Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    A je toxDxD.Teraz čakať na ďalšiu akciu.
     
  2. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Nějak jsem až doteď nenašla čas se pochlubit, že i já už mám akci hotovou. :D Poslední stavbu jsem dokončila včera ráno, napěstováno bylo už v sobotu, ale musela jsem čekat, než napadá dostatek vápence, zatímco mastku byl už od pátku výrazný přebytek. Jinak - orobinec jsem docela odhadla, se zlatým papyrem jsem to trochu přehnala a pár stovek mi zbylo. V současné době mám navíc skoro 150 ks vápence a téměř 300 ks mastku. :p
     
  3. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Dělal jsem si naděje, že budu mít hotovo ráno, no sklizeň byla na padátka skoupá, takže mám hotovo až teď. Vápenec byl větší problém i přesto, že mám aktivovanou jen 1/6 vodopádů. Orobinec jsem trochu přepěstoval - 1847 kusů:p.
     
  4. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Mám konečně hotovo, padátka se dneska jen sypaly.... Fajn akce, stonek já rád.....
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    co se dá dělat na oblasti křišťálové vodopády
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Honzulka05,
    na křišťálových vodopádech se dají chovat baha zvířata, pěstovat baha plodiny a nebo mít dekorace.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    a v přístavu jsou jen dekorace proč ne zvířata a stromy
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Honzulka05,
    protože ostrov pokladů je jako park na farmě určen pouze na dekorace. Doporučuji přejít sem:
    Dotazy nováčků protože zde je diskuze k akci a těmito dotazy se zbytečně zahlcuje a znepřehledňuje.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tiež sa hlásim medzi " hotových " ;););)

    [​IMG]
     
  10. gibi75

    gibi75 Pisálek fóra

    Ahojte.
    No mne ešte chýba 128 vápencov a 98 mastencov. No toľko vypadávatiek sa už asi nedá získať zajtra do 14:00. :cry:
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mám hotovo.
    Překvapuje mě počet padátek které mám po dodávání. Na to že mám na baha o mnoho políček méně než na farmě, a pěstuju povětšinou krátký kytky (krmivo a trh) mám oproti farmě daleko více padátek.

    Zvláštní.
    [​IMG]
     
  12. daajen

    daajen Aktivní autor

    HEPL, please. Nemůžu si vzpomenout co mám dělat aby mi hned uzrály karafiáty. Zaktivovala jsem kaštanový řádek a vytuněné karafiáty ve skleníku, slupla vánočku a bílou nevinnnost. Karafiáty jsem zalila, pohnojila hnojem a SH a nic:oops:. Na co jsem zapomněla já hlava děravá?
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Že je mastku víc, je v pořádku, bylo ho potřeba na dodání o 156 kusů méně než vápence. Taky papyrus byl dříve napěstovaný, tudíž z neakční to mohlo padat víc. A možná bylo i na Baha vyšší procento výskytu, protože ne každý má všechny celé plochy.
    Já mám momentálně 236 vápence a 265 mastku navíc, ale vyrovnaný počet přisuzuji tomu, že mám už 2 dny v pralese stromy XXL, na plantáži slony a u vodopádů napůl XXL a dekorace.
     
    petaM2001, Helena1313 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno, jdu hodnotit. Akce nebyla na obtížnosti "střední". Při srovnání nároků na plnění při předchozích akcích bych jí prezentoval jako "obtížnost velmi lehká". Začala včas, žádné problémy ve hře jsem nezaznamenal. Padalo to i z mrkve, odměny přiměřené, stonek je prímovej. Po dost dlouhé době hodnotím akci vyloženě kladně. I pro neflákající se nižší LVL byla splnitelná. Akci dávám krásných 80 %.

    Daajen....neudělala jsi to obráceně. TZN, že jsi nejprve zasadila karafiáty a až potom to vše ostatní????? Nejdříve musíš použít všechny podpůrné vychytávky a až potom zasadit. Jestli je to tak, radím. Zbourej to a zasaď vše znovu
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Akce splněna včera, pěkná akce. :)

    [​IMG]

    daajen - já dávám jen SH a poho pole (bez vody a hnoje)
     
    Naposledy upraveno: 4/9/17
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Že je akce obtížná si nemyslím ale že by byla nenáročná taky ne. Napěstování v pohodě-v 10 sklidím poslední orobinec jenom 50 políček-, na zbytku mám jako každý den na noc cibuli a růže-vyzkoušené-, přesto mi chybí ještě 30 vápence. mastek mám už tři dny hotový.:p;)
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak mám také hotovo,v klidu a pohodě,dobrá akce....
    gibi75:zkus zasadit na noc dlouhodobky a věřím že ti to napadá,já dnes dokončila i bez dlouhodobek,padalo to i z akční...
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak na našem trhu došly banány.. vážně jak příznačné s názvem akce..

    hotovo mám a jen teda k těm nááhodným dodávkám zvěře - trio bobr-osel-chameleon mezi sebe nikoho dalšího nepustili, baha byla v požadavcích různorodější
    sousedé taky díky za dárky ;)
     
  19. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    Ahojky tak i já hlásím skoro hotovo chybí jen 25 a 13 vypadávátek což v poho napadá jinak zvířátka byli takováto:
    Baha: snad všechny druhy aspoň jednou
    Farma: stejně jako abc23 chameleon-bobr-osel
    A ještě když se tady bavíte o těch karafiátech a nulovou dobou po SH to jako musím mít kaštanový řádek aby to šlo?
    Já jen že jsem si to chtěl vyzkoušet (nemám kaštanový řádek) strom 60% + 10%bílá nevinnost + 5%vánočka +25% ze skleníku = 100% ale nulovou dobu nemám:( (mám 4:44).

    EDIT: díky za odpověď sice mě to mrzí ale ten čas ujde
    a mastek už je teď
     
    Naposledy upraveno: 4/9/17
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MetjůTaj - to jde opravdu jen s tímto řádkem ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.