Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ak sa nič nepokašle tak zajtra večer budem mať aj ja hotovo chýba mi ešte 5 x otočiť na farme tých cigár.Na čo sa hnať keď nemusím.Zároveň plním aj tie nové úlohy s tými novými plodmi zo stromov nech ich mám z krku aby ma nestrašili ako úlohy zo šľachtencami a hlavne tá nedovarená polievkaxD;).
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Pálka širokolistá: Mám 5971. Ideální stav 5885. Plním na 101,5% Hotovo 58,5%
    Zlatý papyrus: Mám 4635. Ideální stav 4639. Plním na 99,9% Hotovo 57,6%
    Vápenec: Mám 370. Ideální stav 312. Plním na 118,6% Hotovo 68,5%
    Mastenec: Mám 324. Ideální stav 222. Plním na 145,9% Hotovo 84,4%

    Zatiaľ čo zisk vypadávatiek sa mi približuje zhora k 100%, pestovanie plodín sa k nim blíži zdola. Včera som dal jednu otočku so SH, pretože sa mi zdá, že vápence z akčných nazbierať nestihnem, takže plánujem dať na záver ešte jednu otočku karafiátov, pravdepodobne na noc z pondelka na utorok. S nimi to potom už hádam dopadá.:p
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ráno hotovo.Večer jsem nasadila begonie,padátek mi moc nechybělo,ale z kytek to stačilo_Odměny byly bezva takže jsem postoupila na 118.Hurá na jahody a vodnici!!!!!!!
    FA118.....BAHA361
     
  4. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Zdravím, ještě mi chybí poslední stupínek to je 22 modrých šutrů, snad to do večera zvládnu :))) to víte na tom kole a se slepicemi to jde pomaleji :p
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Stále mě brzdí nedostatek vápence, aktuálně mi chybí 13 ks. Do večera napadá, což o to, ale je to otravné -.-
    Jinak akce prima a celkem na pohodu, líbila se mi :)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký i když mokrý dník :) jsem večer jen zasela a nekoukla :p ráno na baha přepěstováno a na farmičce chybělo 600 akčních + 33 vápence. Tak na hlavní jsem dala šafrán, že to dopadá. Chci dát dnes farmičku do původního stavu, protože v týdnu budou směny v práci nestejné a nevím co bude a jak budu chodit domů ... bych řekla, že nová práce je jeden veliký, unavující chaos :oops: a snad se to zlepší, bo lákadlo vypadalo úplně jinak :D.
    Právě jsem sklidila a vytáhla těch 8 lenošných krunýřků z lišty xD [​IMG] :p paráda, akce hotová a hned šla odkliknout nový stoneček ... fakt je docela dobrý a jsem moc spokojená.

    [​IMG]
    P.S. Jen, že při začátku akce jsem taky zasela šafrán a vápence bylo o mnoho méně ... no co s tím ... že jo :p..

    Tak kdo ještě bojuje, nebo má propočtené sklizně do konce akcičky, držím palce ke zdárnému konci ;)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, já bojuji jako lev, ale ten vápencový kámen z lomu nedostanu ,-))) je ho málo.
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak skorem je hotovo do stonku zbývá dodat ještě 16 vápence a budeme stonkovat:p
    jináč zvířátka osel 37-bobr 3-chameleon 38-lenochod 27-papoušek 5-anakonda 15-opice 5-slon 14- tukan 12 tj 156 zvířátek na chlup přesněxDxDxD
     
  9. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahojky všichni! :) Já to nějak flákám, ale dneska to snad taky dostavím. ;)

    Mám tam nápis "Dokážeš napodobit starověké stavby?", tak nevím, jestli teda nestavím něco blbě. My jsme se to teda před léty učili jinak. Kdyby tehdá někdo řekl, že některá z těch staveb pochází z období starověku, dostal by kouli z dějáku. :p
    Ale stačilo napsat "starobylé", tam se toho schová... xD Kdyby ta pyramida byla alespoň egyptská, ale je aztécká, když má ty schody nahoru... Ach jo, to neumí RT ani gůglit??? o_O :eek:
     
  10. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné, i když u nás zamračené odpoledne. Tak i já mám od rána hotovo. Stavby stojí a jsou moc pěkné a stonek stonkuje. Tato akce se mi moc líbila, čas vyhovoval a s odměnami jsem spokojená. Byla to pěkná akce. Všem, kteří mají hotovo, posílám gratulaci. kdo ještě plní, držím palce, ať dokončíte.
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tož po sklizni chybí 1577 doutníků a 54 vápenců. Mno, snad to po večerní sklizni bude, když ne, udělám zbytek se zelenými kapkami. Ztrácím trpělivost s tím vodním plevelem... Škoda, že nejdou nasbírat v přírodě! Vím o krásném výskytišti.
    Jdu zase na procházku, je tam sluníčko. Včera jsem si vzal triko, bylo přes břicho nějaké napnuté, tak jsem si dnes vlezl na váhu a málem mne to sklátilo. Takže žádné pečení, žádné válení, dokud ta pohroma nevezme roha k nějakému nedochůdčeti nespecifikovaného pohlaví...
    Amálko, když se náhodou zmíním o tom, jak jsem rád četl knihy doktora Miloslava Stingla, který sice zkoumal pyramidy mayské, ale o těch aztéckých určitě ví víc, než celý gůgl, tak nikdo o něm neměl šajna. A to máme etnografku v rodině...
     
  12. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak hotovo.
     
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tak já hlásím, že od včerejšího odpoledne mám taky hotovo. Největší problémy jsem měl překvapivě s vápencem - nepadal a nepadal :-/
    Požadovaná zvířata jsem poctivě zapisoval sem.
     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Napěstováno, farma v režimu doplňování produktů z předchozí akce a syslení zvěře a stromoví do stanovené minimální hladiny. Chybí posledních 55 vápenců, nejpozději zítřejší sklizní jsem v poklidu u haluze. Dodávanou zvěř jsem neřešil, mám vše v dostatečném množství, i na noc jsem sázel povětšinou akční a i tak napadalo...
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Všetko splnené, na veľké prekvapenie som mala k dispozícii všetky požadované zvieratá, takže to pekne odsýpalo - mojim milým susedom veľmi ďakujem za šutríky, spolu s dopestovaním posledných akčných rastlín bolo aj pajdátiek dosť ... bodaj by to takto fungovalo aj v reáli, teraz už aj ja môžem napísať bez obavy, že akcia bola pre mňa pohodička a radosť z pohľadu na krásne grafické spracovanie akcie.
     
  16. petaoldova

    petaoldova Zelenáč fóra

    Tak Orobinec lehce přebývá, papyrus bude hotov za 4 hodinky, mastek padá ještě celkem obstojně, chybí mi 57 kusů, ale ten vápenec mě zlobí, snad těch 125 kusů do konce akce ještě vypadne, jestli ne, tak ať si mě nepřeje -.-, ale podle mých propočtů by to mělo být o.k. Na stonek se těším, 49000 tropických bodů zkušenosti bude fajn, to se bude krásně postupovat ;). Zase mě to farmaření začíná celkem bavit, akce pro mě jsou poslední dobou poměrně bez potíží splnitelné, z tajemných stromů z vláčku se vyklubaly potřebné kousky..... už se těším na další akce :)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi se vydám vykrádat krasové jeskyně... ten CaCO3 stávkuje... :oops:
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mám dojem, že po této akci nebudu stonkovat, ale stonat.
    Jak ten vápenec jde ztuha, to snad ani není možné.
    Také budu nucen vybílit nějaký sklad.
    :D
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No padatka jsou uz v previsu, i baha diky kratsi dobe jsem dal vickrat za den, ale ani nocni orobinec nedorovnal rozdil v pozadavcich, takze jeste jedna plocha se dela...
    Stonek bude makat, i kdyz tech 5 kusu naradi je sranda :)
    Spis jsem hodil sloniky na plochu, kdyz se na ne chysta akce, ovsem ani nepouziti mlyna nejak nestiha zvirata doplnovat, to je teda bida...

    Vypadavat ma 108 vapence/den, v tuto chvili ma byt 337 (nebo chybet 203 ), mam 761 (chybi 0 ), mam 140% hotovo.
    Vypadavat ma 77 mastku/den, v tuto chvili ma byt 240 nebo chybet 144, mam 635 (chybi 0 ), mam 165% hotovo.
    Stav orobincu : idealne 6357 kusu (2040/den ), mam 9849 z 10200 (96% ).
    Stav papyrusu : idealne 5011 kusu (1608/den ), mam 8479 z 8040 (105% ).
    Zatim uplynulo 62% casu, zbyva 45 hodin.
     
  20. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak všem co mají hotovo tiše závidím, opět mi to nepadá :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.