Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, hlásím, že patřím k bojovníkům s časem. Mincí mám stejně jako Skali (tedy pokud nenakupovala a nemá tedy více). Stojím na pěstovačce a včerejší prostoj k tomu nepřidal. Nějak si nedovedu představit mít možnost získat tolik mincí. Jestli dobře počítám, tak je to stonek plus dekorace a to se rovná 675 mincí. Možná dělám něco špatně.
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásné nedělní ráno - u nás po včerejším lijáku mlhavo, 18°C a voňavý vzduch, nádhera :)
    Ciri13, neděláš nic špatně, body začnou pořádně naskakovat až splněním opakovacího úkolu... na stonek je potřeba si jej aspoň jednou zopáknout, ale času je ještě dost, jsme teprve v půlce
    ;)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jo ták, už jsem se taky jako Ciri13 lekla -.- ...takže poslední úkoly budu opakovat. Taky bojuju s časem. A to jsem včera večer vydržela netradičně do 30 min. po půlnoci. Opakovací jsem zvládla aspoň budovu č. 2.

    Časomíra do konce akce 84 hod.
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hezkou klidnou neděli všem.. já v klidu byla, do té doby než jsem se snažila dostat sem.. nevím jestli mám ten problém jen já, už jsem psala i na podporu, ale.. no nic je to marný... takže řádek mám a další se uvidí jak to půjde/nepůjde :D s přihlášením atd :D hah
    [​IMG]
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Krásnou neděli všem :)
    Stonek je doma ;)
    [​IMG]
    Pěstuji dále, vždyť na spešl ploše mi to nezabírá místo :music:
     
  7. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes se bez problémů dostanu na Hlavní, ale při pokusu přejít na jinou plochu to buď hodí šedou plochu, nebo to restartuje hru, v horším případě to vypne celou farmu. Zrovna přejíždíme do dalšího kempu, tak mám možnost to zkoušet stále dokola. Na lodi se mi po hodině podařilo sklidit a zasít, dodat do úkolu už ne. Dostat se na forum mi trvalo přes půl hodiny. Stonek už mám, ještě potřebuji mince ma dekorky.
    Co máte s tím vedrem? Já už skoro měsíc mrznu v 15-17 stupních a navíc téměř pořád prší. Včera zase vyhlásili nejvyšší stupeň povodňové pohotovosti. (Jsem v Norsku)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky, Skali ještě nenakupovala a nemá tedy více. Je to bída. Sklizně mi vychází poněkud pitomě, takže buď jsem už v práci nebo večer zase už v pelechu. Nemám tyhle akce na spešl ploše vůbec ráda :(
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Vnúčika som uspala,druhý sa čvachta v bazéne a ja som vyliezla na farmu ;):pxD našťastie frčí :music: akčnú som pozbierala a vydalo na stonku aj dekorky :) teraz budem už len zobkať.bosorka sa možno až večer dostane do neba,mala väčšie prestoje a v noci nevstávam. Nech sa Vám darí a pekné nedeľné popoludnie prajem :) ja sa idem schladiť do bazéna ;):p
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, asi špatně vidím, už podruhé jsem klikla na stejnou dekorku. Už jsem mohla mít pohov a teď znovu. No co se dá dělat. Nesmím hned klikat. Přeji příjemnou neděli
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Větev na stonku připravena na ranní odpinknutí. A tak jsem prošel mýtinu a prales, jak jsem na tom s výrobnami - ani jedna! ;)
    Tak jsem na vážkách, zda ty domky vůbec postavit a naplnit.
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Až se mi přestane točit kytička,tak možná i sklidím
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    V noci nevstávám, protože po prášku dcela dobře spimxD.Přes den to stíhám 4x tak stonek snad bude.Jenomže řádek sklízím jako všechny ostatní najednou kombajnem každé ráno, tedy možná to někdy vyjde a sklidím i výrobny;)
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    ašada01 to ti závidím takové počasíčko.. v Čechách úmorná vedra 33°
    [​IMG]

    Tohle je fakt moc :p
     
    Naposledy upraveno: 20/8/23
  15. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Zdraavím,, hra mi sice jede, ale je to nějaké divné, splnila jsem čtvrtý úkol první řady a mělo mi to připsat 43 ozubených mincí a kde nic tu nic, takhle bych asi žádnou ikonku nezískala, má někdo podobnou zkušenost, napište co dělat dál
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dorotea14 - ahoj, pokud máš nějaké nesrovnalosti, obrať se na herní podporu a požádej je o pomoc.
    Hezký den
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Stonek je v provozu a pokračuji lážo plážo ;)
    Hezkou hru všem.....
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak větev už je na všech třech farmách. satelity výrobny mají venku, tak uvidím úrodičku.;):)
     
    moncicak7070, Y_n_O a bačkora85 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mise splněna, dál už nebudu pěstovat, těch zvířátek to spolykalo fakt dost; kraby, pavouky i slony bych ještě v zásobě měla, chybí jen berušky (krčí se jich ve stodole 53; i když není problém dochovat...).
    [​IMG]
     
  20. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    Ciri13: dopočítala jsem se stejně, potřebuješ jich 675 a tedy víc než kolik můžeš získat bez koupě (tj. 466 splněním úkolů), čímž končím a asi začnu prodávat berušky, když stojí přes 480 000 kr :D

    edit: navíc pokud jsem dobře koukala, bez bonusového 5. úkolu nejde splnit ani 4. ve 3. řadě, protože ti chybí dvě klády.. co na tom, že plachet mám na rozdávání :)
     
    Trepifajksl a moncicak7070 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.