Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goro19

    goro19 Pilný autor

    Nejsem sběratelem všeho za každou cenu. Výroben na ploše mám málo. Na produkty bych raději použil bonus dílenských výnosů, kterých mám v liště habaděj a růžové výrobny. Na rozdíl od řádku +1 za 2 dny je pro mě rychlejší a ještě se dá prodloužit.
    Podobné řádky nesleduji a proto zůstávají u mě pravděpodobně nevyužity. Zřejmě každý farmaříme trochu jinak. Mi vyhovuje toto.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/23
    burds tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    goro19
    Jelikož je těchto řádků poskromnu,není nic jednodužšího,než v dané kategorii si je zařadit na přední místa! Řeším to tak stejně i u stromů,rostlin,zvířat....Odkliknout stonek jedním klikem umí každej,ale efektivně jej využívat už asi ne.:cry:
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Zasazeno a doufám v plynulý chod hry ;)
    Edit: Sem v tom ajfru odklikla bonusový v 2.řadě vícekrát :oops: Snad ho využiju :music:
     
    Naposledy upraveno: 16/8/23
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ano.. zatím začátek začal plynule, tak akci zkusím, ale taky začnu doplňovat až budu mít napěstováno plný počet jak už jsem tu u někoho taky četla :) zvířátek mám všech dostatek :) tak snad nebude žádný zádrhel v době pravidelných sklizní :) všem fajn hru bez zádrhelů :) ;)
     
  5. alenal

    alenal Stálice fóra

    Bonusový úkol můžeš plnit kolikrát chceš
     
    dinoalesi, burds a kutilka70 tohle ocenili.
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    alenal ~ děkuju špatně čtu. A taky nevím kam mi zmizel můj dotaz. No nic, hlavně že vyřešeno ;)
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A co takhle si je tam umístit?!?;)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stejně jako na farmě!z boční lišty,kombajnem.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Omlouvám se dnes mám IQ tykve-blbej den. Děkuji a mažu dvě zprávy:music:
     
    Helena1313 a burds tohle ocenili.
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Je pravda, že kdo hůře vidí, tak jsou ta pole skoro neviditelná :sleepy:
     
  11. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Zdravím, myslím, že je to poprvé, co akci na akčním poli tentokráte nebudu plnit, malá pauza (až do konce prázdnin), 1x denně sklizeň a občas juknu, jaké je počasí v Alpách. Přeji všem ten správný vítr do plachet
     
  12. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tak som sa napokon rozhodol, ze do akcie idem.
    Zvierat je v stodole na tisice, tak chybat nebudu, +1 na produkty velmi nevyuzijem, kedze vyrobne takmer nepouzivam, ale clovek nikdy nevie, kedy sa bonus moze hodit a kedze stonka dava aj 2 bednicky, tak to skusim.
    Tentoraz pomalicky bez stresu a ono sa to podda.
    Tak nech sa dari vsetkym, co sa do toho pustili
     
  13. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Tentokrát mi akční plocha nevadí.Řádek není marný a každý se hodí.Tak jdu do toho a uvidím,jestli dotáhnu do konce.Když hra pojede jak má,tak s trchou snahy by to mohlo vyjít.;)
     
  14. lucifer30121981

    lucifer30121981 Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    chci se zeptat kde zesežu ty krabi nikdo je neprodavá

    pišete ze zviřata jsou ale nemůžu nikde najit ani na trhu krabi kde je mam zehnat?poradte prosím
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/8/23
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lucifer30121981 - ahoj, Bazén pro kraby (klik) - lze zakoupit ve farmářském obchodě - nutná aktivace možnosti pěstování za 55 zlatých banánů ve 9. místnosti Starověkého opičího chrámu. Po aktivaci je můžeš buď sám produkovat nebo zakoupit na trhu.

    krab.png

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dáda324 - ahoj, žádný výpadek ve hře není, farma chodí normálně, vše funguje jak má.
    Nejsem IT, takže můžeš zkusit vznést dotaz např. ve vlákně Všeobecné dotazy - třeba ti tam poradí ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/23
    moncicak7070, kaolín11 a bačkora85 tohle ocenili.
  16. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Berušky jdou na dračku :D
    [​IMG]
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  17. goro19

    goro19 Pilný autor

    Neříkám, že takový řádek co je v odměnách neumím - bych neuměl efektivně využít, ale že jeho využití dávám volný průběh a nesleduji ho.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po úpravě nebe volám už nějakej ten pátek,zatím bez odezvy.Nebe v současné podobě je opravdu katastrofální.RT si přidává řádky jak na běžícím pásu.Navíc velice často jej řadí do špatných kategorií.(viz poslední dva řádky).Dále ještě aby víc hráče naštvali,tak jednotlivé řádky velice často "poskakují",kam se jim zachce.Se pak ani nedivím,že to hráči berou jedním klikem!:cry: Tím spousta bonusů vyletí zbytečně komínem.:cry: Osobně si hlídám hlavně ty stromový řádky a dekorace,kvůli zisku SH.Nárazově pak řeším zvěř.Nyní třeba šlechtím len,tak si hlídám řádky na zvýšení zisku +1 z obilí.:)
    K akci: de to z tuha:wuerg:
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no jsem zvědavá jestli aspon ten stonek zvládnu,mám ted 50 ozubených minci a na stonek potřebuji 420 + 255 na dekorace do stonku
    ještě jsem ani žádnou plachtu ani stěžen nezískala jde to strašně pomalu to akční bez bonusů
     
    Naposledy upraveno: 17/8/23
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak jsem se akce pustila, ale až včera v noci. Byla jsem mimo domov a můj chudáček tablet nekamarádí s Alpama a ani se spešl plochou. Musela jsem do zvěřince dát berušky, nějak moc ubývají, dlouho jsem je neměla na ploše. Ozubených mincí mám jen 80, snad se doplazím až do konce a bude na komplet řádek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.