Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky akci jedu ale ouha jsem zvědavá zda to dám začínám 1 září v nové práci a 12tky tak teda nooooo nevím nevím vyzkouším a uvidíme když nestihnu nedá se nic dělat aspoň rozpěstovat stihnu a pak dě se co děj :pjá to nebudu hned vzdávat to prostě nejde (třeba mezi 2 dny v práci, pak 2 dny volno to půjde)kam by se podělo KFC takže nazout holinky, vyhnout rukávy a valíme zítra na to...:)Janča
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Věřím tomu že zvířátka z tajemna nebudou,vždy tomu tak zatím bylo.Už si nepamatuji která to byla ale byla to ta aby akci mohly plnit i nižší lv.Nemám ráda to dlouhé čekání na sklizeň ale je hezky tak hurá ještě ven než se nám to počasí zkazí.....
     
  3. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Tak to vypadá na pohodovou, oddechovou akcičku, sice se něco bude muset zbourat, ale udělám to až jako poslední fázi, pokud to bude potřeba. Stonek v pohodě, tak proč do toho nejít :) Všem přeji úspěch!

    Farma-86
    Baharama-199
     
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Skoro samé optimistické a radostné komentáre, ... začínam mať obavy :eek:
    Doteraz, keď sme pri ofiku jojkali, lamentovali, hádzali lopatu, flintu či čo kto mal práve poruke, do žita (jačmeňa, ovsa - podľa aktuálnej výsadby), tak napokon akcia bola chválená, kto sa prinútil trošku robiť a rozmýšľať, tak bol spokojný. Aby sme teda neboli napokon nemilo "prekvapkaní" ... náhodné zviera - ak nič iné, tak zákon schválnosti tu bude fungovať určite, problémové sa môžu ukázať aj naše klasické, za grajciariky kúpené zvieratá (či ich chlieviky).
    Napokon, rada sa nechám milo prekvapiť ...;), tak nech sa darí.
     
  5. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    tykadlo: já si zde svobodně běduju, protože se to může :p. A neběduju tak moc, umím to většinou líp! ;)
    Já mám na všech plochách všechno, pole, stromy i chlívy, uznávám, že v tom mám binec, ale mně se to tak líbí. Například neonový chlívky jsou zásadně jen v houští, aby nebyly vidět xD. Akce stíhám jen tehdy, když něco šoupnu do lišty. Tak se mi do týhle prostě nechce. Což ještě neznamená, že do ní nakonec nepudu, protože jsem na palici xD :p o_O :eek:.
     
  6. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Hm, tak mě nachytají určitě na králících .. posledních pár kusů jsem hodila anakondám předevčírem.. takže zakoupeni 4 králíci, ve stodole 4 králíci o_O myši a želvy po 2 ks.. jinak doufám v dodávky max po 4kusech od druhu .. většinou jsem měla "štěstí" na bobry a pávy tuším..

    Jo vypadá to na začátek dobře, navíc odměna 100% BZ a TBZ na celých 24hodin.. Bahu budu sklízet podle Farmy, ve stejný čas, jinak bych se musela přihlašovat pořád, protože bych si nepamatovala, v kolik kam jít co sklidit :music:
     
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akcičku vynechávám, s dalším kolem 12tek to nedám i když rostlinky rostou hodně dlouho. Důvod je prostý, po 14 hodinách absence doma si nemůžu dovolit luxus prosedět chvilku u compu. Postrádám pomocníky ale stonek je velmi solidní. Jen nechápu vrtačky, mám jich ve stodole 165 a nechystám se rozšiřovat paneláky. Příval BZzz a ZBzzz mi mašinou nepohne. Mohli by udělat tapetku.
     
  8. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No zkusím to, ale nedávám si moc šancí.. do pátku dělám dvanáctky a pondělí a úterý zase... Potřeboval bych asi tak jednou tolik času....
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) trošku změna, dvě rostlinky a každá se pěstuje jinde, taky více SH na rozpěstování a já začnu asi až v pátek :sleepy: no snad ten víkend něco doženu. Stonek vypadá suprově a určitě ho chci :p. Tak tentokrát jsem vážně zvědavá, jak to půjde ;)
     
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Hlavně nééé bobry a vrány....Ve stodole se krčí ostudné množství,,,,o_O:(
     
  11. sněženka1950

    sněženka1950 Pilný autor

    Hezký večer, taky se těším, ostatně jako na každou akci. Moc úkolů ale nesplním, zvířátek mám málo, jednak jsem zatím v nízkém lvl a jednak jsem zvířátka dodávala do družstva do úkolů. Sbírám hvězdičky :)Ale nevadí, ráda se zúčastním. Co zvládnu, to zvládnu.
    Přeji všem úspěch.
     
  12. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Akce dobrá půjdu do toho,tak pěkný farmaření;)
     
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Čo sa týka kryštálových vodopádov, mám otvorenú iba polovicu, ale tých rastlín na baha zase nechcú tak moc, takže v tom problém nevidím. :) V tejto chvíli už mám nachystané na 1x1 poliach karafiáty a cukrový melón a asi pred hodinou som si vytočil 100% bonus pre úrodu na 24 hodín, takže tých pár hodín počas akcie zajtra nejak zúžitkujem. :)
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Včera jsem si otevřel poslední část vodopádů, takže je můžu využít. Akorát je tam celkem málo políček, takže tomu asi přizpůsobím počet JC při první sklizni, abych jich tam nedal zbytečně moc. Počítám s tím, že chybějící zvěř koupím na trhu. Pokud bude trh prázdný, tak to bude problém.
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) zvířátka by neměla být problém, na farmě mám nejmíň bažantů, jen 188 ks, ostatních je 300 - 1300, na Baha je nejmíň tučňáků (306 ks), nejvíc slonů (teď 1960 ks) - pěstování bude horší, holt budu muset ještě něco uvolnit na políčka ... stonek láká xD
     
  16. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi!8) Tathle vloženka bude jistě dobrá:wuerg:xD. Ale prosím vás, kterej je to strom, co dává ty po.........divný kuličky???:cry::mad:-.-:D He?Vůbec netušim, a to sem si myslel, že mám všechny stromečky;):p:inlove:
     
    petaM2001 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    akci nebudu hrát... nemám prostor a potřebuju si od akcí odpočinout 8)
     
  18. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Do akcie pôjdem. Stonka celkom slušná. Želám krásnu a úspešnú hru. ;););)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce ještě ani nezačala a někteří už se hroutí z ukrutných dodávek zvěře.o_O
    Ve stodole se mě krčila jedna ovce ,tak sem pár přikoupil ,zato mám nepostradatelné šneky!!!!:eek:[​IMG] snad to bude stačit :sleepy::pxD
    Jinak jestli jsem to dobře pochopil,tak budeme dodávat v daném úkolu jeden druh zvěře a ne několik! Ideálně by to chtělo mít ve stodole tak 20-30 ks zvěře od "normálních" zvířat.Takže oprášit zvěřince či trh a hlavně neskuhrat!:)
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A myslím, že by to neměla být vysoce nedostatková zvířata typu bažant či krokouš, to by bylo diskriminující vůči hráčům z nižších levelů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.