Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG] [​IMG]
    Ahoj, tak já zatím takto ;). Ještě dvě dekorky a bude stoneček komplet ;). Pak začnu vyzobávat nějaké ty odměny.
    Hezký víkend všem ;):)
     
  2. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Lumpík13: Není. Je to o tom, jak si svou farmu v průběhu času tuníš.

    Třeba já dříve průběžně kupoval produkty z dílen a zvířata, která jsem nemohl chovat a vyrábět, na trhu (pravda, většinou jsem držel skladem tak max. 10 kousků) právě kvůli akcím kde se dodává.
    Chlévky, které měli starší hráči v lištách, a pro mladší hráče už byly téměř nedostupné z tajemniček, buď jsem požádal o darování, nebo je získal při OaD za něco jiného. Některé chlévky a výrobny dostaneš z úkolů, některé získáš jako odměnu v akcích.
    Chlévky na pavouky lze při každé děsivce směnit v Jackově obchodě, stáje na světlušky získáš v úkolech ;) (krmivo pro pavouky), a zlatý listnáč lze tuším taky získat v úkolech (krmivo pro světlušky).
    Dobře uděláš, když v akcích a z úkolů budeš získávat tajemné stáje a stromy, a ono Ti z nich těch starších věcí napadá přehršel :D, a jako bonus možná i nějaká ta novinka ;). Například teď jak bylo "Frappé Ollé", jsi mohl získat tajemniček spoustu ;). Pravda, co z nich vypadne je tak trochu loterie :D.
    Jednou za čas juknu do stodoly, čeho je nejmíň, a takové stromy a chlévky "hodím" na plochy nebo do paneláků, a nechám makat ;).
    Tož asi tak ;).
    Přeji krásnou hru :)
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    no, konečně jsem se po hodině dostala na fórum. Na Farmeramu mě to už konečně naloguje, ale víc už nic... ani sklizeń, ani přechod na jinou plochu, ani poslat dáreček sousedům, nic...
    A to jsem se těšila, že tahle akce je na speciální ploše a bude to jen o vodě a hnoji.
    Musím se smířit s tím, že asi nedokončím kvůlivá nemožnosti přihlásit se na Farmu -.-
     
  4. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Nevím jak jinde, ale zase to jde jako když................a maluje, nejdřív vůbec, pak jsem se konečně přihlásila, odebrala denní dárek a sklidila a zasela na akční, pohnojit a zalít se nepodařilo. teď se na farmu dostanu ale na pole ne.:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
     
    kutilka70 a k.vitek tohle ocenili.
  5. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    No jo zase to blbne
     
    kutilka70 a Borek51 tohle ocenili.
  6. Jana5252

    Jana5252 Zelenáč fóra

    Pochopím že mohou býd tech,problémy ale nechápu proč se pouštěji nové akce když se nejde přihlasit do hry. Utratila jsem mnoho střibrných i zlatých mincí a nemohu se dostat do hry a pár super hnojiv jako omluva je tedy žalostně málo .
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
    malanek70, zemanka01 a kutilka70 tohle ocenili.
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Hodinu než jsem sklidil a zasel to už je do nebe volající
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak takhle se to nestihne a ty košíky fakt nekupuju..
     
    pecko1234, radyn.m a kutilka70 tohle ocenili.
  9. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Ahoj, tak jsem se chtěla ujistit, jestli to blbne jenom mě, vidím, že ne. A zase je to o víkendu, to je už podle mě cílené.
    Ještěže tuto akci jsem odpískala už na začátku.
     
    radyn.m a kutilka70 tohle ocenili.
  10. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    od 9 hodin to zase nejde ani bonusovy kod CONFIDENCE me akci neprodlouzi
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  11. Jana5252

    Jana5252 Zelenáč fóra

    No já udělala asi velkou chybu košík jsem koupila zřejmě na nic, vyhozené peníze .
     
  12. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    taky nefunguje, chjo
    pouze se zdařilo přihlášení, nejde aktivovat kombajn za kupon, nejde přejít na jinou plochu, takže ani sklidit akční,
    přes den už se na farmu nedostanu, a pěstováí na speciální ploše nejde urychlit, tak to můžu odpískat?
    A to jsem si doteď akci pochvalovala.
     
    kutilka70 a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    petaM2001
    Aspoň se ti podařila sklizeň a osít, mě po několika pokusech se podařilo přihlásit, ale jen jsem sklidila a už neosela. Přejít na jinou plochu nejde. Do stonku mi chybí poslední dekorka tak snad budu muset bdít v noci, abych se k ní dostala. V noci farma fungovala normálně, brzy ráno taktéž.
     
    evainfo, 14087 a kutilka70 tohle ocenili.
  14. jaxja57

    jaxja57 Pisálek fóra

    ahojky, u mě stejný problém, po hodině jsem se dostala na farmu a nejde přejít na plochu, nesklidím akční, takže asi půjdu dělat něco užitečnějšího. Snad to brzy opraví.
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  15. papulice

    papulice Veterán fóra

    už zase děs běs a na té vedlejší ploše to nejde urychlit,tak asi konec nadějím..(zajímavé že na forum se dá jít)
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  16. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Podařilo se mi sklidit a zasadit. Při těch výpadcích asi budu muset změnit taktiku. Ve dne spát a v noci sklízet :wuerg:

    Edit: Pouze na spešl ploše. Jinak nic :oops:
     
  17. kulička

    kulička Rádoby autor

    Naletěla jsem na koš s palačinkou. Není mi vůbec k ničemu. Včera dopoledne nešlo vstoupit, nyní opět.
     
    14087 a kutilka70 tohle ocenili.
  18. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Opět mám problém s přihlášením a přepínámím polí na hraní už přes hodinu se snažím na hru dostat
     
    kulička, kutilka70 a maja.rada tohle ocenili.
  19. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    .... no, ale konečně mě to pustilo aspoň na fórum .... jak může člověk nahlásit chybu, když nejde nic- ani podpora :mad: a přesně, víkend a nejedem


    hmmm...a nikde žádná opora, nikdo se k problému nevyjádří??...
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
    k.vitek, kulička a malanek70 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kutilka70
    Hmm,to je zajímavý nápad! Tomu budu muset přizpůsobit i zaměstnání.Asi se stanu nočním hlídačem!xD
    K akci
    Jde to opravdu velmi ztuha.:wuerg: Tedy pokud se vůbec podaří přihlásit.:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.