Zloděj sušenek I–VI (8.12. - 14.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, napočudovanie sa mi zatiaľ darí robiť úlohy. Ráno, pred začiatkom družstva s padátkami som dal pokrátené maliny, po 14:00 mi napadalo cca 120 jabĺčok a nejaké tie slamky, potom ešte na noc maliny a vydalo to napresno. Dúfam, že to takto vydrží až do konca. Držím palec všetkým.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zajímalo by mne, jestli existuje univerzita třetího věku, kde se vyučuje matematika pro první stupeň základní školy... Sem se vrátila z brigády, nákupu a od dcery s tím, že budu rozpěstovávat. Ouha, ještě skoro hodinu mi na divošce bude dozrávat maliník. Co už, zítra mám volno, v rádiu sviští Horečka sobotní noci pod taktovkou DJ Basslickera, tož budu pěstovat do rána a od rána zas 8)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/21
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Akce hotova,zasazeno na zítřek,na hlavní louce pohanka pro padátka.
     
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak jsem si napěstoval akční i na zítřek, na padátka testuji hortenzii.
    Farmaření zdar! kája53
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem na tom obdobně jako kája53 je napěstováno u mě je laskavec a výpliv má hortenzii. Uvidíme kolik padátek bude po sklizni chybět.
    Přeji pěknou 3. adventní neděli.
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem to měla pěkně spočítané že mi to vyjde po raní sklizni bude dekorka doma ale bohužel ne
    použila jsem za sezoni žetony na bonus +1 /více zisku pro pole/ ale on neplatí na akční takže smůla
    už jsem na to přišla používám MJS ale zase byl překlep a je tam dýnovka a ne MJS takže moje chyba no
     
    Naposledy upraveno: 12/12/21
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    walik ked sa dari tak sa dari :cry: ja to dobre poznam xD a dakujem za upozornenie na ten bonus,chystala som sa ho zajtra pouzit :)
    Ja za chvilku pozbieram aniz a budem mat hotovo ;) uz len nesmiem pred 14h. pozbierat plesnivec lebo ma asi porazi :cry:xDxDxD Davala som ho kvoli slamkam lebo som pozabudla ze bude treba aj k anizu na pajdatka ale este ze som ratala aniz :) snad bude lepsi ten plesnivec ked este bude na poli daku hodku dlhsie xD:music:xD
    Tato akcia je na pohodu :music: len zajtra budem neskor rozpestovavat a musim skncit rano lebo sa uz potom nedostanem na net :( a to by mi boli dekorky x2 bez stonku na dve veci :mad:

    Skali Dakujem ;)je pravda,ze sa mi to nezdalo ale zneistila som a ta moja hlava derava xD Tak ho zajtra pouzijem ,usetrim Jacky ;):)
     
    Naposledy upraveno: 12/12/21
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - ten bonus ze sezónního obchodu +1 pro pole samozřejmě na akční rostliny působí. Ale walik68 místo MJS dala do slotu dýňovou marmeládu, proto byl ten výnos z pole nižší.
    To jen na vysvětlení, aby to někoho nezmátlo
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To se opravdu stane jednou za 10 let a to už 28 budu hrát, tak mám na to nárok, takovýho vola pohledat :inlove:xDo_O mám napěstováno už ráno, dál jsem pěstovala už na dnešek a měla jsem dnes docela náročný den, tak jsem ouplně zapomněla na dnešní akci a nedodala do úkolů, no stane se a dokonce na obou farmách. Takže walik, jsi na tom ještě královsky. Docela mne mrzí odměny, které v úkolech byly, ale co už nadělám, že, když je hlava děravá, tak s tím nic neudělám. Běžně mám celé dopoledne čas, ale dnes jsem na vedl. farmy se stejným trhem dávala na bahamu nové stromy místo rajčenek, abych nemusela sklízet 2x denně a nějak nezbyl čas. Tak mám aspoň napěstováno na dnešek, stačí si počkat na padátka a bude hotovo. Dám na noc hodně dlouhou a ono to dopadá. Na stonek nesmím zapomenout, ale to už se mi fakt nestane - snad
     
  10. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo,padátka co chyběly jsem došlechtil.
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Sladký anýz byl napěstován již večer tak s ním problém není. Z pokráceného Laskavce vypadlo 169 mufinů, něco poslali hodní sousedé, takže chybí cca 97 padátek. Snad to vypadne z Juty a bude hotovo :). Všem přeji krásnou 3. adventní neděli :inlove:

    Juta nezklamala, je hotovo :). Teď ještě, abych nespálila cukroví ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/12/21
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja budem mať hotovo až ráno lebo mi chýba 41 ks muffiniek toľko mi možná z hortenzie napadá:D:D.
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja musim mat tiez rano hotovo,snad mi mufini napadaju a ak nie tak mam nachystany tulidomek :music:
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Předposlední úkol hotový. Odpoledne pěstovačka a zítra se zloděj sušenek napakuje a my budeme spokojení, že jsme to tak pěkně zvládli.
    Přeji pěkný den a na té ledovce si nic nepolámejte, já raději budu sedět doma v teple.
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    No nevím...sušenky se mi drobí :sleepy: táhne se mi to na farmě jako puch, mám tam jen 60 pidi polí a ne se donutit zbourat něco a přidat polexD.. nerada bořím, prostě to tam všechno nutně potřebuji :p a tyhle jednodenní akce mi dělají čáru přes rozpočet bééé:oops: IV jsem nějakým zázrakem zvládla, ale s muffinama to zase neklapne, vložila bych smajlíka co se drží za hlavu, ale není tu tak si domyslete xD
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ráno som mal hotovo pajdátka z hortenzie napadali a ešte dobrí susedia podarovali za čo im ďakujem.Konečne dnes už začne posledná úloha;);).
     
    Apachie1 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mi chybí 39 padátek tak další dekorka nebude snad ted v posledním kole se dá opět získat
    jo dá se získat koukala jsem tak uvidíme jak to dopadne
     
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  18. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak mě chybělo 70 padátek,tak jsem to vzdala.Uvidím jak půjde poslední úkol
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Do tří jsem se nedostala na farmu, tak teprve rozpěstovávám:(;)
     
    14087, Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Ve 14 hod. jsem zasadila a....kde nic, tu nic. Začínám znova.
     
    Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.