Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    Tak už druhá hra po době, kterou vynechávám. Řada na stonku nezajímavá a stromy Netrani řada hráčů stejně má. 10 banánů nebo 8 párty lístků (ani ne celých 10!) - mi nestojí za to, abych touhle hrou ztrácel čas a energii.
    Sory, tohle už není hra, ale výprodej stromů a zbytek: mizivé skoro nic navíc. Hra jak pro žebráky.
    Půjde-li to takto dál, asi brzy skončím s celou Farmeramou.
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  2. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Tak já se na začátek těším, po dlouhé době jsem si vytočila 100% do stodoly na 24 hodin, tak začátek půjde doooobře xD
     
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Uvidím, uvidím a uvidím jak poskládám náhodně pochytaná zvířátka... Do akce jdu, vše se hodí a další řádek na stonku beruuu... Teda pokud to stihnu, ale akce náročně nevypadá... :music:
     
  4. rybička

    rybička Rádoby autor

    pro Martin Vydrz - proboha co se Ti na tom stonku nelíbí? Byly stonky,které dávají daleko méně BZ, TBZ. Krejcarové stonky jsou v mizivém počtu. Akce je to lehká,takže odměny jsou nastaveny adekvátně. Tuto akci mohou zvládnout i nižší levely.
     
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @rybička súhlasím, stonek je výhodný a určite sa preň oplatí do akcie ísť. Medzi stonkami mám možnosť úplne dole kúpiť nejaké staré, ktoré sú tam snáď od začiatku a tie dávajú tak 3000 BS za deň a ešte k tomu sa kupujú za FL, to len svedčí o tom ako tie stonky za tie roky zvýhodneli, takže @MartinVydrz myslím si že zas tak nezaujímavý nie je. ;)
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky nesouhlasím, že by stonek byl k ničemu. Naopak bych řekla, že i v porovnání s novějšími patří k těm lepším (lepší už jsou podle mne jen ty, co dávají nějaký produkt - zvíře, marmeládu apod.), vždyť dává BZ, TBZ i krejcary a k tomu ještě nářadí :)
     
  7. .liska-eliska

    .liska-eliska Pisálek fóra

    Prostě pro někoho je tahle větev stonku zajímavá a pro někoho už ne, to je v pořádku. :)
    Mně by se zrovna líbila, ale odjíždím zítra do divočiny, a tak skočím jen po těch banánech a superkrmivu.
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  8. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    No a nemůžu se přihlásit.
    Pracujeme - krátká pausa.:cry::cry::cry:
     
    petaM2001, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  9. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    tak nám to začíná nádherně, začínáme údržbou :D
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Farmárky a farmári už ste obuli gumáčiky a nachystali ste sa dobre?Dúfam že aj pitiva máte dostatok,lebo pitný režim treba dodržiavať a na viac aj pri prácixDxD.
     
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Zase údržba :(
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zajímavý efekt - makáme, makáme, to si vzíti nedáme...
    [​IMG]
    Že mě to už zas tak moc nepřekvapuje.
    Ale již je o tom napsáno i oficiálně zde.
     
  13. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, to si snad dělají legraci, že zase na začátku akce tvrdě dřou na farmě a nám utíká čas, Za to pánové velký palec dolů. Jára
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  14. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    nelze se prihlasit ... prej udrzba :(
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  15. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Myslím, že nemusíme mať obavy, poslednú dobu nám vždy dali kompenzáciu ktorá po neskoršom začiatku akcie akciu predĺžila. ;)
     
    petaM2001, maribeja a dasa1143 tohle ocenili.
  16. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Začína to fakt ako nvrat do minulosti, kedy boli takéto problémy častejšie
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Kdo si počká, ten se dočká:mad:xD
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já už budu !! :eek:
     
  19. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    nechapu proč dělají aktualizaci v čase spuštění akce ... mohli to udělat o hodinu dříve....
     
    petaM2001 a maribeja tohle ocenili.
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Japonský šinkanzen vrací zákazníkům jízdné když se zpozdí o pár minut...
    Tak klid třeba nám vyperou tepláky a vrátí ručičky na hodinkách
    :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.