Změny u anakond (3.1.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Pořiď si Korálovky,jsou malé a pěkně barevné.Navíc se dají levně sehnat. Čím větší had,tím je línější.Chceš čučet do terárka a přemýšlet jestli žije,nebo ho občas vytáhnout ? Taky se lepši schání myši,nebo 1denní kuřata,než králíci.
    A už víš kde budeš v zimě kupovat čerstvé čilipapričky ??xDxD
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Baro... hlavně budu muset zabezpečit terárko asi deseti různými zámky, ona naše malá je taková akční. Mně smazala všechny ikony z plochy, tatínkovi odblokovala telefon....(měl heslo úplně na vše - zůstalo jen pin a spuštění tel) atd. Jinak hada by jsme tahali...
    Čilipapričky? A čerstvé.... asi v gló..su, prej tam mají ze zeleniny vše... :p xD
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Syn má hadici-užovku- už má 1,30m a z terárka si ji nejvíc beru já. Asi si fandím ale má pocit, že ví ke komu jde, jenom tam dám ruku, už ji mám v rukávu nebo kolem krku, můžu s ní klidně vařit atd. Nikdy mi neuteče.;):p
    A to hady nemusím ale co už když tady bydlí:)
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Když jsou v plánu hadi tak jsem si dala do avataru našeho mazánka,je to sice hroznýš ale už má přes 3 metry.
    A Baroland máš pravdu s tím lenošením hadů ,ale je to ideální zvíře do domácnosti,žere jednou za měsíc,nepouští chlupy,neštěká,odjet můžu klidně na tři měsíce a některé nevítané návštěvy spolehlivě odradí ;)
    Jinak šlechtění anakond je pro mě běh na dlouhou trať,nerada šlechtím a zásoby anakond nic moc 2008,krmivo 1002. Na přeskoky při baby boom moc spoléhat nebudu,nějak to u mě nefunguje :).
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Hadi jsou náhodou bezva, kamarádka si jednou, když jela na měsíc pryč, zajistila hadího strážce. Zavolala do nějaké firmy a oni jí při odchodu do bytu dali hada (navím jakého, snad krajtu) jako hlídače. Akorát když se vracela, musela nejprve zavolat zase do té firmy, oni došli pro hada a teprve pak mohla domů. Ale představa, jak nějakého zloděje přivítá třímetrový had, mě hodně dlouho bavila :D
    Štika: tvoje věta o nic moc zásobách mě pobavila taky, já jich mám 564 a dávek krmiva 15 xD
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hady moc nemusím, asi bych si ho pohladila, ale to je asi vše, doma bych ho nechtěla ani jako hlídače na dovolenou. Na farmě jsem dokonce zkraje odmítala mlít krmivo pro anakondy, že si tím znečistím mlýn, pak jsem se ale ukecala, že je to jen malovaný, že to asi tolik vadit nebude a začala jsem anakondy chovat, předtím jsem jen nakupovala, za slušnou cenu
    :p
     
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    určitě bych přivítal kdyby došlo k výměně starých základních chlívků za nové - to se ještě nestalo, aby na původní chlívek nešel vložit oranžový upgrade - absolutně to nechápu
     
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Jj, souhlas :), obzlvášť ta zlatá terárka Classic++ se mi líbí o moc víc :D. Ovšem to zkrácení času u krmiva beru všemi deseti ;), aby si kondy mohli zamlsat při "motýlí kukle", ostatní baha zvěřina jen šilhala hlady a nemohla louskat ani ořechy xD
     
  9. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Měli to nechat tak jak to bylo pořád něco vymýšlejí,řadči at vymyslí nějaké pořádné akce:(
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    A já jsem si den před změnou koupil 200 Terárií pro anakondy Classic +, abych mohl chovat ve velkém anakondy s tou starou grafikou. :cry: Tak alespoň jsou o 3 minuty výhodnější než žluté upgrady, to se zrovna u anakond fakt vyplatí. xD

    Krejcary byly z beden, takže mě těch pár mega nijak netrápí. Myslím si, že na ty tuny anakondích šlechtěnců na trhu mám připravenou dostatečnou zásobu krejcarů.:p
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    doben - ale C+ a C++ by se měnit neměly - předpokládám že zůstanou, tak jak jsou.
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Skali však o to mi právě šlo. Chtěl jsem mít chlívky se starou grafikou. Ovšem, kdybych věděl, že nám zůstanou se starou grafikou i základy, tak bych je nekoupil.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    doben, proč do toho pleteš základy? C+ je samostatná ohrádka, bez základu... Starý základ je skleněné terárko, na které nepůjde namontovat up, ten půjde jen na nové jezírko... takže po šlechtění asi půjde skleněná budka pá, ve hře jsou teď obě, aby mohli dochovat i ti, co nekupují nové základy... Nebo su zas Íáček? :oops:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    doben - ty staré základy nám asi nezůstanou - budou mít grafiku novou - myslím si teda.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Chlívky kategorie C nikdy grafiku neměnily. Jsou ještě z pravěku hry, kdy o nějaké barevnosti nemohla být ani řeč. Buď za krejcary, z TS nebo za tvrdé. Podobnou polemiku kdysi vyvolali a záměrně jsem je zvolila, sobi

    [​IMG] :)
     
  16. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tak mi to nedalo, a juknul jsem do lišty, náhled chlívku je už nová verze, ovšem když přiložím na něj kurzor, tak na mne jukne staré dobré terárko, ovšem zdali zůstalo, to se ukáže až zítra, až to naházím na louky:), spíš si myslím že vývojáři zatím nestihli opravit náhled na který směřuje ten link....

    edit: Pitrýsek47, vidíš, nějak mi to "nedocvaklo" :D, zdá se že se nacpávat po jedenácté v noci a ještě u toho hrát Farmeramu, poněkud neprospívá mým duševním pochodům xD
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
    Helena1313, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A vlastně je mi šumák, jak vypadá odchovna... oceňuji zkrácení času na krmivo ve mlýně, ale ve složení mi vadí, že krouhli jen pipky, králíky nechali a přidali tu papriku. Nižší levely, které aktivují chov, nebudou moct krmit samozásobovacím stylem, jen nákupem z trhu, protože na chili nebudou mít lvl ještě pár chrámobanánů... chjo... to je jak s daněma, pořád úpravy "k lepšímu."
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nová verze je tam už nějaký "pátek" píšu v příspěvku 34 ,-))
     
  19. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Jejdanánku, už jste někdo dneska nebo včera choval anakondy? Mne vůbec ale vůbec, nevypadlo z chlívků Classic hnojivo, ani bobek o_O. Z Classic+ a Classic++ vypadlo normálně, ale z chlívků Classic mám najednou naprosto bezodpadové hospodářství :cry: xDxDxD
     
    Helena1313, maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    radyn.m byla hlášená chyba s bobkama už včera ,-) viz Aktuální problémy ve hře.
     
    Helena1313, Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.