Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, ldivacka jsem na tom stejně, teď už né už mám 88%, nehroutím se, akci mám hotovou povětšinu toho co jsem chěla mám vyzvednuto
     
    Bokonon, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si chtěl po 9 hodinách sklidit chmel - a ono ničevó. O akčních ani nemluvě.
    Ráno jsem si vydělal 158 mincí, tak jsem nakoupil bedny a obdržel 8 stromečků jakýchsi, 4 stromečky podobné a čtyři skoro výběhy a ačkoliv jsem si přečetl, co jsou zač, po těch iks hodinách je to v pekle. Chtěl jsem teď mrknout, o co jde -žel 503.
    Nemohl by se v Hamburku šéf týmu pochlapit a na rovinu říct: sorry, končíme? Fakt by to bylo fair.
    PS: asi si dám noční, naposledy jsem ji měl někdy začátkem února 2020, tož bude opáčko. Snad se mi podaří ten chmel dostat do stodoly, jinak máme po pivě
     
    Naposledy upraveno: 21/8/23
  3. Jana5252

    Jana5252 Zelenáč fóra

    Po dvou hodinách se mi podařilo přihlasit na forum. Už toho mám dost !!! Páni vyvojáři by se měli na sebou zamyslet . Proč platím pomocníky kombajn a koupila jsem i koš do akce a je to na velké kulové ......o. Dříve vyhraji na los než se dostanu do hry .
     
  4. kacenka777

    kacenka777 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod který píšeš. Nepiš více příspěvků pod sebe. Farmářka_X
    **Odstraněna zbytečná citace**

    Jano svatá pravda, jen do hry cpát peníze a prdlajs za to. Hraju už 14.rok a vážně uvažuju, že tady skončím.

    **Příspěvky sloučeny**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/23
  5. Jana5252

    Jana5252 Zelenáč fóra

    Před zapnutím Pc sním Neurol 1mg at mě Farmerama nerozhodí :p
     
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    jana5252, myslím si, že by to chtělo něco ostřejšího, protože tohle e nedá vydržet. :cry:
     
  7. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Budem to muset vydržet a doufat v lepší zítřky!! :sleepy:o_O:)
     
  8. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Už je to zoufalý a přestává to bavit...S chutí se vždy pouštím do akcí,hraju 13-14 let,ani už nevím,ale takové hraní už mě taky nebaví.Už to trvá dlouho a pořád dokola. Zkoušením načítání hry promarněného času a kde nic tu nic.Bonusy,nákupy,bousový ke sklizni z kola štěstí a nic z toho.Nějaký kupón na pomocníky to pak nevytrhne. Na akčním poli bonusy neplatí,tak si nejde ani jak více zrychlit a počet. Obláček s dekorkama tedy mám,ale proč si ještě něco nenahrát? Od toho je hra.Jsem zvědavá,jak se nám ještě dlouho takto bude znepříjemňovat hra...:sleepy: Nevím jestli píšu na správném místě,klíďo mi dejte ! ale člověk je rád,že se vůbec někam dostane.No,stejně to nepomůže....

    to jo,ale v lepší zítřky už doufám dost dlouho
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/23
  9. slajsm

    slajsm Pisálek fóra

    Už 3 hodiny se snžím sklidit a nic. Za tyhle výpadky by chtělo kompenzaci nové stromy a nebo nové stáje. Kupony a nebo superkrmiva to nespraví. Hra vždy běží až pomalu někdy před půlnocí. Chtělo by to na nějakou dobu nedávat žádné akce a dobře to opravit. Trpělivost u hráčů dochozí.
     
  10. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte, všetko napestované, už som len treba dodať, keď dnes farma nepôjde, zbytočne som všetko robila. Zajtra odchádzam a nebudem mať prístup k internetu.
    Darí sa im ma odvyknúť od farmy po 13-tých rokov hrania.:oops:
     
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    slajsm, Kupony by to napravily. Stačí sečíst čas, o který jsme přišli a nahradit nám alespoň pomocníky. Ty si přeci platíme . Chápu, že za to nikdo nemůže, ale zatím ztráty mají hráči. Takže odpovídající kompenzace by byla na místě.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi se mi opět podařilo přesadit.:) To je tak vše na co sem se vzmohl.:wuerg:
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Když se na farřmu dostanu tak nesklidím anžto to nejde.Poslední dobou mě farma přestává bavit
     
  14. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, nebylo by lepší všechny akce utnout a do vyřešení problémů ani žádné další nespouštět? K čemu jsou neustálé kompenzace a prodloužení akcí, když se na farmu dostanu jednou za dva dny. Takto hra nikoho bavit nemůže. Mám sice po dovolenkách ale asi si dám ještě nějaký týden klid a třeba se to srovná.
     
  15. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Tak se mi po x pokusech podařilo dostat do hry ale....Stonek mi hlásí že žádné řady nejsou připraveny (bodejť by byly, když nejsou ani vidět), na akční plochu se dostanu, ale nesklidím. Pro lidi co chodí do práce jako já, je úkol téměř nesplnitelný, přes víkend jsem něco nahrabala, ale akci asi nedokončím. Co mě štve jsou berušky a krabi, které jsem už do akce nacpala. Jak píše Maťochov, nejlepší by bylo akce zrušit než to přestane hackery bavit.....
     
  16. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Máš pravdu.Asi tak nějak...
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Poslyš, že ty se znáš s útočníky... se nemůžeš podělit o info, kdy bude pauza mezi útoky i s námi obyčejnými nádeníky? xDxDxD


    Já vyráběla zasíťování okna se speciální zábranou, aby mi kočky neprotrhly síť a nevypadly z okna, příp. ať se dovnitř nedostane nějaká vypečená myška, co by chtěla přebývat v teple domova a úplně jsem zapomněla, že mám sklízet....:cry: vlezu sem a jaká radost, že si nemusím nadávat, jaké jsem zapomětlivé trdlo, když farma zase nejede :pxD
     
  18. soptík

    soptík Zelenáč fóra

    Tak hra zase nejde. Kupovat pomocníky už nemá cenu protože je to zbytečné plýtvání. Dnes se sice hra sem tam načetla ale ve výsledku je to stejně nula. Každé zasetí bylo při dalším pokusu o přihlášení fuč. Pole byla vždy prázdná. Vzdávám to a zvažuji po asi třináctiletém hraní i o ukončení hry.
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    kaolín11-to mě kolem 5hod taky,jen jsem byla tak aktivní,že jsem honem všechno kytí uložila,(asi aby mi nezmizelo)a zůstalo mi jen 10 kytí abych mohla rozpěstovávat znovuxD,no snad to dám,když to zase prodloužilí,ale i jsem stačila zjistit,že z 10 tajemniček byl 1 okounek,tak to mám takovou malou náhradu;)
     
  20. aasef-amper

    aasef-amper Pisálek fóra

    Je to otravné. Mám dotaz nač mám kupovat floreny, když koupené bonusy neuplatním kvůli údajným útokům. Už ani nevěřím ve snahu IT oddělení. Chyby jsou nějak často. A následné kompenzace jsou směšné. Dám příklad za 250kč koupím "párty lístky" ty pak skoro všechny protočím na kole "štestí" než získám bonus někdy i 100%, kterého pak využiji polovic. A jako kompenzaci dostanu hodinové pomocníky na sklizeň a něco SK a SH.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.