Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Kuteno-, hybaj rýchlo kúpiť aspoň "156x náhodné zvíře" niekoľko medveďov, pozajtra sa nedoplatíš;)
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jako tradičně chci stonek, takže hurá do toho.
     
  3. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Chjo, moje stodoly věčně zejí prázdnotou, a zase pěstovačka... :oops: Tohle je snad hra pro stavbaře, mě teda nebaví pořád bourat a stavět farmu. Tak to ještě promyslím. Na druhou stranu - dneska budu mít další kus vodopádů, protože šlechtím jak divá. Tak uvidím, moc se mi do toho nechce... :sleepy:
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Očekávám spíše, že to po nás bude chtít "obyčejná" zvířata, nikoli ta "vzácná". Mám dojem, že tomu tak aspoň vždy bylo...
     
  5. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Nu, uvidíme. Odměny příjemné, takže zbývá počkat na milovaný "náhoda faktor" co za zvířata a kolik bude padátek.
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak sotva jsem vše naházel zpátky, mám zase likvidovat? No, jen trošičku. Nakoupil jsem na trhu krokouše, poněvadž ty nemám, ovšem nemám ani bažanty a po těch není vidu,ani slechu.
    Větev do stonku dělám vždy, takže i tato. Rovněž pevně doufám, že ty ptáky po mně nikdo nebude chtít a krokouše dám do úkolu.
    Dám si tu práci a jdu spočítat momentální stav polí a zda by nestačila.
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Už jsem to pochopil..!
    Je to hra jen pro důchodce co sedí doma?
    Vrtačky si můžete strčit do re mi fa so la si do!
    Má jich jen 206 ale vrtat se s nimi nedá.
    Já dám přednost rodině, přírodě a posledním teplým dnům u nás.
    Přísahám že se monotónností hry nedám unudit!
    Všem pěkný den...​
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne všem. Akce vypadá dobře a hlavně je stonek. Stonky jsou u mě velkým lákadlem, takže do akce samozřejmě jdu. Trochu mi to bude komplikovat hlídání vnuka v pátek a v pondělí. Je to vždy celé odpoledne a návrat domů druhý den dopoledne. Navíc v pondělí dopoledne návštěva doktorky. Trocha komplikací pro nás závisláky není problém, spíše adrenalin. Nějak se to skloubí. Čas růstu je dobrý a když se akční proloží dlouhýma rostlinkama na vyplnění času, bude i dostatek padátek. Zvířátka nějak dopadnou. Tak ve správný čas huráááá na akci. Ať se nám všem daří.
     
  9. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Zdravím ve spolek, do akce jdu, tak jako vždy, dnes večer zprovozním 4. část vodopádů, tak snad to dám. Ať se všem daří !
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Danka722 však toto.Pre istotu som dal na plochu 3 oranžové a mám ešte 1 ružovku ak bude málo mám v lište ešte 10 oranž tie potom vytiahnem ak bude treba.Kupovať ich za nehoráznu cenu nebudem a nenavádzaj ma na také škaredé veci aby som išiel rýchlo kupovať 156 náhodných zvieratiek z ostatnou zverou nemám problém a ja som tvrdý oriešok na rozlúsknutiexD;);).
     
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Na akci se těším a farmu zásadně nebourám, jen na královnu. Na mýtině a vodopádech mám zvířata a po obvodech všude stromy. Akce zvládám v klídku a pohodě, jasně nejsem hotová s prvními farmáři, ale většinou jeden dva dny před koncem. Navíc mě zvířátka zásobují hnojivem a dobře z nich padájí akční vypadávátka. Takže pak nemám problém, když se někam mají dodávat zvířátka(těch mám od každého přes 1000nejméně, mimo úplně nových) a stromy. To tro ty, kteří zde bědují, že stále bourají farmu:)
     
  12. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahjky všichni, tak jsem si to propočítala, jelikož jedu pidipole, tak orobince musím otočit 15 x a zlaté 10 x. Na Baha mám více polí. V každém případě s hnojivem a vodou bych čtvrtý den akce měla mít napěstováno. Tak mám případně ještě čas na dopěstování, kdyby to nevyšlo... Jára
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek je tam takže zítra jdeme potemxD
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Kuteno-, na konci akcie mi daj vedieť, za koľko si mohol predať jedného medveďa;);)
     
  15. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, odměny jsou pěkné. Jdu do akce, budu muset bourat stáje, ale stojí to za to. Čím dříve bude akční, tím dříve, dám farmu zase do pořádku. Už se těším. :):) Mám sice doma vnoučata a dost práce s havětí a na zahrádce, ale odměny lákají, musí to prostě jít. :)
     
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Co máte všichni s vodopádama a s Baha? Pěstuje se jen na hlavní, divoký a lesní mýtině...;)
     
    hroudov, Lišiak-Vuk a babako tohle ocenili.
  17. agoros

    agoros Perspektivní autor

    tazvenuse

    Zlatý papyrus

    [​IMG]
    Plodinu je možné sít na plantáži, v deštném pralese a u křišťálových vodopádů.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Danka722 na našom trhu je teraz 8 ponúk a 1 stojí 8000 gr.Ak ich budú od niektorých chcieť tak trh bude prázdny a ja radšej ukončím akciu lebo medvedzíkov nemám a ani nedám.Čo sa mám roztrhať kôli jednej akciexDxDxDee.Ale nádej zomiera posledná.
     
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Jo tááák tak to se omlouvám...:) Tak to je brnkačka no ne??
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Do akce jdu, větvička se mi líbí (nářadí je potřeba neustále).
    Jsem zvědavá na ta "náhodná zvířata". Připojuji se k těm, kdo doufají, že to budou zvířata z normálních stájí a ne z TCH. A taky jsem zvědvá, jestli to bude náhodně zvolené zvíře na začátku a pak už pořád stejné anebo jestli pro každý úkol se bude znovu "losovat".
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.