Změny u anakond (3.1.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den farmáři mám dotaz v družstvu je úkol kam se mají dodat anakondy neživá hmota 240 kusů a zaručí mně RT že tam padnou staré anakondy a ne nové na které pude upgrade?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    -popelka1- anokondy ať ze starého, tak z nového chlívku jsou pořád jedny a ty samé anakondy, nemají jedny červenou a druhý modrou prdelku xD
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1-
    Odměnou v úkolu jsou tajemné bahama výběhy Titan, ze kterých se může mimo jiné vylíhnout i :
    Bahamarama chlévy Classik ++ nebo vylepšení II: Oranžové
    Z čehož vyplívá, že buď získáš Terárium Classic ++ (zlaté - ty upgradovat nejdou)
    a nebo bys mohla čistě hypoteticky získat Terárium pro anakondy II oranžové (a ty by byly i se základem). Pouze základní stáj bys získat neměla.
    Podivuhodný bahama výběh ‚Titan‘
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já teda mám základ anakondy jen jeden kus, ale ty C++, těch mám 10 a mají mnohem kratší čas, tak mám nasazené tyto, jinak bych se přimlouvala za to, aby žraly i méně králíků, stačil by 1,slepice by mohly být 3.
     
    Helena1313, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    fany2020, já bych se přimlouvala za to, aby anakondy byly také ryze na vegeteriánské stravě, jako krokodýli a tygři. Chili papričkou to začalo, třeba se dopracujeme k tomu, že nebudeme ve mlýně umývat zbytky po ušácích a pipkách... 8)
     
    dasa1143 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ahojda. Mě se automaticky samy změnily chlívky u anakond.
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A jdou upgradovat ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nebyl ten starej chlív bezpečnější?!?:eek: [​IMG]
    Vypadá to ,že se nový složení krmiva všem líbí a už k žádné změně nedojde.o_O
     
    zetorka25, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Klec je klec, i když skleněná... a jak už jsem psala, anakonda vegetarián by se mi líbila víc, než možnost upgradovat odchovnu za měnu... Pošlechtím, postavím...
     
    matlafous123 a kaolín11 tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..mne sa nepáči, že zmenili krmivo, anakondy sú tu odjakživa, a tak isto ma už sklamali so psami, (aj kadečím iným, furt sa dám nachytať:music:) pestovala som kosti raz za mesiac na desivke jak sprostá a načo?o_O dajme všetkým šalát a jablko... vybavíme celú farmeramu-.-
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    DANKA722, DANKA722 - veď ty dnes "prudíš a rejpeš" viac ako Bezejmenný. Nevstala si ráno " hore r..iťkou"?xD
     
  12. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    Hlavně si nezapomente nechat nějaké hvězdičky na stromě moudrosti,předpokládám,že otevřou dvě nové runy a vím,že pravidelně při šlechtění házím systému zpátky toho darovaného ze sedmé řady:inlove:.A dnes je to ještě horší,protože mám všude stromy.....a anakondy nestíhám(stejně nemají skoro co žrát):D:D
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Berry.308: hvězdičky?? Snad zlaté banány :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    MatýskuKamilku - určitě hvězdičky, na stromě moudrosti jsou runy na asi 5tého šlechtěnce a taky na SK, anakondy za banány máme už všichni otevřené, tam budeme potřebovat už jen ZB na šlechtění anakond, takže vlastně obojí
    :music:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    evoku57: No to jo, ale na stromě jsou jen na Farmu, na baha jsou chrámu (chov opic a další socha je startovací balíček pro chov opic, a další je šlechtěnec - vždy za 20 ZB), koukni do místností č.3 (opice), č.4 (pandy), č. 5 (sloni) a č. 7 (velbloudi). Ve stromě tohle aktivovat ani vybrat nelze.
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi máš pravdu Matýsku, už nepamatuji, jestli jsou ve stromě i baha nebo ne :)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. Berry.308

    Berry.308 Rádoby autor

    Asi máte pravdu,jsem trdlo,ale radši si nechám obojí;)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.