Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Tak já si jedu pomalu , snažím se i v klídku, ale co si budeme povídat, občas to je na Olí z Pepka namořníka, na kousání nehtů, když člověk sedí a snaží se přihlásit a ono ne a ne se tam dostat. :eek:
    Poslední dva dny jsem byla na farmě pouze 2x denně. Takže jsem toho moc neudělala, dnes se snažím, ale občas neúspěšně. Nálepky mám, sázím a sklízím dle možností. Košík jsem si nekoupila, je to buď a nebo.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stonek funkční!8)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě dvě sklizně akčních blbostí a budu moct popolézt i v dalších přístavištích. Aktuálně 279 mincí. Splnění prvního přístavu potřebuju, abych dostala plachtovinu, jedna mi chybí do přístavu tři a tam dostanu stěžeń, který chybí v úkolu čtyři. To je dominový efekt.. Ale já bych spíš s dnešním dopolednem použila rčení, že se jedná o zákon padajícího guána, protože když nemám tohle, nemám ani tamto a to třetí už vůbec ne ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  4. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Bude prosím akce prodloužena? Vím, že ještě zbývá spoustu času, ale tahle akce není jako ty ostatní, tady se to nedá urychlit superhnojivem, takže by se hodilo vědět, jestli si má člověk nařídit budíka v noci na sklizeň nebo ne
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    činčilka12, já mám budíka v noci pořád, i když nejsou problémy, protože se v práci ke sklizni nedostanu. Na farmě i Baha to jde sice drobátko pořešit pohopoli, ale tady je to u mne nutné. A navíc výpadky... Pokud prodlouží, bude další akce a to se pak těžko stíhá. Alespoň já to tak mám.
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak stoneček hotový ;). Pěstuji dál, budu se snažit vyzobat nějaké ty odměny v obchůdku :). Přeji všem, ať se daří ;).
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 - ahoj, dle oficiálního vyjádření byla akce prodloužena o jeden den už předem. Původně měla trvat 6 dní a to se stejnými požadavky.
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Díky rannímu zpoždění mi vychází sklizeň na dvě ráno... Já rád spím, ale v tom vedru se pomalu nedá, tak uvidím
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Gratulace hotovsonům ;)
    Kupujete palačinky nebo sklízíte i v noci?
    Já budu mít stonek komplet až zítra ráno :)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plajznerčinej, nápodobně, akorát se z každé směny vracím s větším úsilím, i když s vidinou domova a postele, která neposkytne kýženou úlevu...
    Hodina padesátosm minut
    do sklizně a pak ještě jednou, než bude budík xD
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj kutilka70 ... palačinky nekupuji ;). Ale také se mi špatně v noci spí, jak je teplo a dvě noci po sobě jsem se vzbudila, tak jsem toho využila a rovnou sklidila ;). Jinak v noci k farmě vůbec nevstávám. Takže ta noční sklizeň je u mne opravdu znát ;):). Přeji vám hodně zdaru, ať se vám také podaří dokončit ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) stoneček taky hotový, teď bych chtěla žetony a potom uvidím :p
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tak teď velikáááánská pochvala. :);)xD
    To byla rychlovka jak jsem se pohybovala po farmě. Parááááda, kdyby to šlo takhle pořád, to by bylo radosti. xDxDxDxDxDŽádné dlouhé načítání, bylo to šup,šup :)
    Sklizeň akční mám něco kolem půl 11, uvidím v noci.

    Hotovsonům ..... gratulejšn ;)xD
     
  14. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    skali, asi jo, aha, díky, to jsem nezpozorovala.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kutilka70
    Palačinky mám moc rád!8) Ale jinak košíky a podobný věci nekupuji(jen 1x za celý farmaření,kvůli dovče).Jináč sem při této akci naposledy sklízel kolem 23:30 a pak až ráno.Asi bylo dobrý se trefit do sklizně,kdy ještě neprobíhal útok!:wuerg: Měl sem docela štěstí, prostoje byly minimální.:)
    Kompenzace jistě bude adekvátní prostojům!!:wuerg:xD
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Vlastně mám hotovo - řádek čeká na ranní odkliknutí, ale jedu dál, To už je zvyk ;). Stejně se v noci špatně spí k vůli vedru tak neustále koukám na hodinky a když vím, že je na akční uzráno tak vstanu a v polospánku jdu na farmu. Štěstí, že o tom neví manžel, už bych byla v blázinci :D
     
  17. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Děkuji za odpověď Skali, toho jsem si nevšimla. Tak snad mi to vyjde, jsem pozadu jenom o pár sklizní
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký večer, tak jsem se taky doštráchala ke stonku, ale pochopitelně akce tím pro mě nekončí.... :D
    [​IMG]
    Ať se vám daří, dobrou a krásné sny :)
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak ještě 308 akčních a mám stonek. A jak jsem koukal nabídku, tak nějak nemám chuť se dál nervovat, zda a kdy sklidím.
    Ještě po deváté večer bylo 29 stupňů. :oops:
    Uvažuji o emigraci k severnímu polárnímu kruhu... i když tam prý mají také teplo
    Koukl jsem na mapu s teplotami - v Polsku u Baltu mají 20. To jo, to beru;)
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 - ahoj, ono to není nikde napsané, to je info shora ;)


    Taky válčím s časem :sleepy:
    ozub mince.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.