Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zatím jsem, krom orobince, v zelených číslech a orobinec srovnám, neb jsem ho zasel na noc. Počítal jsem se třemi sklizněmi, ale to by mi musely zůstat moje ukulačené bobky... Takže byly dvě a zítra se zkusím probrat v sedm ráno. Umučená hodino, jak já trpím:p:cry:
    :DGratulka hotovsonům. :D
    Hm, kuželka a motorkář jsou v jiné galaxii? Se nějak neozývají:sleepy::(
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem si naivně myslela, že už mi chybí jen krapítko vápence a ono ne :eek: Nevím, jak jsem to počítala, ale ještě jsem musela připěstit i pár doutníků o_O Ale hurá, je to hotové (dost pomohl bonus z KŠ ) ;)
    [​IMG]
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dobré ráno, tak já mám hotovou bahamku, na farmu chybí 2úkoly a prostřední část mám hotovou 1/3. :) Tož, jde to dobře, jen Vápenec nic moc.... nepadá :(
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jo, přesně - taky jsem se nějak neplánovaně zadrhla u nedostatku vápence :sleepy: a to jsem si myslela, že horší to bude s mastkem. No vida - není ;)
     
  5. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak hezky polehoučku na pul plynu ;)

    orobinec: Mám 4813. Ideální stav 3570. Plním na 134,8% Hotovo 47,2%
    zlaty papyrys: Mám 4747. Ideální stav 2814. Plním na 168,7% Hotovo 59%
    vapenec: Mám 260. Ideální stav 189. Plním na 137,6% Hotovo 48,1%
    mastek: Mám 236. Ideální stav 134. Plním na 176,1% Hotovo 61,5%
     
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dobré ránko, jedu lážo plážo,páč jsem v práci a tam nemám šanci, max.jednou za šichtu, takže sklízen jde pomalu. no co udělám to udělám.Venku se ochladilo,tak snad dnes bude volnější šichta a stihnu dvě sklízně...pěkný víkend
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Zato přísada do starověkého barviva to byla zřejmě nenahraditelná ;). Aspoň mě teda při pohledu na zevlující ovce, dílem zcela odpadlé, nenapadá možnost kamenování - na lotry a válečníky nevypadají, moc nevypadají ani na stavitele, ale umělecké sklony v nich vidět dokážu. xD

    Jinak u mě pozitivně hodnotím, že požadovaná náhodná zvířata to po mně chtělo nejvýše 3x těsně po sobě stejné zvíře, takže tak velká díra ve stodole nebude, nakupovat jsem nemusela a vydělávat na svých zvířátkách nebudu, jedno každé je odchované s touhou víc ten chlív na plochu nevyndavat, to by musela cena za zvíře být o hodně vyšší :). Nejpomalejší bude jistě vápenec, nyní chybí 226 kousků.
     
  8. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Mě nechybí nic-jen čas:oops:
     
  9. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Napěstováno je jen ještě chybí 140 vápenců a 36 mastků. Času dost, mám na víkend klídek xD
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nakonec jsem na noc nedal akcni, ale stale tu ta moznost je... uvidime zda stiham otocky jak potrebuju, abych dodelal dostatecnou rezervu a byl v klidu...
    Akorat jsem rano chtel mit ten 100% bonus a pochopitelne skleroza, tak zitra...
    No a trochu skoda, ze mi padaj anakondy, to je vlastne 3* krmivo pro desitky zvirat :-(

    Vypadavat ma 108 vapence/den, v tuto chvili ma byt 197 (nebo chybet 343 ), mam 507 (chybi 33 ), mam 93% hotovo.
    Vypadavat ma 77 mastku/den, v tuto chvili ma byt 140 nebo chybet 244, mam 395 (chybi 0 ), mam 102% hotovo.
    Stav orobincu : idealne 3718 kusu (2040/den ), mam 5037 z 10200 (49% ).
    Stav papyrusu : idealne 2931 kusu (1608/den ), mam 4293 z 8040 (53% ).
    Zatim uplynulo 36% casu, zbyva 76 hodin.
     
    petaM2001, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  11. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    dvě budovy postavené a kdybych dvakrát neusnula těsně před sklizní, tak by bylo již napěstováno a čekalo by se na vápenec. ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký den z minulosti :) už vozím kvanta matrošů na stavbu sama a hlídám, ať to odsejpá. V noci mě probudily reklamy v telce, tak ještě sklidila ... to ráno při další sklizni bylo hned poznat :p Ovečky už makají, obě boční stavby hotové, přikoupila předražené bobky na trhu a napsala si čas na další sklizně, abych mohla dřímat u svých seriálů, bo dnes mám oddechový dník. Jen prosím prodejce hnojiva na trhu, hoďte tam všechno naráz ať to nemusím sbírat po jednom ... ty pracovní rukavice dnes už vážně nic nevydrží xD :p

    [​IMG]
    [​IMG]
    Papyrusu a mastku je nějak víc tak to musím pohlídat, moc děkuji skvělým sousedům za množství padátek a ostatním držím palečky, ať se daří ;).
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ještě že ty reklamy v TV máme co Evi?
    Kdybys koukala na státní TV tak si s akcí pozadu.
    Já bych napsal na onu televizi děkovný dopis..!

    :D:D:D
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Radku mi povídej ... naštěstí jsou hlasité a díky nim jsem si párkrát vzpomněla, že nemám kliklé buzení do práce xD ... asi ten děkovný vážně pošlu :p
     
    petaM2001, mituli a Jonsdorf tohle ocenili.
  15. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, u mě zatím dobrý, dvě krajní stavby hotové na prostřední je momentálně technologická pauza- nepřivezli vápenec, ale už jsme psali do Bruselu, ať to koukají napravit :p
     
  16. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahoj všichni! :) Tak krajní stavby mám, nejvíc zvířecích obětí bylo z řad oslů, ale naštěstí jsem to ustála. Z pagody mám dvě patra, a došlel vápenec... Mastku taky není kdoví kolik, ale času je ještě dost.
    Všem sousedům moc děkuju za metání šutrů na mou farmu!!! ;)
     
  17. annýsek

    annýsek Zelenáč fóra

    Jaká "náhodná" zvířata musíte dodávat v první stavbě? Jsem v devátém kole a v osmi případech to po mně chtělo bobry, pořád jen samé bobry, nevím, jestli se tomu ještě dá říkat náhodička.
     
    petaM2001, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    annýsek - taky jsem dodávala většinou bobry :D
     
    petaM2001, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  19. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já jsem u 8.stupně a točí se mi pořád jenom 3 druhy - bobr, osel, chameleon - v počtu 7xbobr, 12xosel, 17xchameleon :cry:
    Ty kachny, krávy, kozy (drobotinu co jde koupit na trhu do 1000kr) snad dostávají nižší levly?
    Mám pocit, že to nějak neroste a na druhou stranu, že na akci už zbývá málo času :oops: .. tak to jdu asi popohnat s SH, mám teď volnější odpoledne, kdy se dostanu k pc, tak jdu toho využít. Ještě by bodl nějaký bonus +do stodoly.

    Na noc šel cukrmeloun na baha a vodnice na farmu - daly kopu kamenů, s tím snad vystačím, teď to chce dohnat rostliny a pak se uvidí.
     
  20. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    U mě se točí bobr s chameleonem.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.