Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    _Matýsek_1: Stromy jsou v pohodě - jen to musí být ty základní, 20hodinové, a ne XL/XXL.
     
    petaM2001, maribeja a eli2006 tohle ocenili.
  2. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Z první sklizně 120 vápenců a 110 mastků. Tak uvidíme :). Chce to zatím bobra a lenochoda, takže dobrý.
    Všem hodně štěstí na padátka i na zvířátka! ;)
     
    petaM2001, evainfo a eli2006 tohle ocenili.
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    120 vápenců a 100 mastků ;)
     
  4. Danuska32

    Danuska32 Pisálek fóra

    100 vápenec 56 mastenec. zvieratá osol a ťava.
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tentokrát byly dvacetihodinové stromy úplný propadák, jen 12 vápence z celé plochy. Šípek dal na hlavní 46, mýtina směs šípku a stromů 29.
    Ovšem překvapilo mě, že zvířata by měla být stejná pro všechny a někdo má tukana, jiný lenochoda, já třeba pandu. Četla jsem blbě nebo to bude jinak než je psáno?
    Edit: četla jsem blbě, týká se to počtu, tudíž druhy budou zřejmě různé.
     
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, pohodovou hru a žádné vrásky z nečekané údržby. Njn, někdy se to udělat musí..... a pro nás pomalejší by se mohla akce o půlhodinku prodloužit a bude to v pohodě a s úsměvem. ;)xDxD Asi jsem na hodinách mineralogie zlobil, protože mám 67 vápenců a 72 mastků.... ale hra teprve začíná, takže s chutí do toho a půl je hotovo. Užijte si hru a zítra školáci do školy a učte se zde moudrými býti, jak by řekl legendární Jan Amadeus( použiji citaci z Básníků) Komenský. ;):)A ještě náhodná zvířátka - bobr a opice, obojího mám naštěstí dost. :music::music:
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já chameleony a koaly.Taky mám.
     
    petaM2001, maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci


    Ve videu je opět kód, který mi pošlete herní poštou.
    Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
    Za kód získá každý 1 JC bod.
    Jelikož dnes ve 23:59 končí Letní kolo Soutěže o JC, tak je tento kód možné využít pouze dnes.
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Z úvodní sklizně vyskákalo 66 vápenců a 87 mastků. Na Baha to ze stromů skákalo mnohem líp než z těch faremních (obyč. stromy 20h - 28+26 šutrů) a od vodopádů, kde byl mix xxl stromků a chlívků - včera jsem nestíhala přestavbu - vyskočilo 33.
    Z farmy to naskákalo z plochy karafiátů na pidi srovnatelně - 28 vápenců. Divoška s 202 stromy 20hod. dala pouhých 15 vápenců, mýtina totéž + zvěřinec s chameleony = dalo 6+17 vápenců. To vše s Legendou 28/30 a bez JC.

    Už minule mi to znatelně vyrovnaněji a lépe skákalo z Baha, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat dál během akce.
     
  10. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Zdravím, tak vápenec 50, mastek 82, hm to tedy nic moc, na farmě 20hodinové stromy nedávaly, na baha lepší výsledek, byly tam melouny a stromy, zvířatka to chce rybu a tukana, tak zatím dobrý a co se týká padátek, uvídím zítra, možná stromy z 90% vymlátím.
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, nasety byly pomněnky a na ploše zvířátka a stromy, na Baha zvířátka, stromy a meloun. Vápenec 127 a mastek 113, JC mám sedm. Tak snad to půjde. :)
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Myslím že to půjde.
    Vápenec - 89
    Mastek - 83

    Vyloženě jsem to nehrotil a dneska ráno jsem sklidil. No co už. Hlavně že my vyšli na teďkonc stromy.
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, vápence mám 100 a mastku 92. Vzhledem k počtu mám vlastně náskok jednoho dne a tož jsem spokojený. JC opět garážoval. Nejméně mastků vypadlo u vodopádů, kde jsou stromy a kde byly uloženy dekorky. Mno, už jsou místo dekorek pole. Na plantáži a kousku pralesa byl cukrmeloun, okolo stromy a v pralese také zvířata. Kvůli počtu potřebných polí jsem sundal 3 chlévy a tím končím.
    Na farmě byla mám dojem nejméně zdatná mýtina se zvířaty a stromy = 26 a na obou ostatních mix stromů a bavlníku se zvěří 41 a 33. Hlavní má kratší chlévy.
    Jako první je bobr a slon.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/17
  14. Alizzee

    Alizzee Pisálek fóra

    Ahojky možná hloupý dotaz,ale vždy když je takový to úkol,tak prostě zbouráte všechny chlívky co už máte?a po ukončení akce je zase vracíte zpět na svá místa?děkuji
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak já jdu hlavně po penízkách, super krmivu a banánech, když se zadaří udělat více, bude větší spokojenost, ale na náměstí mám stále jen vrabčáky, tak se musím dívat, co dodat na stavbu přes časomíru, přeji Všem hodně zdaru při stavění budov.
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Alizzee : jak kdo a jak u jaké akce. Každý to má jinak. Někdo bourá komplet všechno a má všude jen pidipole, a někdo to nebourá vůbec.
    Je to na každém jednotlivém hráči.
    Kupříkladu já nebourám nic. Mám neustále stejné věci na ploše a nebourám nic. V 99% ani není potřeba.
     
    petaM2001, evainfo a tykadlo tohle ocenili.
  17. smolice01

    smolice01 Pisálek fóra

    Zase bude zábava..hurá..už jsem se nudila...snad to půjde
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  18. doben

    doben Ikona fóra

    fany2020 do akce se dostaneš i na hlavní louce a baha plantáži pomocí tohoto: [​IMG] [​IMG]
     
    petaM2001, maribeja a fany2020 tohle ocenili.
  19. stěby

    stěby Hvězda fóra

    První sklizeň 81 vápenec/102 mastek. Mastek by šel, u vápence jsem asi něco podcenil o_O:eek:. Ale jedu jako drak... :p.
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  20. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Zatím pajdátka 189 vápenc a 120 mastek,už mám všude na polích 1+1 večer bude první sklizeň ;););).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.