Zpět do minulosti (31.8. - 5.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zvířata bys měl dodávat do úkolu pouze ta, co máš odemčená v opičím chrámu.

    Bezejmenný - máme stejné počty zvířat. Druhy zvířat jsou generovány náhodně (podle toho, na které máme level a které máme aktivované v chrámu (já musím např. v určitém úkolu dodat 20 tukanů, ty v tom samém 20 lenochodů.....)
    viz OFI k akci: Akce je rozdělena na tři stavby - všechny vyžadují akční položky a kromě toho se na první a třetí stavbu dodávají náhodná zvířata. Počty akčních položek i zvířat k dodání do úkolů jsou pro všechny hráče shodné.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zrzinka11 - je to snad první akce, kterou mám hotovou druhý den xD Většinou se motám, sem tam něco blbě zasadím, ale tentokrát jsem pustila chlup v podobě sháčka, abych ty včerejší nudle pole pohnojila a vytáhla z nich co to šlo :)
    Víkend v práci, takže jsem vlastně ráda, že to mám za sebou a můžu si jet ty svoje bílý lilie :)
     
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Twinulka, ale to je dobrý jak chytře jsi to vyřešila... I tak gratulka...xD Já mám většinou lážo plážo styl, sem tam zapomenu zbaštit mjs a samozřejmě sklidím dřív či zapomenu na Zuzi hnojivo...xD Jasný, všude se bude linout vůně bílých liliích možná dojde i ke mě... ;)
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Napěstováno mám, jen chybí vápenec ale nasadila jsem vodnici tak ráno to snad napadá.SH na rozpěstování ale ráno 200% do stodoly ,velká pomocxD
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký den z minulosti, kdy se na stavbě makalo, ale dnes se to tam vážně fláká [​IMG] xD ;)
    Až v noci zasela po 15-cti kusech (při sklizni vypadlo kolem 120 padátek z obojího), ráno zasela a teď se snažím rozjíždět :p ... zatím se plácám jen ve vodě, ale na bočních stavbách se to už pomalu rozjíždí. Zvířátka do úkolů nachystaná, stavbyvedoucí podplacení, jen ty bobky na trhu za 1 900 kr je vážně mazec :eek:. Gratulka finišujícím a ostatním ať to padá ;)

    P.S. Kolo neštěstí je polámané, do stodoly navíc se mi vyhýbá :D
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
  6. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    Kruci proč už jednou není dodržen čas !!!!!! když napíšete, že od 18:00 bude akční superhnojivo a zuzino hnojivo.. proč to sakra nedodržíte ???? a to není poprvé ! :(:mad:
     
    maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Alexandria1 - Nevím, proč se rozčiluješ. Stačí zrestartovat hru (jako u každé akce).

    [​IMG]
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ale zase je hezké, že nám ke kamenování dali ty nejměkčí šutry ze stupnice tvrdosti, že?
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- myslíš, že měli šáhnout po těžším kalibru ? ;)
     
  10. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    pechfógl, aspoň to nebude tolik bolet pokud přiletí zleva i zprava.. Dostat šutrem nebude až taková lahoda... Lepší mekčííí... xD
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda nevim jak to delate, rozpestoval jsem klasicky velky-stredni-maly prvni den, jedu na dvou plochach pro kazdou kytku a sice padatka dobry, ale jinak to mam skoro natesno... nejspis dam akcni na noc, i kdyz nemam rad tu ztratu casu... nebo neco spatne pocitam, dodavam prubezne, takze je toho fakt dost psani cisilek...

    Vypadavat ma 108 vapence/den, v tuto chvili ma byt 133 (nebo chybet 407 ), mam 325 (chybi 215 ), mam 60% hotovo.
    Vypadavat ma 77 mastku/den, v tuto chvili ma byt 95 nebo chybet 289, mam 255 (chybi 129 ), mam 66% hotovo.
    Stav orobincu : idealne 2502 kusu (2040/den ), mam 2727 z 10200 (26% ).
    Stav papyrusu : idealne 1972 kusu (1608/den ), mam 2361 z 8040 (29% ).
    Zatim uplynulo 24% casu, zbyva 90 hodin.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jojo, právě dnes jsem je taky "otevřel" (postupem do 154) a podíval se na expertní úkol s nimi spojený.
    Nejprve jsem vyvalil oči (na ty počty* požadovaných lilií) o_O, pak jsem je zase zamáčkl a už se těším, až se budu moci pustit do jejich pěstování.

    Jinak zítra bych to měl mít skutečně hotové - raději se ale ani neptejte, jak moc jsem se přepočítal u Zlatého papyru.

    *Kdybych je měl pěstovat nepřetržitě jen s vodou a bez dalších urychlení, musel bych je bez prodlev pěstovat po 60 dní...xD (celkem to chce 262143 ks bílých lilií)
     
    Naposledy upraveno: 1/9/17
  13. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    To kamení mi tedy chybí, ale snad to nakonec s těmi ovečkami pracovitými zvládnu :))
     
  14. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak vidím, že vám to tady pěkně šlape :D
    chtělo to už po někom dodávky slepic, králíků, kachen..?
    U mě jedou bobři osli a chameleoni (jsem u 6. dodávky)
    A bonus 100% si nechám na zítřek, nasadím dlouhodobky a se šťasným dnem sklizně šťastně sklidím po 10hodině..
    to jen tak, většinou mě tento bonus unikne (nečtu Akce) a ráno vesele sklidím a pak zjistím, že je happy sklizně day
     
  15. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hezkou hru všem.
    co dám dám - uvidíme zatím času dost
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    abc23: Tak trošku počítej s opicema, anakondama, tukanama.....
    Co se šutrů týče, matroš na kamenování takovej humánní, ale zkuste z toho něco kloudného postavit....
     
  17. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, docela mi to sype, vytočila jsem si 2 x + 1 na poli na 3 hodiny a k tomu 2 x 100% BZ a zrovna jsem sklízela, tak mi to pěkně naskočilo ve stodole a ještě i na BZ kontě. Zvířata zatím řeším ze stodoly, nemusím kupovat. Pěkný začátek, jsem si jistá, že tento řádek bude. Jára
     
  18. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    asi jsem byl mimo domov když to nešlo a za dvě hodiny jsem to spustil. je to možné asi tak jak je možné že při další soutěži bude zase oprava hry...:(:(:( zlatý Playstation
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak když už se od konzoly odlepíš a dostaneš se sem, tak alespoň nepruď... najdeš potřebné informace, které jsou k dispozici vždy a pro každého včas. 8)
     
  20. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    Ahojky u mě je po 31h (25,83%) času stav takovýto:
    vápenec: 202 (37,4%)
    mastek: 124 (32,29%)
    orobinec: 4970+590 zaseto (54,5%)
    zlatý papyrus: 3369+373 zaseto (46,54%)
    Což si myslím že na moje poměry ujde (nemám na stromu moudrosti poháry za 300*:(.
    Jen moje chápání nedává jak to má někdo hotové:eek:
     
    petaM2001, Sovinka a Helena1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.