Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jak jsem psala, po mě to chce zcela zásadně " náhodné" zvíře, které nemám, tedy pandu, osla a ještě něco, ale to už nevím co a taky jsme musela koupit. Pravá budova hotová, v levé poslední úkol a v prostřední 3 úkoly, vázne to na vápenci, papyrus napěstován a orobinec bude pravděpodobně při příští sklizni, nebo možná, že ještě kousek bude nutné napěstovat. Jinak klídek a pohoda.
     
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    poobědová sklizeń

    orobinec: Mám 6061. Ideální stav 3978. Plním na 152,4% Hotovo 59,4%
    zlaty papyrys: Mám 5686. Ideální stav 3136. Plním na 181,3% Hotovo 70,7%
    vapenec: Mám 290. Ideální stav 211. Plním na 137,4% Hotovo 53,7%
    mastek: Mám 264. Ideální stav 150. Plním na 176% Hotovo 68,8%

    pohoda klídek ;)
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jo napěstováno a zase se bude čekat na pajdátka nu což oni dopadají a já zatím dám farmu do původního stavu

    [​IMG]
     
  4. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    5 vápenců,a mám hotovo
     
  5. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    A já jsem si akci rozpočítala na čtyři dny (dvě sklizně denně, MJS, minipolíčka, jen s vodou) a protože jsem si opět žádný bonus nevytočila a SH nemíním dát, jedu podle plánu a končit budu 4. odpoledne. I tak bude do konce akce ještě 24 hodin. Na zbytek času dávám dlouhodobky a z padátek mi schází jen 50 vápenců.
    To jen pro ty, které by nervovalo, kolik lidí už má hotovo nebo alespoň napěstováno.
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    annýsek: U mně anakondy, bobři, velbloudi, opice, papoušci, chamíci, osli.
    Co se kuželky a motorkáře týče, tuším je ve svém okolí, ve Stromovce na Výstavišti probíhá sjezd Harleyů, což vám nepřeju. Jednak jim ty mašiny závidím, jednak neustále túrují motory a pořádají malé spanilé jízdy, no a o tom, že mají repráky na plné pecky a furt někomu virtuálně vyhrožujou, že mu dají do tlamy či ho jinak osudově přeplivnou, ani nemluvě. A to jsem ulici od nich a ještě jsem mezi nás položila železniční násep.:mad: No uznejte, to by si ti dva nemohli nechat uniknout.
     
    Naposledy upraveno: 2/9/17
  7. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak nevím, nějak jsem se rozjela počítání a najednou zjišťuju, že mám ukrutně přepěstováno. Zato vápence se nedostává,ale ještě je čas.
     
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Taky čekám na vápenec,1. a 3.budova hotovo.Jen jsem zklamaná z 10taj.sazeniček,jsou tam stromy,jejichž plody už i prodávám,takže nic nového,abych mohla dávat do úkolů v družstvu.kazilo mě to radost.

    LV 107,baha340
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si plánovala, jak se do toho o víkendu opřu, když nic nemusím... a túdle. Roste to moc dlouho. Pyramida postavená, vlevo chybí dvě políčka na dostavbu, ale prostředek jsem ještě ani nezačala... a to jsem si vytočila +1 na kole neštěstí a obětovala SHáčko... nevím, nevím, jestli to do zítřejšího večera dám to takového stavu, abych mohla v poklidu dokončit v práci...
     
  10. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Mám postavené stavby vlevo a vpravo, zadařilo se mi teď na kole štěstí +1 na 6 hod, takže akční zasazeny naposledy, večer bude napěstováno. Momentálně chybí 231 vápence a 168 mastku, takže dokončím asi v pondělí ráno.

    Zvířata jsem dodával hlavně osly a chameleony, z Baha to bylo vyvážené od každého pár.

    Doufám, že se něco zadaří ze sazeniček více než na druhé farmě, kde jsem šel jen pro ně a ZB, skoro všechno wampi a ledvinovníky....
     
  11. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, levou a pravou budovu mám postavenou. :) U prostřední jsem na úkolu č. 5, čekám na vhodný okamžik, kdy dodám a tak si aktivuji 100% BZ na 24 hod. Na Baha mi dodávání zvířat vázlo na koalách, které jsem měla jen 2. Ještě naposled sklidím orobinec a bude napěstováno a budu čekat na padátko - vápenec.
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Chybí 2 úkoly na levé straně / 1000 orobince a 20 vápence /.Večer bude hotovo ;)
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Loď ještě přivezla ke každému chrámu nějaké ty cihly, ovčím dělníkům však už padla, takže asi jako na každé stavbě "něco zbyde". Doufám, že to neznamená, že by snad byly stavby chrámů nějak ošizené a že žádný nespadne. Kdo ví, kde bych sháněl další dělníky na rekonstrukci.
    Všem přeji rychlou stavbu, lodi snadnou plavbu a plné koše mastku a vápence.

    EDIT

    Teď jsem si všiml zajímavé věci (viz bílý text pod "Stavba dokončena!" na obrázku). Snad nás nikdo nebude stíhat jako plagiátory...;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/9/17
  14. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    petaM2001 - to ti gratuluju ! Plníš jako úderníci za bolševika.
    Já jedu pomalu a stejně akce nakonec dodělám.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pěstování se neskutečně vleklo, rostliny na akci příliš dlouhé :( jsem ráda, že je hotovo a stonek přinesl první ovoce, tedy nářadí a slušné BZ, BBZ a KR
     
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    jan.svatek - zřejmě mělo být "dohotovena", viz návaznost na další text. Překladatel je zkrátka srandista.

    No a jinak mi chybí už jen tři úkoly vlevo, prostřední je hotový, čímž mám Bahu z krku. Bude stačit jedna setba orobince, ale sklizeň bude až v poledne, teď jsem dala výživnější osev s ohledem na 100% BZ.
    Akce se mi líbila, šlo to pěkně od ruky. Za 2 dny a kousek mít téměř hotovo, to je na pohodu.
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Už mám taky komplet hotovo. Na farmě to chtělo nejčastěji asi bobry a chameleony. Na Baha se to celkem střídalo.
     
  18. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    odpoledni sklizen

    orobinec: Mám 7309. Ideální stav 4457. Plním na 164% Hotovo 71,7%
    zlaty papyrys: Mám 6625. Ideální stav 3513. Plním na 188,6% Hotovo 82,4%
    vapenec: Mám 314. Ideální stav 236. Plním na 133,1% Hotovo 58,1%
    mastek: Mám 303. Ideální stav 168. Plním na 180,4% Hotovo 78,9%

    zitra bude v pohode napestovano ..... a padatka vypadaji, ze v pohode napadaji :)
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ľavá a pravá strana hotová a prostriedok iba jednotka.Dnes ešte jeden zber.Chýbajú však padátka mastenec 24 to nie je problém ale vápenca mi chýba 205 ks.Dúfam že ten vápenec napadá.Zvieratká odomňa chceli z Baha tukanov,ťavy,slonov a z farmy bobrov,chameleónov a oslíkov.Tak že všetky zvieratká som mal a nemusel kupovať;);).
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tož sem hodím též trochu té statistiky: orobinec 5881 = 57,7%; papyrus 5602 = 69,7%; mastek 370 a vápenec trochu drhne, tam mám jen 373 kousků. Mám samo zaseto na odpovídajícím množství polí.:) Třeba mi bobků, schoval jsem si na noc bobečky, abych mohl pohnojit dvě dávky. Co myslíte? Áno, ráno byla na mém kontě nula To je taková škoda, že člověk nemůže dát odstrašující cenu nebo aspoň vykřičník, by se mu po těžce naspořeném matroši kdekdo nesápal...;)
    Po mně to zatím chtělo 4x bobry, chamíky a osly. V sedmém úkolu čekají opět bobři a na ostrově se střídá vícero zvěře, pouze v osmém čekají podruhé hadi. Stav mé zvěře je gut a tak to pro mne není problém. Jedině, kdyby chtěli bažanty, to by měla zvířátka smůlu a já taky, neb na trhu je šedo. jsem si před akcí koupil krokouše, co kdyby a teď bych je mohl prodat o třetinu dráž. To jsou mi ceny...
    ;)Byl jsem odpoledne na procházce, po těch dvou dnech deště, jsem se potřeboval provětrat. Potkal jsem 10 motorkářů, málem ze mně shodili bundu, co jsem měl ležérně hozenou přes ramena, poněvadž nemám rád prostydnutá upocená záda( a že tedy byla mokrá!).
    Si tak říkám, odkaď asi byli - napadá mě Sasko, páč je za kopcem, zvaném Klínovec a tam odtud mi na ta záda fučelo.
    Pak jsem potkal ještě dva, ovšem jeli opačným směrem? a taky čtyřkolku a nějaké ty zemědělské stroje a kolaře... A to je odlehlá venkovská silnice v sobotu odpoledne...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.