Zrzinka11 aneb Zrzinčin pokus o deníček

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Zrzinka11, 21/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Oktoberfest 2012
    4.10.2012 - 14.10.2012


    Ááá, Oktoberfest začal a pivo poteče proudem jako minulý rok... Slyším jásot, juchání a smích linoucí se k mým uším odněkud z dálky... Později vyrazím do města a přidám se jen co kouknu do stodoly a oběhnu farmičku.

    Ve stodole jsem našla sladová zrna[​IMG] a při sklizni na mě padaly nádobky s glukózovým sirupem,[​IMG] které jsem poctivě chytala, aby se mi nerozsypaly. Zrna jsem dodávla do úkolu v Družstvu a získávala za ně sudy [​IMG] Ty jsem pak dávala po celé farmičce a nechávala uzrát - na zkrácení doby jsem používala glukózový sirup... Po uzrátí jsem se dodávala do úkolu na Náměstíčku.

    [​IMG]

    Doplazila jsem se ke 4. bedýnce a získala 3 dekorky[​IMG] [​IMG] [​IMG] Pak jsem si sedla pod mandlovník a musela si po té honičce odpočinout..


    Zdvořilost je mince, která obohacuje toho, kdo ji vydává...
     
  2. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Španělská akce ve Farmeramě
    15.10.2012- 23.10.2012


    No né, co to slyší uši mé? Něco se blíží, ale copak to asi bude? Navštívil nás přece Don Quijote de la Mancha pokud si to dobře pamatuji Při slově Španělsko se mi vybaví býci, toreadoři, pomeranče a mandarinky...
    Akce byla rozdělena na 2 části:
    V první části jsem dostala novou plodinu kosatec [​IMG] a při sklizni mi padaly svitky[​IMG] Toto jsem dodávala do úkolu v Družstvu a získala tak dekorku[​IMG] Skončila jsem tak u páteho úkolu.
    Ve druhé části byla novou plodinou aloe vera [​IMG] ve městě jsem nacházela sáčky s ledem,[​IMG] které jsem dodávala do úkolu v Družstvu, nestihla jsem akorát získat dekorku paellu a stonek jinak jsem vše splnila...


    Pokud o nic nejde, mají rozumbradové spoustu rozumu. V nejzávažnějších chvílích života ho nemají vůbec...
     
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Recyklační stroj
    25.10.2012 - 27.10.2012


    Co to vidí oči mé na obloze plouti? Že by nám nublonci poslali svůj zázračný recyklomat? Už to tak je...
    [​IMG]

    Opět na mě padaly nublonské baterie a já se jim úspěšně vyhýbala, recyklomat mi dal opět nějaké licence, lístky či žetony?, dýňovku, BZ, krejcary, stromky, dekoraci myslím... Střípky skleněné pověste mi, co ještě bylo?...

    Čas jsou prý peníze, ale peníze se nerovnají času. Bez peněz se dá ještě vždy mnoho udělat, bez času nic....
     
  4. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Horor pokračuje - Halloween ve Farmeramě
    30.10.2012 - 5.11.2012


    Městečko nám obléklo tmavý háv...., vypadalo velmi strašidelně... Seděla jsem pod noční oblohou a najednou kdesi blízko zahoukala sova, po zádech mi přejel mráz...Objevil se stín, vypadal jako hrozivá silueta člověka náhle se otočil směrem mým a mě tuhla krev v žilách nebo žíly v krvi? Otočila se zpět a zmizela kdesi v křoví...

    [​IMG]

    V mé milé malé nafukovací stodůlce na mě čekaly 2 strašidelné plodiny plísňová houba[​IMG] a cerebrokolice[​IMG] Při sklizni nám vypadával červík Pepík - pravý název je hororčerv [​IMG] To vše jsem dodávala do úkolu na Náměstíčku...

    [​IMG]

    Já jsem splnila celou akci s malou pomocí sousedskou... Tímto děkuji mnohokráte..


    Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde nablízku svítí světlo...
     
  5. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Kočičí týden
    6.11.2012 - 10.11.2012


    Přeskakuji z políčka na políčko, když spatřím malé ustrašené mňau tisknoucí se k políčku - koťátko. Běžím snad maraton ke kravičkám pro mlíčko a zpátky k malému mňau. Je hladové a hltá mlíčko... Poté co se stanou z nás kamarádi, usne v náručí mém spokojeně vrnící malé mňau...
    Zamířím do stodoly a tam objevuji šantu kočičí[​IMG] Utíkám sklidit a padají na mě malé plyšové myšky - malé mňau si bude mít s čím hrát...
    V Družstvu objevuji úkol kam toto vše poctivě dodávám.

    [​IMG]

    Úkol v Družstvu je splněn úspěšně a celý... Malé mňau se už vzbudilo a vidím ho jak si hraje se stébly trávy pod jabloní... Tu mě napadne: vždyť držím v ruce malou plyšovou myšku, mílovými kroky jí běžím dát malému mňau....

    Jaro je krátké a život je krátký. Ale čím to je, že jsou krátké? Je to proto, že víme, že život je krátký? Vědí kočky, že život je krátký? Domnívají se, že život je věčný. Nikdo jim to neřekl! Proto jsou šťastné. Proč to řekli nám?...
     
  6. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Polský den nezávislosti 2012
    11.11.2012 - 12.11.2012


    Už je to tu jednodenní oslavááá... V Družstvu jsem našla úkol a doplňovala jsem plodiny, plody a zvířátka ze stodůlky kouzelné... Úkol byl splněn celý - lehce splnitelný a já získala dekorku [​IMG]

    Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život...
     
  7. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Vinobraní 2012
    12.11.2012 - 20.11.2012


    Jedu si to autem do města, potřebuji na trhu koupit nějaké plodiny + zvířata. Když dorazím do města je na Náměstíčku hotové pozdvižení - spousta lidí valících se i z uliček... Hlavou mi projede myšlenka - copak se to tu děje? Nejdříve jsem šla na trh a pořídila vše pro co jsem se do města vydala.. Cestou zpátky se prodírám davy lidí až se konečně dostanu ke zdroji a vidím na vlastní oči, co se děje... Začalo vinobraní a lidé kupují a koštují různé druhy vína... Nakonec jsem okoštovala i já a koupila si jednu láhev, to se mi bude panečku pěstovat...

    Takto vybavená jedu zpět a mé kroky vedou do stodůlky čarovné, kde mi přibyly 2 nové akční plodiny červené hrozny[​IMG]a zelené hrozny [​IMG]
    Při sklizni jsem měla korkový déšť[​IMG] Toto vše jsem dávala do úkolu na Náměstíčku..

    [​IMG]

    Úkol jsem splnila celý akorát to pěstování bylo celkem úmorné, ale s lahvinkou vínečka jsem to zvládla... Mizím si odpočinout pod třešeň s poslední skleničkou...

    Osud míchá karty, my hrajeme...
     
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Obchodovat & Darovat
    23.11.2012 - 27.11.2012

    Na tuto akci se vždy moc těším - mám jí ráda. Dostala jsem spoustu hezkých věcí, které jsem měla slíbené. Pár stromečků, sviště, medvídky, světlušky, motýlky, losí ohradu C+, skunky, oranžový kravín, párty ovčín a oranžové rodeo + dekorku do stonku divoký tkací stroj Pokud jsem na něco zapomněla tak je to tím, že si už přesně nepamatuji, co vše jsem dostala... Střípky se roztříštily... I já jsem darovala pár chlívků začátečnicím a slíbila, že o příští OaD jim ještě něco dám...


    Já jsem já a kdo jsi ty?
     
  9. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Německý týden
    29.11.2012 - 5.12.2012

    Relaxuji pod jabloní po ranní honičce a najednou na můj nos zaklepe vůně klobásek linoucí se odněkud... K mým uším donesl vítr radostný smích... Pomalu otvírám oči abych zjistila kdo se mě to opovážil vyrušit z odpočinku... Tu slyším jak kdosi mluví německy, otočím se po zvuku a o můj plot se opírá jakási osoba se džbánkem v ruce. Pomalu se vydám k ní abych zjistila co po mě chce. Když k ní dojdu něco mumlá německy a po chvíli peláší pryč... Hladím malé mňau na plotě jak se tam dostalo to nevím, ale na nejbláznivější farmě je možné i nemožné a tu mě napadne myšlenka, že vlastně začíná německý týden...

    Mé kroky od plotu s malým mňau v patách vedou do naší kouzelné stodůlky. Kde se vzaly tu se vzaly 2 nové plodiny kyselé zelí[​IMG] a vařené brambory [​IMG] (jak docílím toho, aby mi vyrostly rovnou vařené brambory to je mi záhadou). Při sklizni na mě padá námořní čepice[​IMG] Nestačím se jim pomalu vyhýbat... Hledám malé mňau a tu vidím živou čepici, dojdu k ní a zvednu pod ní je malé mňau schované... Toto vše dodávám do úkolu na Náměstíčku.
    Akci jsem celou splnila, měla jsem malého pomocníka... Přece mé malé mňau...

    Kniha je základem poznání, učitelem věků, vládcem království ducha....
     
    Naposledy upraveno: 12/10/18
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Adventní kalendář 2012
    1.12. - 24.12.2012


    Tak jako každý rok i tento rok nastal čas Adventu. Na farmičce na mě bude čekat Adventní kalendář... Juchůů, copak nám asi dá?

    [​IMG]
    Celý odhalený kalendář snad se nebude stydět...
    [​IMG]


    Žít bez cílů je jako jít na výlet a nevědět kam..
     
  11. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Juchůůů postup...

    4.12. 2012 - jsem se dočkala dlouho očekávaného postupu Jsem zvědavá za jak dlouho postoupím do dalšího lvl Třeba použiji mílové boty...

    [​IMG]
    Jestliže nebudete mít každý den určitý cíl, zůstanete jen u snění....
     
    Naposledy upraveno: 12/10/18
    medved222, lacrima a Jonsdorf tohle ocenili.
  12. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zimní kouzlo 2012
    6.12. - 11.12.2012


    Tak už se nám ohlásila zima, hledám malé mňau kampak se mi podělo? Volám volám a volám... najednou slyším mňoukání, malé mňau se mi schovalo za dveře. Otvírám dveře a dostávám ledovou facku, chytím malé mňau a adventní věnec padá dolů... Vyjdu před dům a koukám, čeká mě stejný kolotoč jako každý den... Slyším jak na mě někdo volá, otočím se tím směrem a pomalu dojdu k sousedce, říká mi, že ve městě je tma prý není vidět na krok což znamená jediné, že budeme všichni zdobit město. S malým mňau se vydávám do města pomoci...
    [​IMG]
    Poté se vydávám do stodoly abych tam objevila novou plodinu sněhovou růži[​IMG] a při sklizni na mě padá jmelí [​IMG] - šikovné malé mňau ho chytá.. Dodávám do úkolu na Náměstíčku samozřejmě několikrát zakopnu přece jen je tma a není na krok vidět...

    Společnými silami se nám aspoň trochu povede městečko vyzdobit už není tak tmavé a člověk se nemusí bát...
    [​IMG]


    Kdo chvíli stál, již stojí opodál - den žádný dvakrát se již nenarodí, čin dvakrát neuzraje...
     
    medved222, lacrima a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Baby Boom
    15.12.2012 - 17.12.2012


    Už je tu jedna z mých oblíbených akcí Strašně ráda šlechtím..., pár vzorků, které za to celkem stály.

    Bohužel obrázky se mi časem vytratily a tak nejsou...


    Milovat znamená trpět, nemilovat pak zemřít...
     
    Naposledy upraveno: 12/10/18
  14. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Silvestr 2012
    30.12.2012 - 3.1.2012


    Vítr k mým uším zanesl hlahol a smích, copak se to asi děje? Tu prolétla myšlenka mou hlavou vždyť je konec roku... Večer budeme s malým mňau slavit konec roku...Juchůů, to bude oslavička se sousedy...
    Ve stodole se mi zjevil čtyřlístek nová plodina a z políček nám padala podkova Celkem byly těžké, ale snad nám přinesou štěstí v Novém roce... Vše se dodávalo do úkolu v Družstvu. Já jsem akorát stihlaprvní úkol a tak mám aspoň vzpomínkovou nálepku...[​IMG]

    Až na hodinách půlnoc odbije, celou noční oblohu záře pokryje. Chlebíčky na stole zavoní, skleničky o sebe zazvoní, všichni se na sebe usmějí, štěstí, zdraví si popřejí, roztančí se celý sál, vždyť zas budem o rok dál!...
     
  15. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Střípky ohlédnutí za rokem 2012

    Přinesl nám spoustu pěkných akcí, které jsem se vždy snažila splnit celé, ale ne vždy se mi to povedlo... Při měsíčku stále pěstuji plodiny pro odemčení chovu netopýrů, začátkem příštího roku se mi to povede. Sice jsem utrpěla dvě ztráty jednu v první polovině roku a druhou v druhé polovině roku, čas rány zahojí jak jinak..., farmička mi aspoň pomohla na to nemyslet chvilkově... V druhé polovině roku byl též zaveden do hry chat za což děkuji jelikož jsem díky tomu poznala pár skvělých lidiček (pár neznamená málo ani hodně). Střípky mi už nezbyly žádné, prokousat se hromadou vzpomínek, bylo celkem těžké... Další proklikaný rok je za mnou... Doufám, že následující rok bude poslem dobrých zpráv

    Život je těžká zkouška a jen ten, kdo jeho výzvu přijme, opravdu ví, co znamená žít...
     
    medved222 a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Nový rok 2013
    4.1.2013 - 9.1.2013


    Se šampáněm v ruce jsem si připila na Nový rok a dala si předsevzetí jestli ho ovšem dodržím... Koukám se na oblohu posetou hvězdami a vidím první velký barevný ohňostroj a druhý, třetí, čtvrtý.... Během chvilky je nebe jimi poseté celé... V náručí se mi choulí mé malé mňau - oči vytřeštěné... S malým mňau jsme se vrátili domů až nad ránem... Za pár hodin zase vstávat a oběhnout farmičku....

    S malým mňau jsme si udělali volnější den jinak to ani nejde po té velkolepé oslavě... Naše první kroky vedly do stodůlky, kde jsme objevili novou plodinu ohňostrojový květ který jsme s malým mňau dodávali do úkolu v Družstvu... Splnila jsem vše do 6. úkolu na ten mi nezbyl čas... Získala nálepku do Alba dekorku + upgrade na ní a řádek v nebi....


    Hlad a láska určují veškeré lidské dějiny....
     
  17. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    RENZO´S Jarmark
    10.1.2013 - 15.1.2013


    Stojím na zápraží o mé nohy se otírá malé mňau... Když tu náhle zbystří a zaposlouchá se..., říkám si: Copak ho tak zaujalo? Odněkud z dálky se ozývá hlahol, smích a k tomu všemu vyhrává hudba..., která je čím dál tím blíže až mé oči spatří projíždějící konvoj a pobíhání barevných osob kolem plotu... Říkám si, co se to děje?... Od vedlejšího plotu slyším volat sousedku: Přece Jarmark je tu...[​IMG][​IMG]
    Odpovídám jí: Njn, nějak jsem na to pozapomněla... Odpoledne vyrážím s malým mňau podívat se na Jarmark. Možná praštíme pár krtků palicí a třeba mi je malé mňau podrží abych se trefila lépe a vyhrála tak co nejvíce žetonů na vajíčka dráčka a duhové slepičky... A třeba mi pomůže rozkrýt v jaké truhličce se skrývá klíč u piráta....Aspoň k nim budu o pár žetonků blíže...


    Podvod poznáme nejlépe podle toho, že vypadá přehnaně pravdivě....
     
  18. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Dne 11.1.2013 - jsem konečně po dlouhé době postoupila na Bahamce, juchůůů... Jde to čím dál pomaleji vzhledem k tomu jak počet Bz stoupá a stoupá..
    [​IMG]

    Štěstí je to jediné, co můžeme dávat, aniž bychom to měli....
     
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Farmerama narozeniny 2013
    21.1. - 29.1.


    Otvírám dveře a všimnu si něčeho nalepého na dveřích. Koukám na cedulku a stojí tam napsáno: Věrnostní bonus a počet dní kolik hraji což je 858 dní, získávám tedy nálepku, řadu v nebi, 7x Hvězdičku, 35 000x BZ, Strom s kravím mlékem, + Květinového králíčka. To jsem opravdu nečekala. Po dlouhé době se vydávám s malým mňau do města, potřebuji koupit pár zvířátek a plodin. Když vcházíme do města mé oko si všimne, že je město krásně vyzdobené...
    [​IMG]

    Po návratu míří mé kroky do stodůlky, kde na mě čekají 2 nové plodiny jiskra[​IMG] a jiskra deluxe[​IMG] Při sklizni na mě padají narozeninová přání[​IMG] Mé malé mňau si s nimi hraje... Toto vše dodávám do Družstva. Na náměstí stojí piňata kam házíme s malým mňau přání a plodiny, zvířata + plody.
    [​IMG]
    Já získám všechny dekorky úspěšně. Dále získám i 2x medvídky, bz, kr, licence, nějaké žetony, dýňovku, ananasové pečivo, 2x farmářskou kočku...
    [​IMG][​IMG][​IMG]


    Žít bez cílů je jako jít na výlet a nevědět kam....
     
  20. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Dne 29.1. 2013 - jsem konečně postoupila do dalšího lvl... Mám radost až na tu kupu Bz do dalšího kola... a hurááá do dalšího kola svižným krokem...

    Bohužel už nevím do jakého lvl jsem tenkrát postoupila...

    Přátelství je nejlepším darem, jaký si člověk může věnovat....
     
    Naposledy upraveno: 12/10/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.