Zrzinka11 aneb Zrzinčin pokus o deníček

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Zrzinka11, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Od piginky

    [​IMG]

    [​IMG]

    Život je jedna velká komedie, pravda, někdy s opravdu černým humorem. Jestli nás tam nahoře někdo sleduje, musí se náramně bavit....
     
  2. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Italská akce
    17.4. - 23.4.2013


    Pachtíme se s malým mňau na farmičce, lítáme od jednoho políčka k druhému, od jednoho chlívku k druhému... Přemýšlím, co podnikneme odpoledne, už to mám zajdeme se podívat do města třeba bude nějaká slavnost na vývěsce... Slunko se nad farmičkou přehouplo do druhé poloviny a my vyrážíme do města... Ve městě jdeme rovnou k vývěsce a je tam skutečně napsána akce a k tomu Italská... Tak mám radost, budou špagetky, rajčátka a určitě bylinky... Juchůůů, jdeme si koupit vynikající zmrzlinku... Ciao Italia...
    Míříme po chvilce zpět domů a sázíme bazalku chceme jen květinovou vlajku
    do sbírky... Při sklizni na mě padají talíře se špagetami... Aspoň máme s malým mňau obědy... Úspěšně dodáváme do akce na Náměstí...

    Akci máme splněnou celou kromě rozmarýnu a se sousedskou pomocí... Získáváme krásný zmrzlinový vozík...


    Život není o tom, kolikrát padneš na hubu, ale o tom kolikrát se dokážeš zvednout a jít dál...


     
    astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Od drakobyk

    Ahoj,tady posílám nějaké slíbené obrázky pro moji milou sousedku Zrzinku11. Snad se ti budou líbit.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Dne 19.4. - jsem od mé milé sousedky drakobyk dostala tyto krásné obrázky, moc ti za ně děkuji, potěšilo mě to...

    Lidé se správným pohledem mají nádherný život. Lidé se špatným pohledem mají hrozný život. Je jen na tobě jaký pohled si vybereš...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  4. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    24.4.2013 -Původně jsem si říkala, že se ani nebudu zmiňovat o této události, ale nakonec jsem si řekla proč ne... Tento den nás s malým mňau čeká jedno velké překvapení... Přiletěl holoubek zaťukal na okénko a v zobáčku měl smotaný dopísek. Otevřela jsem okénko a dopísek převzala, stálo tam v 10.00 h. na Náměstí... Teda, celkem jasná a dost stručná zpráva... Je 9.30 h. a já se tedy vydávám na Náměstí, copak to může být? Dorazím na Náměstíčko, když tu náhle 10.00 h. odbyla... Dochází ke slavnostnímu odhalení: Můžeme konečně šlechtit na tropickém ostrůvku a to OPIČKY, juchůůů... Které obsluhují butik s bikinami...


    Ne všechno,co vidíš, je skutečné....
     
    astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Děsivá noc
    25.4. - 26.4.2013

    [​IMG]
    S malým mňau jsme pěstovali děsivé plodinky do úkolu v Družstvu... Výjimečně byla sranda jelikož nám jich pár uteklo a nejlepší bylo lovení duchů na dozrání...

    Bojíme se jenom, že ztratíme to, co máme. Ten strach ale přejde, když pochopíme, že náš příběh a příběh světa psala táž Ruka...
     
    astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  6. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Baby Boom
    27.4.-29.4.2013



    Odpočívám si pod mandloní a piji si kávičku, když tu náhle nad mou hlavou něco velkého proletí, malé mňau se přikrčí... Zvedám oči k obloze a vidím vzducholoď... No jasně vždyť je BB, honem pluji na baha, papám růžové želé
    a dávám tuli domky s opičkami abych z obyč. vyšlechtila lepší... No vzhledem
    k tomu, že jsem se snažila tak jsem lepší přeskoky neměla - samá genetika... Jinak hon za modrou kravkou stále pokračuje, ne a ne jí polapit... Snad příště bude muška zlatá na mé straně...


    Přítel človíček - Malou noru v sobě mám, když je mi smutno, tak se do ní ukrývám. Schovám se před světem a vím, že tam nebudu sám, uvnitř je človíček, se kterým si povídám. Je to nejlepší přítel, co znám, nikdy mě nezradí, je stále se mnou, i když třeba usínám, tak si tiše ve mně spí, já vím, že nikdo a nic nezmaří naše pevné přátelství....
     
    astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    My Little Pony
    29.4. - 7.5.2013


    Sedím na lavičce mezi borovicemi u rybníčku a koukám jak malé mňau chytá rybky... Někde v dáli slyším řechtat koně, ale říkám si, že to je někde u sousedů... Po chvilce slyším dusot koní na pěšině a tak zvedám očka svá... Spatřím krásné poníčky jak se jim ta srst leskne...

    [​IMG]

    Zamířím do stodůlky mé kouzelné a nacházím duhové kapradí vypadá krásně, při sklizni mi na políčkách přistávají sklenice s jablečnou šťávou musím dávat velký pozor abych je nevylila... Se sousedskou pomocí získávám nového mazlíčka krásného poníka, kterého si malé mňau velmi oblíbí...


    Nikdy nesuď člověka, podle toho jak vypadá, ale podle toho jaký je...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    pro Zrzinku
    Zrzinko moje milá tebe jsem navštívila kafičko si dala v deníčku četla aj eště to pivko co tady máš si dám a pak půjdu dál.Určitě se vrátím dočíst deníček a dát mu pár hvězdiček hodně štěstí ti přejí ať se daří ve farmaření pá tvá sousedka.

    [​IMG]

    2.5.2013 -Na mě čekal tento krásný pozdrav, moc děkuji piginko...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Den rodičů 2013
    8.5. - 12.5.


    Hopsáme si vesele s malým mňau po louce a hlavou se mi honí myšlenky jak na nějakém závodě... Míjím stromek a musím se vrátit zpět, je na něm cosi napsáno, koukám na barevný plakát a čtu něco o zvláštním dni... Přemýšlím nahlas o tom, že dnes přece žádný zvláštní den není... Tu mě koza kopne do nohy, zařvu auuu, ona se lekne a s mekotem utíká... Svitne mi přece přece je Den rodičů, to abych jim nějaký dárek dala... Tak proto mě ta koza kopla... Příště se jí musím vyhnout...

    To je jak blik cvak, vracím se zpět, to už si nezahopsám jen si pokulhám, čím jsem blíž tím je více zataženo a najednou se spustí déšť, ale místo kapek kolem mě i na mě se snáší básně... Usuzuji, že tohle je zvláštní den... A té koze to nedaruji, najdu si ji...


    Nevzdávej se, protože nikdy není, tak špatně, aby nemohlo být jěště hůř...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tajemné stáje
    11.5. - 13.5. 2013


    Dnes nás s malým mňau čekalo milé překvapení... V tajemných stájích budeme moci získat nové zvířátko a to kočku... Juchůů, už bylo na čase Tak to na sebe určo nenechá ani dlouho čekat pejsek Ač jsem se rozhodovala mám či nemám... Nakonec jsem si ani jednu nekoupila.. Počkám si až bude k mání v nějaké akci...

    Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  11. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Psí týden
    13.5. - 17.5.2013


    Ze snění mě vytrhne štěkot, který se vzdaluje a zase přibližuje... Říkám si, co to zase je? Malé mňau zbystřilo a poník polekaně zařehtal... Mezitím štěkot neustává, ale místo toho začínám vnímat, že z bujarého štěkotu vzniká jakási psí píseň či chorál? Pak, že jsou psi hloupí... Občas jsou chytřejší než někteří lidé... Běžím k mé moudré sově, po cestě sním kousek kouzelné anakondy abych rozuměla, co mi říkají... Á, účinkem se anakonda neminula... Sova mi poví, že se chystá akce Psí týden, který by měl začít dnes... Zamířím do města, kde vyfasuju hydranty a při sklizni vesele malé mňau chytá psí kost. Získáváme spoustu užitečných věcí, poté co dodáme požadované množství věcí...

    Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  12. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    [​IMG]

    14.5.2013 -Předlouhá cesta s trnitými překážkami úspěšně zdolána...

    Nechci být člověkem úspěšným, ale člověkem co za něco stojí...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  13. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Dne 16.5.2013 - Chytám Kolo štěstí a roztáčím ho co nejvíce jako každý den... Jako vždy je tu chvilka napětí..., kolo se zastavuje a je to tuuu... Po velmi dlouhé době získávám Skříňku nářadí XXL pořád lepší jak drátem do oka...

    Každá veselá láska je smutná, neboť láska je jako celý svět - je sice hořká, ale sladce chutná...
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  14. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    BB aneb hon za modrou kravkou pokračuje...
    18.5.-21.5. 2013ů


    Jedna z mých oblíbených akcí, kterou si hlídám... Jako vždy se mi modrá kravka vyhnula obloukem což mě už vůbec nepřekvapuje... Horší jest, že jsem zapomněla jestli byl přeskok, který za to stál... K tomu všemu jsem zapomněla zda jsem v tomto BB, úplně zapomněla šlechtit opičky či to bylo v jiném dalším BB... Dá se to říci jednou větou: Pro kravičky zapomněla na opičky!!! Na co jsem myslela bych taky ráda věděla...

    Tvou bolest nářek nezhojí, jen prozradí...
     
    Naposledy upraveno: 18/7/16
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Jahodový týden
    22.5. - 30.5.2013


    Stojím na zápraží a vycházející zlaté klubko (sluníčko) o mě otírá své hřejivé paprsky... Zavírám oči a začínám vnímat i okolní zvuky jako je šustění listí na stromkách, všelijakých zvuků od zvířátek... a malé mňau, které mi šplhá po noze... auuu, malé mňau učinilo zásek... Z tohoto vcelku klidového stavu mě vytrhne hlášení, které hlásá, že začíná jahodový týden... Juchůůů, začneme pěstovat lesní jahůdky, darovat a získávat za ně užitečné věci... Cha, stejně si jich pár necháme na mlsání třeba se šlehačkou či cukrem bo něco upečeme či ovocný sirup to jistí... A to vše zapijeme jahodovým koktejlíkem... Únavou padám do trávy ještě, že jsem jí předem posekala jinak bych se v travnatém moři úplně ztratila...


    Nepokoušej se utopit smutek v rumu, umí plavat....
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Obchodovat & Darovat
    27.5. - 29.5.2013


    Akce, na kterou se vždy těším... Je to možnost jak získat to co potřebuju, darovat co nepotřebuju vyměnit či v popř. prodat...

    Já jsem se zbavila pár přemnožených chlívků, co jsem měla po noemce, dvěma jsem poslala pár chlívků do začátku jak jsem slíbila při minulém OaD... Má kočka mě obdarovala červenými slepičkami, prasátky a králíky, oranžovými kozičkami a guanem,křečkem, orlem, medvědem, stromečkama slaným, cukrovým, medovým, moruší xxl... a pak mi sehnala má zlatá kočka dekorku do stonku černou kočku - moc moc mě tím vším potěšila . Od mého hodného sousedíka jsem dostala perníčkového mužíka abych měla pořád co mlsat a od berušky mandarinku xxl Tímto ještě jednou moc děkuji...


    Neohlížejte se smutně za minulostí, už se nevrátí. Raději moudře využijte přítomnosti. To je správná cesta....
     
    piginka, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  17. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Čokoládová továrna
    4.6. - 10.6.2013


    Do města přijela pojízdná továrna na čokoládu ozývá se z rozhlasu. Při tomto se mi vybaví výraz čekuláda čímž mě kdysi jedna osoba celkem pobavila... Je rozhodnuto, s malým mňau poctivě sbíráme, vypadnuvší fruktózu ze sklizní lízátek, která poctivě sázíme, přiznávám pár jsme jich s malým mňau okusili... Dále je vyměňujeme v Družstvu za sudy s čokoládovými boby a poté je ukládáme k dozrání všude kde to jde... Po dozrání je vracíme do továrny, kde nám za ně dávají ceny...
    Získáváme za svou pilnou práci upomínkové předměty.

    U fontánky mlsáme skoro pořád asi budeme za chvilku tlustí na 3 prsty..


    Stáří je smutné, ne proto, že přestávají všechny radosti, ale proto, že přestává naděje....
     
    piginka a astrid888 tohle ocenili.
  18. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Dne 12.6.2013 -jsem se konečně vyšplhala výš a půjdu ještě výše až do samotných výšin.... Musím najít mílové botičky, malé mňau mi je někam schovalo...

    [​IMG]

    Spal jsem a snil, že život je krása. Probudil jsem se a zjistil, že je to povinnost....
     
    piginka a astrid888 tohle ocenili.
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    [​IMG]

    Olí, ještě jednou ti moc děkuji za obrázek, potěšil mě​
     
    piginka a astrid888 tohle ocenili.
  20. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Recykl-o-mat
    13.6.-17.6.2013


    [​IMG]

    Kde se vzal, tu se vzal a objevil Recyklomat od Nublonků. Óóó, Nublonci si na nás po delší době vzpomněli, jaká to čest... S malým mňau jsme mat několikrát použili, poctivě jsme sbírali ze sklizní nublonské baterky,[​IMG][​IMG][​IMG] a dodávali jsme zásoby ze stodůlky čarovné, vypadali nám celkem slušné ceny, párkrát 3 hodinový kupon, dýňovka, BZ, krejcary, možná nějaký stromček, medvídci? No zkrátka už přesně nevím co všechno... Hrůza, jak si člověk určité věci nepamatuje, tu se mi zřejmě střípky rozdrtili na skleněný prach...

    Problémy světa nemohou vyřešit skeptikové a cynici, jejichž obzory jsou omezené viditelnou realitou. Potřebujeme muže a ženy, kteří dokážou snít o věcech, které nikdy nebyly..
     
    piginka a astrid888 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.