Zrzinka11 aneb Zrzinčin pokus o deníček

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Zrzinka11, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    22.11.2013 Postup na farmě do 84lvl
    Gratulace od drakobyk


    Milá Zrzinko, blahopřeji ti k tvému postupu do 84. levelu a přeji ti, aby tě farmaření pořád tak bavilo jako doposud. Nechám ti tu obrázek, aby tě v tak ošklivé nemoci trošku potěšil a usmála jsi se na ten náš svět. Koukej jde to . Pa Olí

    [​IMG]
    Máme tě moc rádi Zrzííí.
     
  2. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Přání k svátku od Moničky79

    Zrzinka (Ivuško) přeju ti vše nej nej k dnešnímu svátku pořádně si ho užij a at se ti daří jak na farmě tak i v životě

    [​IMG]


    Kočko má, ještě jednou ti moc děkuji... :)
     
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Vracím se k psaní po delší době, holt předchozí 3 příspěvky jsou na přeskáčku, ale myslím si, že až tak moc to vadit nebude... ;)


    Tak jako lásku, tak i západ slunce chceme prožívat stále dokola, přesto že víme, jak to skončí...
     
  4. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    22.8. 2013 Nové zvíře na šlechtění

    Probudila jsem se do nového letního slunečného dne... Protáhla jsem se a vydala se na verandu, podívat se jak se zvířátka mají... Ležela ve svých ohradách a bylo jim neskutečné vedro... Vzala jsem kombajn a všechny řádně polila vodou třeba ještě vyrostou... Tu jsem něco zaslechla o pštrosíkách, šla jsem se podívat na vývěsku, kde stálo, že do naší šlechtící rodinky přibývá právě zmiňovaný pštrosík... No páni, rozrůstá se to pěkně... O BB své štěstí přece jen vyzkouším...

    [​IMG]


    Nesnaž se zakrýt něco, co jsi provedl úmyslně. Svět je tak malý, že dotyčný se to stejně dozví...
     
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    24.8. - 26.8.2013 BB

    Zjistila jsem, že se mi někam vytratilo šlechtění o pštrosíkách... No, zase úřadoval šotek, to abych si na něj políčila opět... No nic, tak u příštího BB obrázky budou... Jdu na něj políčit pasti, to se nedělá zašantročit mi obrázky s BB, protože už si nepamatuji přesně, co jsem vyšlechtila, ale vím jen, že jsem zůstala u pštrosíků...

    Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř...
     
  6. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Lunarama 28.8. - 6.9. 2013

    Byl horký letní den a já stála na schodech verandy.. Pozorujíce azurové nebe s hrnkem kávy v ruce.. Z této činnosti mne vytrhne nějaký hluk, dávám hlavu dolů a mé oči spočinou na jakémsi takémsi barevném plakátě, zvědavost mi nedá a já se vydávám na výzvědy - respektive přečíst si plakát.. Je tam napsaná další krásná akce s pěknými cenami (odměnami), Potřeba je napěstovat určitý počet kozlíku a při sklízení na nás budou padat měsíční kameny.. No, to budem muset běhat mezi nimi ;)Juchůůů, ale jeden si smalým mňau přec jen schováme na památku... Akci jsme splnili i s pomocí manžílka...


    [​IMG]


    Myslím, že dokonalé štěstí může poznat člověk jen tehdy, když poznal největší bolest...
     
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    29.8. 2013 Postup do 83.lvl - dlouho očekávaný..

    [​IMG]


    Je jenom jedna cesta za štěstím a to přestat se trápit nad tím, co je mimo naši moc..
     
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    14.9. - 16.9. 2013 BB

    Přikládám jen jeden obrázek, který byl nejlepší...


    [​IMG]


    Nic není nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí...
     
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    19.9. - 20.9.2013 Děsivá noc alias Děsivka
    [​IMG]

    Setmělo se. Všude je tma... Postupně se začínají rozsvěcovat světla. Ani po hvězdách na obloze nejsou žádné stopy.. Kampak se ztratily? Malé mňau cosi loví v trávě, běžím si pro baterku abych zjistila, co to je... Přiběhnu k mňau, rozsvěcím baterku, za zabliká a zhasne... Zkouším 3x a pokaždé s tím samým výsledkem.. Co to, sakra je? Náhle zhasnou všechna světla a ozve se strašidelný zvuk, při kterém mi vstávají chlupy do latě... Rukama tápu po malém mňau a začínám si pomalu uvědomovat, že mi visí na noze... Běžím s malým mňau do bezpečí domu, beru schody po 2 a o poslední schod zakopnu a rozplácnu se na zemi, za mnou se ozve rána, při které mi ztuhne krev v žilách a přiměje mě to vstát a zmizet v bezpečí domu.

    [​IMG]

    Opatrně koukám z okna a snažím se zjistit, co to bylo, ale marně.. Světla dál blikají, dál se ozývají rány a k spatření nic není... Říkám si, že s malým mňau radši nevytáhneme ani paty z domu...

    Život je těžká zkouška a jen ten, kdo jeho výzvu přijme, opravdu ví, co znamená žít...
     
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    19.9. - 26.9.2013 Zvoník na prázdninách

    Bylo nebylo za velkým kopcem stálo farmářské městečko a v něm žilo malé mňau, mělo skvělé páníčky a spoustu kamarádů nejen v říši zvířátek. Ještě bylo léto a přijel úžasný kamarád Zvoník na návštěvu. Zvoník byl srandista a pořád něco vymýšlel, mňau se smálo od rána do večera až ho bolela od smíchu tlamička.. Ve chvilkách spolu lovili mrkvičku ve městě a pořád si hráli, do Družstva pak mrkvičku odevzdávali, získali spoustu odměn. Zvoníkovi tak rychle prázdniny utekly a nastal smutný den loučení... Mňau se moc loučit nechtělo, viselo Zvoníkovi na noze a pustit ho nechtělo až musel slíbit, že příští prázdniny přijede zase... Na památku dostalo mňau nějakou maličkost...
    [​IMG]


    Nalezněte odvahu klást otázky a vyjádřit to, co skutečně chcete. Komunikujte s ostatními tak jasně ,jak jenom dovedete, abyste se vyhnuli nedorozuměním, smutku a dramatům. Pouze touto jedinou dohodou dokážete změnit svůj život...
     
  11. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Septemberfest 20.9.2013 - 30.9.2013

    Probouzím se do dalšího pěkného podzimního dne, sedám si do trávy pod hrušeň a pošimrám malé mňau na bříšku, naštěstí ucuknu a tak má ruka neposlouží jako větvička... Jdeme sklízet a hle, co se to děje, spustil se korbelový déšť[​IMG] Nakouknu do stodůlky a vidím kyselé zelí [​IMG] a petúnie jak hezké jsou, bohužel jsem zapomněla jak je sem dát...[​IMG] - nakonec jsem na to přišla.. Tu mi to dochází, díky malé mňau uvolnilo jsi mi mé vedení, Juchůůů Septemberfest je tu... Dávám se do akce a celou ji splňuji, vyčerpáním padám pod nejbližší stromeček...

    [​IMG]



    Moudrý je ten, kdo zná spíše užitečné věci než mnoho věcí...
     
  12. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Nezapomněla jsem na deníček jen přemýšlím jak ukončit tento rok a jak pojmout ty ostatní abych se už srovnala v rocích a nebyla pořád pozadu :music:
     
  13. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Byla jsem delší čas zaneprázdněná, ale už jsem na to přišla:

    rok 2013 ukončím řádně
    rok 2014 vyberu akce a události, které se mi líbily či co bylo pro mě zlomové
    rok 2015 to samé co v roce 2014
    rok 2016 to samé co v roce 2014 a 2015 možná se i zamyslím...
    Bohužel mám dost velkou časovou prodlevu a musím přebrat 3 hromady střípků za každý rok...., ale já se s tím poperu... :music:

    Veľmi krátky a nepokojný je život tých, ktorí zabúdajú na minulosť, nedbajú o prítomnosť a boja sa budúcnosti...
     
  14. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tajemničky a Tajemničky na Baha 5.10. - 7.10. 2013

    Dali jsme si s malým mňau dovolenou a vyrazili jsme na překrásný exotický ostrůvek Baha... Přijeli jsme právě včas, probíhala akce Tajemné sazeničky a tak jsem si zkontrolovala stav svých florenů a 2 si koupila. Po uplynutí doby došlo na odhalení, na které jsme se těšili.. Chvilka napětí.... a je to tu, slavný okamžik nastal.... Vyrostla nám Liči XXL[​IMG] a Palma XXL[​IMG] takže obrovská radost... Dnes to zapijeme punčem... :music:

    Zjistila jsem, že cokoliv se stane, jakkoliv zlé se to zdá - život jde dál a zítra to bude lepší....
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    My little ponny 7.10. - 14.10. 2013

    Slyším ržát koně jakoby z dálky... Říkám si, copak se to k nám řítí? Nejdříve vidím v dáli barevné tečky, které se přibližují a já v nich poznávám barevné poníky... Juchůůů, přišli se na nás podívat a přinesli sebou napínavou akci za jejíž splnění na nás čeká spousta atraktivních odměn... :music: Běžím do stodoly jenže po cestě asi 3x upadnu.. Hrůza, zvedám se a běžím dál... Otvírám stodolu a je to tam, ptáte se co? No přece krásné barevné kapradí.... :music: A tak s malým mňau skáčeme s políčka na políčko... Bude fuška splnit akci...:music:

    Zjistila jsem, že lidé zapomenou na to, co jsi řekla, co jsi udělala, ale nikdy na to, jaký měli vedle tebe pocit...
     
    Naposledy upraveno: 23/6/17
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Renzo jarmark 14.10. - 20.10. 2013

    Viděla jsem tě, říkám Renzovi jen na mě zpoza chroští vybafne... Na jedno oko je zklamán, že jsem se nelekla.. Po krátkém rozhodování jdu s Renzem a malým mňauna jarmark.. Jako vždy měřit síly s Lukášem nemůžu - je silnější než já.. Číhat s dřevěnou paličkou na krtky až vykouknou z děr mi jde jak kdy... Pirát s truhličkami je ovšem jiné kafe.. Ten mi jde ze všeho nejlépe, hádat kde se nachází klíček... Dnes přiletěla muška zlatá zlaťoučká a snad přinese štěstí štěstíčko....

    Navštívila jsem tedy piráta, šibalsky se na mě usmíval.. Začala jsem hádat a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat... Získala jsem 2x200, 100+40+5+10 žetonů... Obrovská radost... Kdyby to tak šlo pořád.. Byla bych u dráčka coby dup a u té parcel jakbysmet... Děkuji ti muško...
    :music:

    Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě...

     
    Naposledy upraveno: 23/6/17
    piginka, Jonsdorf a mamča50 tohle ocenili.
  17. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Děsivka + Strašidelný turnaj 18.10. - 22.10.2013

    Měsíc se s měsícem minul a je zde opět Děsivnice děsivá jenže nepřichází sama, ale s ní i Strašidelný turnaj... Snad nás dnes v noci nic moc nevyděsí... Vlastně na turnaji bude spousta strašidel, démonů, čarodějnic, duchů a monster... Zkrátka budou tam všichni... Turnaj byl krásný a byla to krásná podívaná akorát malé mňau se trochu bálo a tak mi viselo na noze...
    [​IMG]
    No, jediné co nás s malým mňau vyděsilo byly tyčící se hrozivé plodiny z políček, šustění křídel vran a netopýrů...:music:



    [​IMG]


    Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  18. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Halloween 24.10. - 31.10. 2013

    Tak dlouho očekávaný Halloween je tu... Budeme muset s malým mňau vymyslet za co půjdeme ve strašidelném průvodu... Vymyšleno, já půjdu za čarodějnici a malé mňau za strašidelnou kočku...

    [​IMG]

    Je půlnoc, hrůza a děs se probouzí... Tma houstne, napětí stoupá a krve by se nedořezal... Začínají se pomalu ozývat děsivé zvuky... V tomhle mám jít ven? Ptám se sama sebe... Nečinně stojm za oknem asi 10 minut a poté zahlédnu našeho známého červíka Pepíka... Čapnu malé mňau a vybíhám z bezpečí domu jenže na schodech zakopnu o cíp svého pláště a kutálím se dolů, kde přistanu přímo před červíkem Pepíkem, který smíchy padá k zemi...

    To nám to pěkně začalo... Z políček trčí oktofialky [​IMG] a nakonec si užijeme
    kopec srandy při chytání duchů... [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Když je západ slunce neoddělitelný od myšlenky na smrt, pak úsvit je jistě znamením znovuzrození...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Listopad a prosinec 2013

    Jelikož a protože jsem si už nikam nezaznamenala jaké akce v těchto měsících byly tak je jen shrnu...
    V prosinci byl hned od 1.12. - 24.12.2013 Adventní kalendář plný zajímavých překvapení. Poté následovala určitě nějaká vánoční akce, která byla možná ve znamení šlechtění sobů a pak byla nějaká Novoroční akce na uvítání Nového roku 2014... Vzala jsem to ve stručnosti, čeká mě ještě spousta práce...


    Vánoční

    [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]


    Sivestrovská
    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    Huráááá, na rok 2014

    Můžeme mít tisíce přání, tužeb a snů,
    ale jen štěstí, zdraví, láska a přátelství
    dává smysl našim dnům.

     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  20. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    První hromada střípků roku 2014

    Tak si tu sedím s malým mňau v náručí a koukám na tu krásně velikou haldu střípků... Napadá mě, co jsem si to na sebe ušila za bič? Jenže jsem chtěla do deníčku zapsat i své začátky a počátky což celkem tak nějak šlo, ale postupem času mi přibývala práce a čas se mi někam začal vytrácet... Poté byla změna - úprava fora a nastal přesun deníčku... No a pak zase po letech přesun deníčku zpět sem na popud jednoho milého človíčka za což mu velmi děkuji...:music:

    [​IMG][​IMG]

    Nuže dobrá, vrhnu se do toho po hlavě a začnu se těmi střípky probírat...
    Možná bych mohla po slepu šmátrat a co mi zůstane v ruce tak o tom psát pokud si vzpomenu, když kolikrát ani nevím co bylo včera na tož před 3 lety...:music::D


    Určitě přibyly nějaké nové funkce... Farma se pořád vyvíjí a jde kupředu... :music:
    Teď mě napadlo, že by nebylo od věci vybrat za každý měsíc jednu akci... ;)

    Dokud budeš šťasten, budeš mít četné přátele, až se časy zamračí, zůstaneš sám...
     
    Naposledy upraveno: 23/6/17
    piginka a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.