;)
    zlý začiatok ma nestihol, prípravu som robila po 12,00 = lablab s Tiki maskou, remeslami a vianočkou + nevinnosťou v slotoch, pohnojené SH (asi 2,42 hod.), z kolesa 2x100%, dlho sa mi tak nezadarilo, väčšinou musím dávať z lištových zásob,
    teraz, na dlhšiu rastlinu som pustila aj 2 riadky na SH, neviem kedy zaspím, ale do zajtra 12,00 by mohlo byť hotovo:p;)
    na padátka mám Johny Citróny;)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Dnes končím těsně před stonkem ;)
    [​IMG]
    Pokračování zítra :music:
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kdo si to vymyslel,že akce má být hotova do Večerníčku? Když není hotova do půlnočních zpráv, je lepší jít spát. Dobrou noc .;)
    [​IMG]
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řekl bych,že tahle akce je docela těžká.Klidně dekorace mohy dávat mnohem více BZ.A to 300x LV,nebo i klidně 400xLV. Takhle je to vlastně jen další křeččí past a pro spoustu starších hráčů s deštníky a melodiemi ,je to už lištovka.:oops:
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nechápu vás jak to děláte. Hraju od začátku a nemám skoro nic. Po čtyřech rostlinkách těžko dojdu ke stonku.:(
     
  10. Mavi.U.

    Mavi.U. Zelenáč fóra

    Hezký den,já akci plnit nemuzu,protože nemám Baha,ale škoda,že aspoň ploutve jako dárek nemuzu poslat:(
     
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Lahvové bambusy mám,ale padátek jen 438,takže dál se hrabat nebudu.Taková hra nemá smysl.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jedu zlehka krajinou
    a nemyslím na jinou
    hru, nežli je Farmerama.
    Baha, Alpy ve finále...
    nemusím být neustále
    v čele stáda - žádné drama!

    Ale tu dlouhodobku jsem pochopitelně již napěstoval...;)
     
  13. máťochov

    máťochov Stará škola

    Asi o víkendu otestuji tento bonus;).
    [​IMG]
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    A teď už jen sbírat ploutve :)
    [​IMG]
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tradičně gratuluji rychlíkům :)
    Já mám 732 bambusů a 299 padátek. Ještě jsem nechala na ploše stromy a pěstuju jen tam, kde byla pole na rozpěstování. Zítra sklidím stejně jen ráno, možná o přestávce na oběd a pak večer. Sobotu a neděli mám volnou, v pondělí jen čtyřhodinové školení, tak snad se k řádku propěstuju a když budu mít ten čas, třeba bude komplet. Když nebude, se z toho nezvencnu. Ale ty dekorace sou fajn, pořád je mám možnost vyměnit za méně výnosné. Holt su lajdák, ale žiju s tím spokojeně už víc než půl století :)
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak stoneček stonkuje ;). Zbylo 39 padátek na aktivaci kratší rostlinky, tak hned umleto a zaseto ;).
    Času do konce plno, tak si myslím, že to dotáhnu do konce a bude i Piccolka :).
    Všem rychlíkům, kteří mají hotovo posílám gratulaci a nám stále hrajícím přeji úspěšné farmaření.
    Hezký pátek všem a ahoj :);)
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem se těšila na obrázek, ale zatím ho sem nikdo nedal, i po první půlce by měl být zaplněn tím, co tam má být, ráda se vždy na něj kouknu, protože ho nemám celý, ještě mi do něj cosi chybí dopěstovat a padátka mi též chybí, přeji fajn hru, já pěstuji tu osmihodinovku kvůli padátkům, tam jich přeci padá o něco více, celou akci stejně nedám, tak alespoň tu půlku.
     
    smoulinek123, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    kutilka70- děkuji, je moc hezký.
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám 564 pádel, potřebuju 800. Kde je má vzít? Poradí mi někdo? SH nemám a dlouhé plodiny rostou dlouho-vyšlechtěné taky ne-:(:(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.