Ztracené město Akvanautika (17.5. - 23.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bertoldek

    bertoldek Rádoby autor

    Akce nespuštěna :-(
     
  2. lipka2222

    lipka2222 Pisálek fóra

    restuju stále a k akci se se stále nedostanu
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Aktuálně není možné se k akci dostat, tudíž nemá smysl kvůli tomu hru restartovat. Pracuje se na opravě viz Aktuální problémy ve hře.
     
  4. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Akce mi také nefunguje.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jo pardon, pěstovat jde, ale akce je fuč.. jajajaj to je prekérka :D tak pěstuju a čekám a budu doufat že nepěstuju zbytečně a akce se rozjede :p
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Jestli přijdu o padátka z první sklizně, tak na Baha je to docela problém :eek:
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nemám časomíru, nemám ikonu akce, nemám nic. Akci dělat nemohu. Fakt k naštvání....
     
  8. -munaja-

    -munaja- Zelenáč fóra

    Zdravím, akci nelze spustit. Řeší to někdo?
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja počkám,nemám sa kam ponáhľať.Ale neviem,čo naštve viac,či to,že sa závisláci nevedia dostať k hračke,alebo to,že pomaly niektorí mali hlásiť hotovo?? ;):p
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To já s jsem si sklidila, padátka normálně padají napřed jsem to zkusila na pár políček, akorát se nejde dostat do akce, takže čekat zasadila jsem zatím čili papričku, přinejhorším bych ju zrušila.
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chyba týkající novinek, časomíry a přístupu do akce by měla být opravena. Nyní je tedy správný čas zaktualizovat hru. ;)
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Už to jede a o nic jsem nepřišla :) Ploutví 232ks.
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Na startu jsem byla přesně, ale nějak to nefungovalo - jak to čtu, nebyl to problém jen můj, ale globální (nebyl čas ztrácet čas aneb návštěva v nemocnici byla přednější). Takže jsem o nic nepřišla. Po návštěvě jsem na zastávce nastartovala mobil a zasela - za 45 minut sklízím první rozpěstování delší plodiny. Ploutví mám 183 kusů.
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Stále nic, dcera už sklízí a jede a můj koupený balíček se zmenšuje a hra v nedohlednu. Poslední dobou je to skoro pokaždé, když se něco najíždí, vyskakují věci, které být nemají a co má fungovat, nefunguje.:cry::cry::cry:
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mamča50 s čím máš problém? Vše by již mělo běžet normálně. Doporučuji se odhlásit a znova přihlásit nebo úplně vypnout a zapnout klienta.
     
    moncicak7070, maribeja a modro.ocko22 tohle ocenili.
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    *odstraněna zbytečná citace

    Vše jsem udělala a stále se mi objeví prázdná stránka a nenabídne mi výběr plodin.

    Na stejném počítači dceři to jede normálně. Co s tím? Děkuji ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mamča50 v tom případě se budeš muset obrátit na herní podporu, aby mohli tvůj účet prověřit.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Drevulka pokud ti v akčním okně vyskakuje výjimka (okno s dlouhým textem), budeš se muset obrátit na herní podporu.
     
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Spustila jsem akci 14.10hod. a nešlo to , tak jsem zavřela hru a udělala jsem dobře . Teď už jedu dobře , jen tak dál .:p Pěknou hru !
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.