Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Satelit - neotevíral jsem bedny asi tři měsíce a pak jsem je všechny odklikl naráz aniž bych se do infa podíval co by vlastně měly
    dávat. U většiny je to jedno, protože dávají např. jeden kus kytky, ale Bedna s dárky a ještě jedna, teď nevím která, dává volné zatočení a ta první v počtu 3x, které se nezapočítávají do pokusů a jednoduše propadnou. Přišel jsem o 126 zatočení. Tahle se musí
    odklikávat maximálně po 6 ks, protože volné zatočení to dává z 95%.
    Pajda si dává načas s ofikem na akci Vzhůru ... asi to bude spočívat v tom, kdo ho vzbudí dřív :p

    pechfógl - napiš nám kde je stonek .... mě to zajímá xD
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    bbowling - já vím, ty jediné odklikávám tak nějak průběžně,když potřebuji nějaké pokusy na kole neštěstí.

    [​IMG] [​IMG]

    Se divím že se šutry hromadí když ten materiál pořád přivážejí.;)

    [​IMG]
     
    petaM2001, DANKA722 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    bbowling: Stonek je přece na konci prosřtedního úkolu!;)
     
    Trepifajksl, petaM2001 a DANKA722 tohle ocenili.
  4. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Huráááá, tak na poslední chvíli dopadal i ten kámen ;) Až budu holky vyzvedávat ve škole, budou mít obrovskou radost :inlove::music: Nejdříve jsme myslely, že to nedáme, protože o víkendu bylo další soustředění, ale nakonec jsme to daly :inlove:
    Všem, kdy mají hotovo, gratulka, ostatním držíme palečky ;)
     
  5. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Prosím, mohli byste napsat těm, kdo dělají tyhle akce, aby byly příště alespoň o 1 den delší a nebyly tak často ty se sázením? Opravdu to většinou nemůžu stihnout. Děkuji.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. JahůdkováPetřička

    JahůdkováPetřička Pisálek fóra

    Ahoj akci nestihnu nevadí hezký den.Co stihli jste šikovnější mě chybí papyrus jinak bych měla všechno.SH a ZH vypotřebované :)
     
    Naposledy upraveno: 5/9/17
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    chybí mi 29 vápenců :cry: nu což nebude řádek
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Konečne, 40 minút pred skončením akcie môžem povedať, že mám aj ja hotovo. :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    a já opět nestíhám :cry:v práci se na net nedostanu a při sklízní 2x denně to fakt nedám:cry:
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem se dostala na net včera až večer, dnes tak trošku podloudně dopoledne... splněno mám, ale na mladší farmě mi o jednu sklizeň kamení unikla dekorace "Pohoda." Nu což, třeba ji ulovím při O&D... a když ne, nic se neděje...
     
    Trepifajksl, Skali a petaM2001 tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky - vím, že teď už je to pro tuto akci nepodstatné, ale pro příště:
    • Bezplatně je možné poslat 5 dárků denně, s runou Milý soused 7 a dalších 8 dárků mají k dispozici hráči využívající nové premium.
    • Bezplatně je možné jednomu hráči poslat jeden dárek denně
    • Po vyčerpání limitu je možné posílat neomezeně dárků za Floreny. Stejně můžeme za Floreny odeslat neomezený počet dárků jednomu hráči
    PS: Akční padátko stojí většinou 1-2 fl kus.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    fajn akcička včera jsem ji dokončil celou.
     
    petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.