Zloděj sušenek I–VI (8.12. - 14.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, nějak jsem si popletla akce, konečně jsem se z toho vymotala a na jeden zátah hotovo, uvidíme jak půjdou ty další dny, musím si to pořádně přečíst, abych to zas nějak nezazdila
     
  2. evinana

    evinana Expert fóra

    úkol také díky vyšlechtěné pohance hotov

    skali: děkuji
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Z nanuků vypadlo 43 pajdátek, kolotoč je doma (teda v liště xD) a já můžu jít pracovat :)
     
  4. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    nocny budik zlyhal, kolotoc neziskam. este ze budem mat druhu sancu pri II. ulohe. mam prilis malo padatiek.
    nevadi, budem viac pestovat :)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mně někdo ty sušenky krade, resp.dózy na ně. Jasně, zloděj... :) kolotoč mám, tak ještě poslední úkol, ale když nebude, nevadí.
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Statečně jsem zkonzumovala první denní příděl sušenek ...nemohli bychom radši krást tatranky ?? :D
     
  7. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    No a já si o kolotoči můžu nechat zdát,mám málo padátek a plán byl takový z padátek první kolotoč dneska a zítra pěstovat a získat dva další a takto pokračovat.Jelikož chodím do práce tak nestíhám.A to jsem si myslela,že to napadá,když včera bylo na první dvě stříbra,ale asi to těm dózám zkazil nanuk :( chybí 37 padátek do kolotoče a to mám splněno jen 2x stříbrný úkoly ovce ve zlatu nepočítám tam nebyly padátka.Ještě vidle nezahazuju zkusím jestli se podaří napěstovat něco navíc pokud ano pouť bude pokud ne a bude se dařit v jiných tak pak při OaD se pokusím vyměnit.
    Přeji hodně štěstí všem.
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja cakam na poslednych 11 suseniek,snad napadaju a ak nie tak neva,kolotoc je doma :)

    Susienky dopadali a este 1 mi ostala :D

    Learka Ak sa Ti nezadari tak pri OAD pisni ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/21
  9. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    teda já jsem takový pitomec, vrámci sušenek, měním malé pole na rozpěstování na velké pole, a svojí blbostí jsem si zrušila osázené pole na hlavní farmě, protože jsem si to spletla, nebo spíš překoukla, no já se picnu
     
  10. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    prosím, ja nemám rastlinu lízankovú kornútku.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamanka21211, akční rostlinu Lízanková kornútovku pěstujeme na Divoké louce. Pokud se ti tam neobjevila, prosím odhlaš se a znovu přihlaš do hry, kvůli načtení akce je totiž možné že jsi se do hry přihlásila před 14h. Kdyby jsi stále rostlinu neměla, prosím kontaktuj herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    akcia fajn...este to niekomu blbne ako mne?,:sleepy:Prejst s plochy na plochu cista katastrofa...to asi bude tym hustym snezenim,,snad to dnes dam...A kornutovka ostava na zajtra co je napestovana naviac??:p
     
    sovicka64, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ezzra, napěstovaná rostlina ti zůstane i na zítra ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    uspesne rozpestovane, rano si potocim koleso alebo rovno zapnem bonus z listy, bez nahnevania sa na koleso :D a musim zapnut 30000 budikov na noc :D:D:D:D mohli by dat za odmenu dajake stonky na skracovace konecne. ked sa to pestuje 4 hodiny je to o hubu stihnut...
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Vytočeno 100% do stodoly, takže dnes bude hotovo. Ale nevím zda vydržím do půl desáté na sklizeň, když celý týden vstávám v půl 4 ráno >:(
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja nešťastný zemepán,zabudol som že dnes akcia pokračuje a ja som pred obedom zasadil na divošku plesnivec a ten dozreje až ráno.Tak že kolotoč nebude.Asi to už zabalím:cry::cry:.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jestli to stihnu, tak ti ten kolotoč vyzvednu, pro sebe mám ten ze včerejška. Snad půjde při OaD poslat.
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    -Kuteno-

    Peto neboj, mám dva tak je jeden tvůj ;)

    GordonSargent
    Ale no tááááááák, on je hodný soused a já mám radost ze života tak proč ji neudělat i někomu jinému :inlove:. Příští pátek se vdávám tak mi držte palce, aby na nás do té doby někdo neplivl jedovatou slinu -.-. A neboj, víc ho rozmazlovat nebudu :p, dál se -Kuteno- bude snažit sám
     
    Naposledy upraveno: 9/12/21
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kuteno, kocourku můj. Razantně vzít bagrem a zasadit akční. Ztrátu nahradíš nákupem v semenářství a pár krejcary na trhu. A moncicák, Ty ho v tom nepodporuj, nakonec by to dopadlo, že by akci nedělal a nechal si posílat duplicitní dekoracexD
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    GordonSagent netopierik prečo si na mňa taká zlá?To nehrozí že by som ju nerobil.Keď som robil prvý diel tak nemám rád niečo nedokončené keď sa to dá splniť.Tuším aj v treťom diely sú s tejto dvojky tie kolotoče.Ešte sa musím pozrieť aké sú tam a či mi bude dajaký chýbať.Pretriem oči a idem kuk.Tak že som kuk a zábavný kolotoč je aj v trojke.Zajtra musím ráno rozpestovať akciovku a budem veselo sadiť.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.