Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Taky jsem pro zastavení vyhlašování dalších akcí až do vyřešení problému. Takhle je to jen o nervy. U téhle akce sice o žádné bonusy a podobné věci nepřijdu, ale i tak je to deprimující. A věčné prodlužování akcí to neřeší. A směšné omlouvací bonusové balíčky už vůbec ne.
    A pokud je mi známo proti DDOS útokům již existují docela sofistikované způsoby obrany, takže by s tím realizační tým měl už něco udělat. Jenže to vypadá, že v něm jsou jenom grafici vymýšlející omalovánky, ale žádný bezpečnostní analytik.
     
  2. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Nebylo, z toho by nepadaly grošíky. A o to jde především. Je plno naivních hráčů, kteří stále sypou. Ani si to číslo nedokážu představit...
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Takže opět nesklidím, ovečky na 88%. Tohle už mě vážně přestává bavit. Jak jsem předpovídala, zase se to svede na DDos útoky, už je to trapné. Hlavně, že na mě v první řadě vyskočí nákupy FL, pak mě to vyhodí, chyba 502, když se dostanu zpět, tak se ovečky mohou ušoupat...
    Už jsem opravdu naštvaná, koupila jsem balíček zvýšení levelu a nebudu z toho mít nic. Za funkčnost hry odpovídá provozovatel a pokud není schopen jí zajistit, měl by nám, co nakupujeme vrátit peníze. Toho se však u tohoto provozovatele nikdo z nás platících hráčů nedočká. Vypadalo to, že farma už bez problémů poběží, tak jsem já "hus" nakoupila, s tím nyní končím.
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ve čtyři jsem se dobelhala domů vyškvařená ve vlastní šťávě, honem zapnout noťas, mezi tím si uvařit kafe, abych se probrala, chci spustit farmu a nic. Můj každodenní rituál po práci se nekonal. Jen to kafe a cigareta. Naštěstí jsem do úkolů dodávala průběžně, získala stonek, dvě "lepší" dekorace a vlastně vše, co jsem z obchodu chtěla. Ale i tak mě to štve. Tak uvidím ráno v půl 4 - to většinou farma běží, protože každý normální člověk ještě spí a zřejmě i hackeři.
    Tak hlavně klid, v tomto počasí by mohl nastat nějaký srdeční kolaps a za to ty obrázky nestojí. :inlove:
     
  5. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Protože se tady ozývá neustále ukončení akcí do vyřešení problémů, proč modíci nevyhlásí hlasování a výsledek nezašlou na RT?
     
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    moncicak7070
    sousedko, tak to si mám budíka z 5:20 přetočit na dřív? Pomůže to?
    Anebo mě klepne hned před odjezdem na služebku 8)
    Dnes mě taky téměř kleplo, mladší synek se vzbudil s bolehlavem -.- příměšťák 0, služebka 0... no, aspoň vypadá po dnu odpočinku mimo slunko trochu líp.

    EDIT: Chjo, několikrát jsem to zkusila po hodině... když se napotřetí (po 45 %, po 88 %...) dostanu na hlavní louku, tak už nepřejdu nikam jinam :cry: chtěla jsem dát mlít SK a bohužel, ani to
     
  7. alena2220

    alena2220 Zelenáč fóra

    Jsem přímo naštvaná. Jednou se na farmu dostanu a potom zase ani náhodou. Tudíž mi vypadává sázení a tím nemohu plnit úkoly. A nejsem sama, protože mám kamarády, kteří mají stejné problémy. Tak tuto hru končím
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) stihla jsem mezi točením kytiček sklidit a po chvilce zasít a doufám, že to tam zůstane:D Vzala jsem si i 5x Bednu ohnivé stezky a ani jedna pikolka, sem ji ani nečekala. Moncicak7070 taky doufám, že záškodníci brzy ráno vyspávají xD

     
  9. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    polacka : S tou anketou už mě to taky napadlo.
     
    polacka a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    112No sice je moc hezké, že se akce prodlouží, ale potom nějaká " rádoby kompenzace" ve formě nějakých bonusů má být náhradou??....Já vím, že za to Farmerama nemůže,ale proč???...
    Ráda si hraju...ale fakt tohle je pomalu nad mé síly......Konec nebo blázinec???
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    k.vitek
    Já takhle do práce vstávám normálně, ale zkus to xD

    evainfo

    Já ty bedny ještě neměla odvahu otevřít 8)
     
  12. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Takže jsem se konečně dostala na farmu, poprvé od rána. Super. Všechny bonusy, pomocníci v háji. Berušky nesklizený. Akční dnes teprve druhá otočka a třetí už nedám.
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    No nic.. před 2 hodinami jsem měla sklízet v práci a nedalo se.. tak že!!! Ráno sklidím poslední várku a jdu od válu,, a jak jsem tady letmo četla, někteří nebudou dělat akce dokud to nebude opět v plynulém chodu, akce odpískávají.. a já se přidávám.. toto mě nebaví.. typu sázka do loterie jestli sklidím nebo ne :mad:
    Klidně můžu pěstovat dlouhodobky do úkolů, kterých mám až až a nemusím se v práci nervovat, hezky v klidu přijdu domů a sklidím a když to nepůjde, vůbec mě to nebude trápit páč se nebude nikam spěchat xD
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem se konečně dostal na farmy, sklidil, zasadil a ráno se uvidí.
    Nakoukl jsem do lišty, co mi to ráno vypadlo z beden ohnivé stezky II - 4x stromky Jacobean, 8x stromky Pléd a 4 x skoro chlévy Mozaika. Ráno to zkusím hodit na plac. Teď dostal přednost chmel na pohopolích a na divošce oranž jiřina.
    Samo zkusím o půlnoci sklidit akční, ale nerad nerad.

    Pro dnešek mi tu bylo dost, tak jdu hodit sprchu a pak hodím šipku na gauč
     
  15. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Hmmm, tak jo, ve tři hodiny odpo jdu přesadit..... :cry::cry::(-.-:cry::cry::cry:o_O:cry::oops::sleepy::cry::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::cry:, tak asi tak.
    Čtyři hoďky dalšího prostoje, než se povedlo znovu přesadit, s problémy a hromadou trpělivosti :cry:. Taktéž jak už tady někdo psal:"Super. Všechny bonusy, pomocníci v háji...", no u mne to byl jeden 100% stromový bonus, dva 100% na BZ a TBZ, pinkie pie..., secí stroj taky mezitím dojel, ananas taky, a moc nescházelo, kdybych aktivoval hodinovej lupen, no ... :cry:byl by v háji taky. Kdoule kvůli času taky v háji, o Alpách ani nemluvím, tam mi zdrhli nešťastný hladový zákazníci a spešl krásné speciálně postavené stromy mimo základní, jsem dával na plochu zbytečně, teď ty spešl plody budou chtít všichni xD:cry:.
    Ale abych jen nedržkoval: řádek se mi povedlo získat, jednu sadu dekorek do něj taky. No tu druhou sadu dekorek, su na to zvědavej, asi na farmě "pojedu" dál aj noční směny. Bez toho bych byl už v háji (nebo v Alpách) a akci bych moh rovnou odpískat, bez řádku aj dekorek.
    Tož ostatním přeji pevné nervy, a du si dát kafe, doufám útočníci si daj taky a dostanou infarkt ;)xD.
     
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak farma zatím jede. Z odměn jsem vybrala bedny ohnivé stezky a div se světe vypadla piccolka :p
     
  17. razari

    razari Pisálek fóra

    Tak další (již třetí) 3,5h propad ve sklizni, maličká radost je z bedny, ze které vypadla piccolka (snad z ní vypadne něco příjemného, nechám se překvapit), jinak z tajemných stromů padají u mě hlavně voskovníky, těch mám už plný sklad. Po téhle akci, která mě stála cca 50 mega za nákup berušek, které jsem neměla v dostatečném množství, s akcemi končím. Jen se budu přihlašovat na denní bonus (pokud farma pojede a nedopadne to stejně jak nyní, kdy o 1 přihlášení, ne mojí vinou, přijdu). Stejně jsem skoro na dně s kupony na pomocníky a kupovat je za reálné peníze a ani floreny na ně při akcích rozhodně nebudu. Hraji hru asi 9 let a tyhle problémy co jsou nyní nepamatuji. Nikoho neobviňuji, ale ...
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Neřešte to pane, to je případ ztracenej
    Doufám jen, že z toho nejste vykolejenej
    Dám vám jednu dobrou radu k nezaplacení
    Neřešte to pane, tohle nemá řešení

    Polevim z vysokejch otáček
    Pohoda, klídek a tabáček
    Půl dne noviny číst a pak cigáro
    Pohoda, klídek a leháro

    No a taká by to bola pekná hra,keby furt dačo nefungovalo,furt dačo!!! :cry:Túto akciu robím už len preto,že je na akčnej ploche.Aj tak to nedám.:(

    PS: Ľudia,moderátori nášho fóra za to naozaj nemôžu,takže si vylievajte zlosť niekde doma v kúte.
     
    Naposledy upraveno: 21/8/23
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG] [​IMG]
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Děkuji RT za prodloužení akce. Alespoň teď máme šanci dohnat to, o co jsme přišli :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.