Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vypadá to dobře. Pokud se ve svých výpočtech nemýlím, měl bych to zítra dopoledne dokončit (nebo ráno, kdybych byl šílenec a osel Orobinec i na noc).
    Ze samé radosti z dobře plynoucí akce jsem se podíval na dva expertní úkoly a byl z toho příjemný bonus - postup do 154. levelu. A to vlastně přinese zase o něco vyšší zisk z této akce. Hezky je to provázáno, jen co je pravda!

    * ad ...kdybych byl šílenec a osel... xD- čeština dovede poškádlit bránici, když to po sobě člověk přečte.
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    S těmi anakondami to RT pěkně dláždí, všechna běžná a "levná" zvířata byla v nejníže žádaných kategoriích a pěkně se střídala, a anakondy mám už 3 úkoly po sobě, pěkně 5+6+7... kdoví jak to půjde dál, já je taky téměř nechovám, celkově zvířata moc neoblibuju a ty anakondy jsou mezi nimi ještě extra kategorie, takže průběžně přikupuju na trhu a ve stodole něco mám, ale jestli to po mně bude chtít až do konce pouze anakondy v narůstajících číslech, tak je to zajímavý způsob aplikace "náhody" ;).
     
  3. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Dneska to s vypadávátky není moc slavný... :eek: Nicméně stavím, zatím ty krajní stavby, abych se zbavila dodávek zvěře. Teď to chce osly a velbloudy, což ještě jde, tukani jsou u mě už na minimu. :oops:

    Už jsem tu v akcích viděla kdejakou splácaninu, ale tentokrát opět žasnu! Stavím mešitu, pagodu a aztéckou pyramidu za pomoci orobince a šáchoru, kterému tu říkají papyrus... Fakt nevím, kam na ty nápady chodí... :(
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Přijela jsem domů, sklidila- samozřejmě mi už došla MJS-, Jenom výkřik do tmy-myslím v mé hlavě-:mad::);)
     
  5. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Amalka - A navíc se tam strašně krade... Já stavím zatím prostřední stavbu, ale koukám, loď vždycky přijede, vyloží u všech třech staveb a materiál za chvíli zmizí. Nicméně cosi postaveno je jen uprostřed. Tak ti krajní už v tom případě musí mít někde za kopcem postavenou vlastní vilovou čtvrť... ;)xD
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak 1. a 3. stavba už je u mě hotova. Naštěstí jsem kromě anakond moc zvířat dokupovat nemusel, takže to vyšlo celkem levně.
     
  7. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    jj, akce zpět do historie, se mi moooc líbí.. jen kdyby nebyla tak příšerně dlouhá doba růstu plodin..:(:(
     
  8. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    arget31 : já myslim, že až tolik nekradou, bude to mít jednoho investora :p. U mě těm ovcím, co chrápou tam, co by se měla stavět pagoda, je šumák, když jim mizej šutry ze stavby. Čekaj na pořádný prkna! xD xD xD
     
  9. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Oni tam skutečně chrápou, místo aby hlídali :p
     
  10. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Jo tak to oni berou plat za docházku, tam to prospí a ještě si přilepšujou prodejem materiálu... :eek:
    A určitě prodávají i ty prkna co na ně furt čekáme... :mad:
     
    petaM2001 a zejdy66 tohle ocenili.
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Anakondy jsou v kurzu? Tak to frčím rejžovat na trh. Mám před sebou dodávku 11 slonů, takže maximálně 12 hadů to po mně může chtít. Tudíž těch zbývajících 215 ze stodoly může do světa :p

    Edit: Jako bych si o ně řekla, těch 12 anakond tam opravdu bylo. Pravá část je hotová.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak u mně už makají všichni, vlevo 2 patra, uprostřed 1 patro a napravo 3 patra, zedníků přibývá, zatím jsem spokojená, a pokud všechny stavby dokončí, bude to super. atˇse daří všem dostavět ty chrámy.
     
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já zatím nestavím.Málo padaj padátka a tak chci dopěstovat akční a pak......se vrhnu na padátka.Zvířat mám dost a kupodivu i anakond.
    Nejvíc mě rozhodila cena hovňajsek.1140 kč
     
  14. -mikik-

    -mikik- Pisálek fóra

    jedu lažo plážo ráno sklidím s MJS a pinkie koláč a na noc dlouhodobky .Vždy jsem akci dokončil (většinou jsem čekal na padátka).
    Pro jana563:teď jsem prodal hovínka za 1400 ksxDxDxDxDxDxD
     
  15. Drone_Spencer

    Drone_Spencer Rádoby autor

    náhodné zvíře je jen z těch co mám odemčených v chrámu, nebo z těch co i mohu odemknout protože mám danou místnost odemknutou?
     
    petaM2001, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ty "náhodné" zvířata máme všichni stejné nebo to je nějaké náhodné nebo co ?
    Píšete tu o všech možných zvířatech a já zatím dodával u třetí stavby jen Lenochody a teď to chce Tukany. A to už mám skoro tu stavbu hotovou (chybí mi na dokončení 2 dodávky)
     
  17. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Takhle rychle hotová jsem nebyla ani nepamatuju xD Hady to po mě nechtělo, spíš jen chamouše, velbloudy a nějakýho slona.
    Akce dobrá, těch 100% do stodoly byl velký přínos, až jsem z toho přepěstovala víc jak 1050 papyrusu :eek::p


    [​IMG]
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nechtěla jsem se vystavovat kritice, ale to složení mi taky připadalo takové multikulturní....
    No ale sloni - to je lumpárna! Vědí přece, že je budeme potřebovat na šlechtěn í a oni je klidně dají do úkolů!
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Někde maj soudruzi z endéer chybu.Zatím co mastku mě chybí 31 ks, kalcitu 220.Toš s takovó se koza nevede! Musím na louky nahnat Johny a zas mě budou chybět kytičky.Já to snad dnes nepostavím.Přitom v sobotu je šábes a v neděli se odpočívá.Po víkendu je modrý pondělí,úterý bývá krátký den a ve středu je pozítřku pátek.Nemaj to ti developeři lehký...

    Fóglová,než se budou šlechtit sloni,budu já už mít chobot jako oni.
     
  20. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Twinulka, a to jsem chtěla psát hlavně ať nikdo nepíše, že je už s akcí hotový... A je to tu xD
    Jinak já začala s rozpěstováním včera večer takže toho ještě moc nemám snad akci stihnu dokončit...:music:
    pechfógl, jaká to hanebnost takhle nás vycucávat?.... xD
    Baroland, soudruzi z endéer to zřejmě nevedou jako ty... A proto ta chyba chyboucí...;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.