Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zdravíčko, akci nemám hotovou a dnešní volný den před dalším návalem směn nebudu točit za pomoci SH. Malý poznatek, s legendou 30/30 mi to padá hůř než s 27/30, vypozorované každé sklizně ze stejných rostlin jak akčních tak dlouhodbek. V sobotu byly kohoutky utažené na mé farmě daleko více než v jiné dny asi jsem byla mezi šťastně vylosovanými. A náhodně vybraná zvířata vždy znamenala chameleon, toho mám tak ho prodávám i s anakondama, neprodej za 18tisíc. Dokonce šlo i krmimo kus za 22 tisíc, trochu mimo logiku když to trkne i mě. Ráda bych tapetu, vím že jsem akci nedělala ani minule ale za zapetu orodovalo dost lidí leč marně. Hodně vápence a mastku, já prodám to co mám nad limit ve stodole a co už by na pultu teklo za těžký peníz. Hezké školácké pondělí a školáčci trochu úsměvu my jsme tam taky museli akorát jsme neměli tak lehký školy jako jsou dnes některé soukromé...Martina
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Hrabě fóra

    Přeji pěkné, chladné, ale slunečné ráno z dovolené na Vysočině.
    Akci jsem včera zdárně dokončila i s pěkným přebytkem akčních, ale to nějak neřeším :p, hlavně že je hotovo.
    Školákům přeji pěkný vstup do nového roku, kdo má hotovo .... gratulka, kdo "dodělává" akci .... hodně štěstí, ale všem pěnu hru. :)
     
  3. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Tak akce dnes ráno zdárně dokončena, zedníci už mají volno. Stonek pracuje. Všem přeji šťastné vykročení do nového školního roku.
     
  4. monča81

    monča81 Pilný autor

    Dobré ráno, tak mám taky hotovo, a to byla na brigádě 9,5 h lahůdkách
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Akce konečně hotova! Včera večer jsem měl napěstováno a chybělo 5 doutníků a 40 šutrů! K vzteku. Dnes ráno konečně doděláno a můžu jít do pryč. Jen si ještě schovám bobky za drahé peníze na trh na příští akci.
    Mi ten modrý chrám připomíná Hagiu Sofiu, původně byzantský chrám, pak křesťanský a nyní mešita v Istanbulu. Za Otce Turků byla odsvěcena a stala se muzeem. Poslední zprávy říkají, že z ní zase chtějí udělat mešitu. Zmíněný Otec turků se fakt musí obracet v hrobě...
     
    Naposledy upraveno: 4/9/17
  6. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    konečně jsem si říkala že se mi podaří udělat celou akci....a jak tak počítám tak mi budou chybět ty modré šutry.... rostliny do zítra ještě vypěstovat stihnu ale že se zaseknu na kamení to jsem fakt nečekala :( :( :(
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    verco nevzdávej to, skoč si do vlákna zasílání dárků a požádej o pomoc, když ti pošle dárek 20lidí, máš hnedle 40 šutrů (za dnes a zítra) ;)
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Prostě je to stavba související s islámem, ať už Hagia Sofia nebo Tádž Mahal. Má to čtyři minarety. A je to celkem šumák, kdyby to nezařazovali do starověku. Ale zase se pojistili tím, že jde o bláznivou farmářsou hru, takže jim to projde. I když, farmář, který si ve starověku postaví na poli pagodu, musí být fakt trošku divnej.;)
     
  9. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Všichni jsme divní, stavíme pagody, honíme lasičky, dloubem krtky a za chvíli budem oblíkat slony. xD Ale tak nějak nás to baví, že? ;)
     
  10. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Začínam mať obavy, dnes ma čakajú ešte 2 zbery akčných, ale vypadávatiek ešte chýba 135. :eek: Snáď..
     
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nesouhlasím, divný je každý farmář stavějící v kterékoliv době na poli náboženské stavby :p
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A kde je má asi tak stavět, když chce mít zásluhy? Většina sakrálních staveb takhle vznikla, akorát majitel se změnil. No, já už toho nechám. My prostě máme vedle sebe tři pitomosti, které postavily ovce na břehu řeky.
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mě se stavby líbí a je mi jedno jaký mají styl, funkci a náboženské vyznání. Jenom ty ovce by mohli místo svačiny přihodit ke mě na farmičku vápenec, z toho dolování mě už bolí rucexD:(
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Vypadávatká mám komplet o 16:00 pozbieram to rákosie a bude hotovo.Na čo upaľovať keď stačí ísť slimačím krokomxDxD?Medailu za to nedostanem;).
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přátelé a známí, už jen 29 kousků vápence a bude postavena historická budova, jupíí to dám ,-)))

    Dějepis bych shrnul jednou větou: Od nepaměti se válčilo, dobývala nová území, stavělo a bořilo .... nemůžeme být všichni stejní ,-)

    Edit: kachnik10 taky, taky, mastku mám 129 ks navíc
     
    Naposledy upraveno: 4/9/17
  16. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Zatím to ujde, makám jako mourovatá jen s vodou a hnojivem za nekřesťanské peníze z trhu a mám postaveno uprostřed na stonek, právě dokončeno vpravo za mastek a ještě 5 políček úkolů za vápenec mi chybí. Snad to dám,. Taky vám vyskakuje více mastku na Baha než vápence na obyč?
     
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    kachnik10:jj, taky tak. Mastek mám navíc už 2dny a vápence v tuto chvíli chybí 59ks. Za hodinu budu mít lišky, tak jsem zvědavá, co z nich napadá, růže z 1/2 plochy daly 19ks....
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Mám hotovo a to lážo-plážo.
    Pokud někdo budete potřebovat zítra padátka napište si...
    -Jonsdorf-
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si hodil tajemky na pole a stromy se tedy podařily: myrhovník, clausena - obě vylepšení, kiwi xxl, fík xxl, 2 x kešu xxl, kakaovník xxl, cesmína xxl,nolina xxl.
    Přebytky v rostlinách tentokrát pidi, ale kameny samo přibývají.
    Chtěl jsem ten report dát okolo oběda, ale nešlo. Vyhodil mne systém, že se hra nehlásí...:(
     
    Naposledy upraveno: 4/9/17
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak lišky hodily 30 vápenců... v tuto chvíli chvíli chybí posledních 23ks. :) to snad s večerní sklizní borůvek, chlívků a stromků dopadá...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.