Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak jsem ty napodobeniny dokončila, brzdil mě vápenec, toho padalo méně, mastek zbyl
     
  2. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova ;)
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak napěstováno mám nyní mně brzdí už jen vápenec,tak snad do rána napadá,jinak zvířata na dodání to po mně chtělo většinou bory,osli,chameleony a hady .Akce je celkem na pohodu,Všem hezký zbytek večera a hodně padátek.xD
     
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, tak mám hotovo. Ŕádek spuštěn, z náhodných chtěli nejvíc chameleony, anakondy, osly, bobry a koaly. Pár chameleonů (5) a oslů (8 ks) jsem musela dokoupit, protože "pěstování" by se protáhlo. Jára
     
  5. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Poslušně hlásím také hotovo nebylo to zase tak hrozný [​IMG] :):):).
     
  6. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Pravý a levý barák stojí a prostřední vázne za polovinou na vápenci, ale času je dost, to zvládnu. :D
     
  7. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    Nevím jak děláte že máte vápence míň než mastku (%), ale mě chybí spíš víc mastku.
    Kytičky napěstovány již včera o poledni teď jen čakat na padátka kterých chybí asi 160 vápence a 130 mastku což asi napadá v pohodě,
    protože z jedný otočky (růže a mochyně) mám asi tak 50+35 takže v pondělí už bude hotovo a připojím co po mně chtěli za zvířata. :)
     
  8. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, mám hotovo. :D Jdu honem nasadit na farmu co potřebuju, než budu muset zase bourat na další akci.
     
  9. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    trocha ranni statististiky ;)

    orobinec: Mám 9805. Ideální stav 5620. Plním na 174,5% Hotovo 96,1%
    zlaty papyrys: Mám 8356. Ideální stav 4430. Plním na 188,6% Hotovo 103,9%
    vapenec: Mám 402. Ideální stav 298. Plním na 134,9% Hotovo 74,4%
    mastek: Mám 387. Ideální stav 212. Plním na 182,5% Hotovo 100,8%


    vapenec moc nepada, ale to se zvladne ;) jinak defakto hotovo ;)
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Šutry nemám, napěstováno nemám ani náhodou.
    Kam se tak všichni ženete, vždyť co se vleče, neuteče.
    :D
     
  11. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Napěstováno by bylo, ale chybí mi strašně moc vápence, moc nepomohly ani růže :eek:
     
  12. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    hotovo hurá hurá hurá
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak já opět visím na vypadávátkách, ale jsou ještě 2 dny, tak doufám, že to dopadne dobře, původně jsem si iluzi na splnění nedělala, ale když to jde docela hezky, tak proč akci nedodělat celou že?, všem, kdo mají hotovo veliká gratulace, a těm, kdo ještě pracuje na stavbách přeji atˇ se dílo taky podaří.
     
  14. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    Ahoj,tak mám taky hotovo
     
  15. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Napěstováno mám taky, jen ještě sázím nějaké dlouhodobky na šutry... A zvířata snad dohromady dám i když nemám ani jednoho bažanta ani krokodýla....
     
  16. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    bažanta ani krokodýla ni nic podobného to vůbec nechtělo, jen klasickou domácí zvěř, nic z tajemna, neboj
     
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěknou neděli všem farmářům, včera večer, jsem taky stavby dokončila. Dokonce jsem postoupila o level. Stonek dává šikovné BZ, TBZ i krejcary a nářadí taky není k zahození. Akce opravdu vydařená se vším všudy. Vám ostatním co ještě čekáte na padátka, držím palce, ať v klidu akci dokončíte. :)
     
  18. maribeja

    maribeja Stará škola

    Hezkou neděli,dílo dokonáno ,vápenec při ranní sklizni dopadal,a stonek už stonkuje .Všem přeji ,aby se zadařilo.
     
  19. Boty

    Boty Magnát fóra

    Vápenec už přivezli, ale málo a u poslední stavby zůstal zapomenutý žebřík, tak nevím ,kdo to tam tak špatně hospodaří, navíc se pořád vozí materiál na již dokončené, asi se tam fakt krade více než u nás při stavbě dálnice :p
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nechápu jak můžete mít hotovo, hraji od začátku a jsem kousek za půlkou. Asi budu muset něco zbourat i na farmě. Orobinec zoufale chybí a čas se krátí Odpoledne jsem pryč a na noc musím dát dlouhodobky, chybí i vápenec:p;)
    Všem co dokončili gratulka8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.