Ztracené město Akvanautika (17.5. - 23.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Akci vynechávám.Zahrádka volá.;););)Nakonec,vzhledem ke špatnému počasí,jsem se do akce pustila.Půlku mám hotovou.Víkend má být prej hezký,tak uvidím,jestli se budu honit kvůli piccole.Stonek mám.;);)
     
    Naposledy upraveno: 19/5/23
  2. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce pujdu co, udělám to bude mám bahamu přes 700 tak pojedu at se všem farmářum daří ;)
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zkusím se zúčastnit, stonek je do sbírky a pak se uvidí. Mám vypráskané SH, začnu delší rostlinkou. Všem přeji ať se daří získat aspoň stonek.
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Musím se rozmyslet jestli chci všechno bourat. Asi ne ale jak se znám, stejně zkusím -trošičku-:music::p
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    jan.svatek, ahoj, máš nejaké informácie, že Baha levely nepôjdu vyššie, možno aj exponenciálne?;)

    ..jasné že do akcie idem a celkom akčne, lebo robím aj paralelnú súťaž na Ostrove8);)
    ..tak zajtra, kto musí do Večerníčka, ďalší po správach, najneskôr do 23.mája to musí dať každý farmár;):inlove:
     
    Naposledy upraveno: 16/5/23
  6. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Dělám každou akci, tak ani teď nevynechám. Vyhovuje mi, že je na BHA, protože potřebuju na farmě doplnit nějaké plodiny, které mi žere Družstvo a krmivo pro nejnovější zvířata. Začínám dlouhou z časových důvodů a padátkům. Pěknou hru všem.
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, jaká paralelní soutež na Baha? Aha už vím sypající tropické plody, ty body je tam přece překlep! Tak honem vytrhat dekorky abys ses 3O.6. nedivila.xD[​IMG]
     
  8. prcek62

    prcek62 Zelenáč fóra

    souhlasím není tam nic, ani strom či hyena , jen zas náhody, který nikdy nevídou:cry:
     
    maribeja, modro.ocko22 a kutilka70 tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nič,ale že nič z akcie mi nefunguje,ani 12 minút po 14:00 !!! -.-:wuerg:
     
  10. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Zdarec. 14:00 hod. a farma je nefunkční, je to klasika z minulých období při spuštění akce nebo je závada na mém přijímači?
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Už jsem si myslela že závada je u mne :oops:
     
  12. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ani mě to nejde, musíme počkat
     
    INČUČUNA1959 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    uz sme zabudli ako to bolo , ked zacala akcia a kvetinka sa tocila xDxDxDxD
    akciu nerobim , ale rada by som pozberala alpy a ono to nejde xDxDxD
     
  14. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    jj vidím že tu jsou pamětníci
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ani mne poriadne nefunguje.Do obeda mi išla super,ale ak začala akcia tak to je strach a hrôza.Aj keď akciu nerobím hnevá to.Dlho to bolo v poriadku aj cez akcie a staré chyby sa začali zase opakovať.
     
  16. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Nějak mi to špatně funguje.
     
    INČUČUNA1959 a babička-květa tohle ocenili.
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    14:17 a už nejde ani načítať plochu,žiadnu.No,keby boli otvorili aspoň tú horskú chatu,bol by som šiel na wellnes.o_O
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    asi všem :p ovce s trakařem jedou :p
     
  19. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mě nejedou ani ty ovce, mám bílou stránku :p
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Už se mi podařilo zasadit Lahvový bambus ;) Ploutví 204ks :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.