Zrzinka11 aneb Zrzinčin pokus o deníček

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Zrzinka11, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tajemničky tajemné
    15.6. - 17.6.2013


    Juchůůů, mou pozornost zaujala létající vzducholoď s obrázkem tajemničky...
    S malým mňau jsme si zakoupili jen 2 tajemničky - jen tak na zkoušku a abychom nevyšli ze cviku... Po dlouhých 5 hodinách jsme tajemničky odtajnili, vykoukly na nás[​IMG][​IMG] XL.


    V smutku si vystačíme i sami se sebou. Ale když chceme prožít plné štěstí, musíme se o něj s někým podělit...
     
    piginka, Jonsdorf a astrid888 tohle ocenili.
  2. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Děsivá noc
    19.6. - 20.6.2013


    Setmělo se, na obloze si vesele září měsíček v úplňku. Všude je ticho, klid a nikde není vidět ani živáčka... To ticho mě přímo děsí, tma a úplněk vše násobí... Za mnou se potichoučku polehoučku plíží mlha jak zákeřná jest... Copak v sobě ukrývá? Radši to zjišťovat nebudu a mizím i s malým mňau za dveřmi domku... Hodina uběhla v klidu nic se nestalo, prolétne mi hlavou myšlenka jak šíp...
    [​IMG]



    Náhle se ozve tupá rána do dveří... Ouuu, měla jsem to zaťukat na něco co nehoří... Podívám se z okna, ale nic nevidím jen tu zpropadenou zákeřnou mlhu a v ní jakýsi stín, ale to mě spíše šálí zrak... Malé mňau se mi vyděšeně klepe v náručí... Seberu odvahu a z podlahy sbírám sekeru, kterou jsem si připravila na zítra, protože musím naštípat dříví... Jdu ke dveřím a otvírám... Mé oči upoutá jakýsi stín jenž nemohu identifikovat k čemu či komu patří... Chlupy na rukou mi stojí v lati jak mi jednou řekla kamarádka... Tu se ozve jakýsi nepopsatelný zvuk a mě při něm doslova tuhne krev v žilách... Mé oči klouzají po mlze až docházím k tomu od čeho vychází stín... Ozve se rána, to mi spadl kámen ze srdce... Stín nepatří nikomu jinému než mému dobrému kamarádovi červíkovi Pepíkovi, který se smíchy válí po zemi... Nesměje se nikomu jinému než mě... I já se musím smát...


    Zemřít bez strachu ze smrti - to je záviděníhodná smrt....
     
    piginka, Jonsdorf a astrid888 tohle ocenili.
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Svatojánská noc
    20.6. - 28.6.2013


    Sedím pod jabloní, hraju si s malým mňau a najednou mi spadne jablko na hlavu... Zařvu auuuu a odněkud na mě spadne březová větvička...Říkám si, vždyť tu žádné břízy nemám... Tak odkud spadla a pak mi to dojde, musela jsem popojít jelikož jsem si stála na vedení... Příchod nové akce, mé plodiny se mění na vrbovku.. Napěstované a sesbírané množství odevzdávám do Družstva, kde získávám celkem praktické věci... Úkol má 2 mise a já splňuji jen 1. celou misi... U druhé docházím k třetímu cíli pak se dávám na šlechtění, prodávám a vydělávám... Tímto se mi na kontě sejde první milionek, který je pohromadě..
    Na oslavu dělám malou zahradní párty...


    To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach....
     
    piginka, Jonsdorf a astrid888 tohle ocenili.
  4. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Nové zvířátko na šlechtění
    27.6.2013


    [​IMG]

    Tím novým zvířátkem není nikdo jiný než kachnička... Konečně se také holka dočkala... Takže až bude BB, vím co cvičně zkusím vyšlechtit... Už se těšííím...


    Že nedostanete vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí....
     
    Naposledy upraveno: 20/7/16
    piginka, Jonsdorf a astrid888 tohle ocenili.
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Baby Boom
    29.6.-1.7.2013


    [​IMG]
    [​IMG]

    Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Exotický ostrůvek jménem Bahamarama

    [​IMG]

    V dáli jsem spatřila krásně barevný ostrůvek jehož palmy se hrdě tyčily kolem písečné pláže... Zpěv papoušků, pleskání velkých uší slonů a skřek skákajících opic ze stromu na strom - doléhalo k mým uším... Stála jsem na přídi lodi a nechávala jsem se k němu pomalu unášet... Rozplývala jsem se nad tím čarokrásným ostrovem... Cosi mě k němu táhlo jako magnet...
    Je to pouho pouhý sen? Co myslíte....


    Jak už to tak bývá, kde se vzal tu se vzal šotek, který velmi rád dělává naschvály... Musím uznat, že šotek si vyhrál perfektně... Po zkrášlení, přidání nových věcí a levlů se stal tropický ostrůvek rájem... Byla jsem 108 lvl, řekla jsem si, že si udělám 2 lvl najednou, znamenolo to, vypít hektolitry punče, do čehož jsem se pustila a skončila opilá pod obrazem a s pořádnou gorilou na zádech... Postoupila jsem sice o 2 lvl a získala nově 5 zlatých banánků za jeden lvl - používají se v chrámu toho co si vybereme z nabídky... Šotek se mi smál až se za břicho popadal jak jsem neustále vztekle odklikávala postupové okénko a schválně mi přidával banánky... Až jsem na kontě měla 360 zlatých banánků..

    Spatřila jsem toho drzého šotka jak se drží dřevěného baru a smíchy se málem svalil na zem a tak jsem se vydala nastražit past na šotka... Po pár perných dnech jsme konečně s malým mňau přece jen šotka chytili... Bylo nám navráceno 40 zlatých banánků a tím jsem odemkla poslední plochu k pěstování + stromeček liči...

    Hudba je nejdokonalejší typ umění: neprozradí nikdy svoje tajemství...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Den nezávislosti USA
    4.7. - 9.7.2013


    Tento významný den slaví lidé v USA, ale i u nás byl jako akce.. Pěstoval se větrník pár jsem si jich na ozdobu ponechala než mi ho zcela pohltil nenasytný plevel... Ze sklizně nám padal piknikový koš ostatně i ten jsem okusila a byl výborný... Byly jsme s malým mňau na 4 denním výletě a tak nemělo smysl cokoliv do akce pěstovat a tak jsme po návratu spokojeně a nerušeně odpočívali s malým mňau pod mandloní...

    Ak chceš dosiahnuť svoje sny, musíš najskôr vedieť,čo s nimi urobíš...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Soutěž Obchodník benátský
    15.7.- 21.7.2013


    Tato soutěž mi přišla vhod, měli jsme vymyslet příběh o Obchodníkovi benátském, to bych si ho nesměla plést s kupcem franckým, které ho mám vrytého v paměti z dějin... Dala jsem se tedy do vymýšlení příběhu leč jsem ho nestihla dopsat a dotvarovat... Vždy se vloudí nějaká chybička... Chtěla jsem ho sem dát jako vzpomínku, ale byla jsem tak šikovná a někam jsem ho založila pokud ho najdu, dodatečně ho sem přidám...

    Ticho je vždycky součástí krásné hudby. Ticho je vždycky součástí krásného umění. Ticho je vždycky součástí krásného života...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zmrzlinový den
    17.7. - 23.7.2013


    Je krásný letní den, teploty se vyšplhaly až ke 40 stupňům, zvířátka líně leží ve stínu. Mouchy padají horkem, malé mňau se chladí v trávě a podřimuje... Vydávám se s konví k nádrži s vodou, rozhodla jsem se zchladit zvířátka... Naposledy pokropím malé mňau, které kupodivu neutíká a vesele válí sudy... Když tu náhle slyším hudbu a hlasy, otáčím se a u plotu stojí Zmrzlinové auto... Zajásám... Juchůůů, Zmrzlinový den je tu..., kupuji si zmrzlinku abych se též zchladila jelikož konví by to bylo drastické...
    Večer nacházím ve stodůlce rybíz a svízel. Ze sklizně padají kornoutky... Můj milý manžílek si nazouvá holínky a statečně mi pomáhá zasévat a sklízet... Malé mňau mu vesele pomáhá...


    S krajinami je to jako s lidmi, nikdy je úplně nepoznáme. Každý člověk a každá krajina mohou za určitých okolností projít všemi fázemi, od té nejubožejší ošklivosti až po tu nejvznešenější krásu...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Nové zvířátko na náš exotický ostrůvek
    23.7.2013

    :music:
    Konečně jsme se dočkali a do naší rodinky přibylo nové zvířátko - není jím nikdo jiný než velbloud... Jeho získání je možné pouze v chrámu za určitý počet zlatých banánků... No já si ho pořídím později jelikož na mě nejdříve čeká mombín... Ale na velblouda se těším až si bude hovět na mé farmičce... Jen doufám, že ho opičky nevyštípou...
    :music:

    V mládí ztrácíme rozum kvůli lásce, později ztrácíme lásku kvůli rozumu...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  11. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Děsivá noc
    24.7. - 25.7.2013


    Je možné, že jsem si holínky sundala a předala je manžílkovi, který pěstoval do úkolu v Družstvu... Měla jsem dost práce s vyřezáváním dýní před dveře... Tudíž mě aspoň nenavštívily děsivé jevy a mě netuhla krev v žilách... Malé mňau se ničeho neleklo a spokojeně chrupkalo u kamen... Sem tam bylo přec jen slyšet smích zlé čarodějnice, ale mě se v teple domova nic nestalo ani manžílkovi ne - unikl jí ze spárů dříve než si ho všimla... Byla to po dlouhé době klidná děsivá noc... Jen svíčky v dýních v tmavé noci krásně zářily...

    [​IMG]

    Původcem lásky bývá strach ze ztráty. Když někoho. Máme rádi, přijímáme ho jako součást sebe, ačkoli tajně víme - a raději o tom moc nepřemýšlíme - že se při některém
    a kdovíjakém chybném kroku může zase od nás oddělit, a pak nás bude míň o tu část,
    kterou jsme už pokládali za sebe sama...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    BB aneb BabyBoom ve znamení kachniček
    27.7. - 29.7.2013

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Open Air 2013
    29.7. - 4.8.

    :music:

    Všude vidím vylepené plakáty... Ať zaostřuji jak chci, tak nemohu rozluštit, co tam je... Přícházím blíže a praští mě do očí velký nápis Open Air 2013 což zvažuji jestli se tam skočím za ty hříšné krejcary podívat... Nakonec je ta akce pojmuta soutěžně a lze získat pěkné odměny... Vše se prostě jednou hodí... Směle obouvám holínky a vyrážím na obchůzku s malým mňau v patách... Sázím chřest z tvrdého dřeva. Při sklizni chytám chutné voňavé koblížky do misky.. Mám radost dnes přijde sousedka, tak mám aspoň něco ke kafíčku... Výměna stráží, manžílek milý bere holínky místo mě a přebírá štafetu... Zato bude mít něco sladkého na zoubek...

    Hudba a rytmus nacházejí cestu k nejskytějším místům duše...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  14. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Dne 1.8.2013 - na mě čekal obrázek od mé milé zlaté kočky Moničky79... Moc mě to potěšilo a moc děkuji...


    Zrzinka kočko má už jsem našla obrázek pro tebe a tak ti ho tu do deníčku nechávám pokračuj dál je moc krásnej a ráda v něm čtu
    [​IMG][​IMG]
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Šlechtění stromků
    8.8. - 12.8.2013

    :music:

    V dáli slyším troubit vláček motoráček, že by konečně opravili nádraží? Tu slyším jak na mě volá sousedka, že je nová akce... Vláček motoráček šlechtí stromečky... No né, to je novinka S malým mňau a sousedkou se vydáváme na nádraží, zjistit co a jak... Nakonec jsem to zkusila 3x. První stromeček je SH XL a další dva jsou Ultra hnojivo... I tak jsem spokojená a největší radost mám ze stromečku SH...
    :music:

    O radost se člověk dělí, zatímco smutek nosí sám...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Renzův Jarmark
    13.8. - 19.8.2013


    [​IMG]

    Velmi blízko slyším ptačí křik... Otvírám oči a spatřím hejno vran jak si vesele poletuje nade mnou... Říkám si, že by nějaká invaze? Ovšem v televizi nic neříkali a ani tu nikdo nic nehlásil jako např. vrány útočí, běžte se rychle schovat... Nu což pokud na mě budou dělat nálet tak je malé mňau uloví... Převalím se na druhý bok a dál odpočívám na měkkém zeleném travnatém koberci v jabloňovém sadě... Zlobím malé mňau stéblem trávy samozřejmě si to nenechá líbit a stéblo pěkně poseká... Náhle slyším jak do města přijel Renzo s jarmarkem... Ahááá, odtud vrány vanou, že mě to nenapadlo... Tak se vydávám vstříc svému štěstí, ale vůbec se mi nedaří a tak jde jarmark mimo mě... Dráčku, snad příště budu k tobě o krůček blíž...

    Lidské štěstí, to je taková šňůrka, na kterou navlékáme malé korálky, taková malá štěstí - čím jsou drobnější a čím je jich víc, tím je to štěstí větší...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Čas na kávu
    14.8. - 20.8.2013


    :music:
    Bylo 14.00 h., když kostelní hodiny odbíjely... Seděla jsem s manžílkem pod švestkou, chystala jsem se zvednout a uvařit nám kávu s mlékem + s fidorečkou, která nesmí ovšem chybět... Přijelo k nám auto, zatroubilo, vylezl z něj chlapík a vyndal obrovský pytel.. Postavil k vrátkům, nasedl zpět a zbyl po něm jen oblak prachu... Nedalo mi to a tak jsem šla na průzkum... Tu jsem tam spatřila malé mňau jak si hraje s provázkem, kterým je pytel svázán... Odtáhla jsem pytel za vrátka a nakoukla jsem dovnitř, zatajil se mi dech... Ovanula mě vůně kvalitní zrnkové kávy.. Juchůůů, hned jí ochutnáme... Byla zde přiložena i zrnka na sázení a samozřejmě nechyběly pokyny, při jejichž splnění jsme získali spoustu jednou hodících se věcí...

    Čierna ako diabol, horúca ako peklo, čistá ako anjel a sladká ako láska....
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  18. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Nové plodiny na náš ostrůvek Bahamarama
    15.8.2013


    Jak by většina farmaříků řekla: Konečně nové plodiny... kaktus, ibišek, Tomel japonský a cesmína... Jsou k mání v chrámu za určitý počet zlatých banánků... Aspoň se nebudou nudit ti, co mají vše dostupné již odemčené... V mém případě si ještě chvilku posečkám...
    :music:

    Existuje jen jeden prostředek, jak se cítit dobře.Být spokojen s tím, co je a nechtít vždycky to, co právě chybí...
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Děsivá noc
    21.8. - 23.8.2013


    Byl úplněk, hrůzy čas... Půlnoc odbyla a pouliční lampa ještě svítila... V bezpečí svého domu za oknem stála... Ven přitom tupě zírala jakoby na něco čekala... Minuty utíkaly a ona pořád nehnutě stála, že by se něčeho venku bála? Uběhlo půl hodiny a pořád se nic nedělo... Všude klid a černočerná tma jen na cintoríně plamínky svíček blikaly... Tu najednou ozvala se rána, škubla sebou to věru nečekala... Kouř se rozplynul a stíny se mihotaly... Nevěděla komu patří jen jí mráz po zádech přeběhl...

    [​IMG]
    S malým mňau jsme se nakonec rozhodli, pěstovat něco do úkolu abychom se s tím posunuli o kousek dále...


    Většina lidí se uboze potácí mezi strachem před smrtí a životními útrapami, nechtějí žít a nedovedou zemřít..
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
  20. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    3.NAROZENINY:music:

    drakobyk
    Pro Zrzinku
    Milá Zrzinko, přeji ti, aby tě tvé tříleté holinky nikdy nepřestalo bavit každý den obouvat a v potu tváře pracovat na tak rozlehlých pláních tvé farmy. A aby tvá loď, jež tě vozí na tak krásný ostrov, nikdy nezroskotala a vždy tě opět zavezla domů.
    Krásné narozeniny!


    [​IMG]


    Monicka79

    Zrzinko chci ti popřát vše nej nej ke 3 výročí na farmě at tě farmička stále baví a holinky si pořád ráda obouváš

    [​IMG]
    [​IMG]

    lacrima1

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    PIGI

    Milá Zrzinko i já mám tu čest ti k 3 letům farmaření přát a co víc než obrázek ti dát jedno přání mám ať se ti líbí a pořád buď mou přítelkyní tvá pigi

    [​IMG]

    iveta.vcelicka

    [​IMG]




    Všem ještě jednou moc a moc děkuji i za vrkůůů, létalo jich tam dost místy jsem si myslela, že na mě dělají nálety [​IMG]
     
    piginka a Jonsdorf tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.