Zrozeni ke skejtování (17.3. - 23.3.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 007lala

    007lala Pilný autor

    Já jsem se zase zjevně ocitla v partě hráčů, co si vytáhli Černého Petra. Dekorace není a i když vím, že mi časem přijde, štve mě to, ty body by se mi hodily. Ve šlechtění prakticky jen genetika, ať je BB nebo ne. KŠ dává většinou jen stříhárnu nebo králíkárnu nebo řemeslné produkty, kterých mám stovky, ale vzhledem k nedostatku zlatých slotů nejdou skoro použít. Z otevřených beden SK téměř nepadá. Chjo, no ... Ještě, že je to jen omalovánka. ;)
     
  2. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    ... a dekorka a odměny.....stále nic :cry::oops:
     
    -anaj-, hanynkach a fany2020 tohle ocenili.
  3. klozička

    klozička Pisálek fóra

    taky mám Černýho Petra a moc mně to trápí a musí to opravit někdo jiný,snad časem přijde a my přicháíme o bednu,,zvířata a BZ
     
    hanynkach, terkacheerka a burds tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maja.rada - ahoj, je to divný, že to od sobotního večera do nedělního rána nedali do pořádku, že jo o_O
    Ale teď vážně - vážně si myslím, že je lepší, že do toho o víkendu nevrtají. Taky by se mohlo něco potentit a hra by byla nefunkční nebo (nedej bože) nedostupná celá farma. Ne všichni mají akci hotovou, někteří se teprve chystají, běží i BB, tak ať to raději proběhne v klidu. Však se dočkáš ;)
     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak hotovo,mám i růžovku i když sem zvažovala jestli jet úplně do konce.SK časem doplním.
     
  6. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Již jsem získala i třetí položku do řady na stonku Skejtákův sen,ale stále ho nemůžu nikde najít.Hru jsem restartovala ale nic.Poradí mi prosím někdo?
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína - ahoj, ve hře se vyskytla chyba a někteří hráči nedostali všechny odměny, které dostat měli. O problému se ví.
    Viz informace ZDE
     
    -Jara05-, hanynkach a Y_n_O tohle ocenili.
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak nám asi toho skejťáka dají až po akci, jsem hrozně zvědavá, jestli se trefím.
     
  9. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Dekorha skejťaka stále nikde,tak jak se přihlásit na želví výzvu??? Asi nijak!!!!
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    albína1927 - ahoj, na to ti stačí mít získaný stonek. Píše to přímo v patřičném vlákně i Dob - koukni zde
     
    -Jara05- a Dob tohle ocenili.
  11. pistule

    pistule Aktivní autor

    Taky mě to štve, dala jsem do toho spoustu SK, nebylo to zadarmo, a teď mi řádek nedává BZ. Cítím se ochuzená a pak možná dostanem 25 tisíc BZ. To je fakt náhražka.
     
    maja.rada a -anaj- tohle ocenili.
  12. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Mnoo tak já při čtení faq říkám super akce,řádek dobrý odměny docela taky uvidíme jak to bude vypadat při šlechtění o víkendu v týdnu nebyl čas.V pátek čtu diskusi a zalekávám se čísel na spotřebu SK a říkám si tak za 2000 SK na takovej řádek prdíkuju. V sobotu probíhala práce na reálné zahradě no a dnes si povídám sakra je 18hodin ještě běží BB tak jdu kouknut na fórum a pořádně to pročíst.Nakonec jsem se teda do akce pustila no a výsledek je: s pomocí řádků a marmošky a 4 parfémů byl čas necelých 6 minut,spotřeba SK 700 ks protože ten nezdravej energi ne a ne padat,už jsem to chtěla i zabalit a růžovku oželet,ale nakonec jsem to dala no poslední potřebný šlechtnec do akce stejnak nevypadl takže to jistil Moudrej strom.Ještě že je tak moudrej a dal si/nám ho tam.
    Jinak teda nebýt toho,že se mi vracela zvířátka tak bych ani nepoznala,že nějaký BB vůbec bylo,mám pocit kdyby to šlo tak mi to bude padat podgenetiku.No nic akce za mnou a jdu dochovat želvy aspoň zase k tisícovce zůstalo mi jich 333 no ne že bych jich tam měla nějak moc předtím bylo něco přes tisíc takže aby mi nějaký zbyly jsem do domku rvala i hadice.

    Gratuluji fšem co zvládli i růžovou výrobnu. Stonek aktivuju až si vzpomenu,že bych ho mohla naplnit a spustit.Tak ani nevím,zda mám fše do něj.Ale mně to na rozdíl od jiných nevadí.

    Hezkou klidnou hru ,ale hlavně především krásný poklidný život a zdraví.Pa u další akce.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Chápu, je to velice nepříjemné, přijít o 4 slepičky, 4 králičky a v mém případě o 1 milion BZ za dva dny. Pokud by oprava trvala o něco déle, tak by ty ztráty byly ještě daleko vyšší. Pokud nebude kompenzace dostačná, můžu při OD přeposlat kolem 2OO červených chlívečků slepiček a králíčků. Platí pouze do výše zásob. A BZ, ještě mám nějaké humří písně, dají se sklízet 2x denně, což nedělám a tím přicházím přibližně o statisíce za kus co denxD
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Odmeny už prišli na farmu,tak že stonku som aktivoval.
     
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    A ja som ho neaktivovala. Bolo okno, dokonca dve okna, ze sa pripisuju odmeny, ale riadok stale hlasi, ze dekorku nemam.
    :cry::cry::cry:
     
  16. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    asi treba reštartovať farmu, mne to práve prišlo
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny zaciatok tyzdna vsetkym...u mna odmeny nic a skejtak este niekde trenuje ,,snad dorazi na farmu v zdravi;):p


    takze dik..dekorka dorazila aj ostatok...len 2 bedne s bonusmi nejako strajkuju a nedorazili...ale boli pisane ze mi budu pripisane..
     
    Naposledy upraveno: 21/3/22
    Skali, burds a DANKA722 tohle ocenili.
  18. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    dostal jsem dekorku i pěknou kompenzaci,děkuji
     
    jana563 a burds tohle ocenili.
  19. Alena

    Alena Rádoby autor

    mně skejťák dorazil po vyčištění a restartování,ale 2 bedny s bonusy nikde,ostatní nevím, ani co to mělo být.
     
  20. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Kompenzace velkrysá.Díky
     
    burds tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.