Zlatý věk plachet (16.8. - 24.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Zlatý věk plachet ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 16.8.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 24.8.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední (získání dekorací a řádku na magický stonek)
    • vysoká (získání všech odměn)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je to na spešl ploše, tak do toho jdu, není třeba SH tak i na vedlejší farmě ;)
    I když těch zvířat je opravdu hodně, tak to na vedlejší asi nepojedu a na hlavní propočítám

    1370 tisovec
    225 beruška
    225 pavouk
    225 slon

    tak na vedlejší nejedu, jen na hlavní farmě
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ja si dam pauzu ,aj tak hra je viac nefunkcna ako funkcna . nic ma neoslovilo
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce jdu určitě ;) i přes ty všechny problémy s kterými se farmička momentálně potýká ;). Na akční ploše mi to nevadí, jde to sice pomaleji, ale jde a jak píše evoku57, není potřeba SH, tak si zase nějaké nasyslím do zásoby na jiné akce :).
    A stoneček se mi líbí, tak bych ráda další do sbírky ;). Všem, kdo budete akci hrát, přeji hodně úspěchů :). Hezké úterní odpoledne všem ;):)
     
  5. goro19

    goro19 Pilný autor

    A bude zasloužené leháro. Nic z odměn naléhavě nepotřebuji. Obyčejná továrna na skateboardy, to se myslí vážně?
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Stonek dobrý, takže zkusím alespoň po stonek ;)
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    To je bezva, stáj berušku nemám a kupovat za 100 000 to teda nebudu, tak že akce nedělám
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pokud už nebudou velké výpadky, asi to zkusím, řádek se mi líbí, beden není nikdy dost. A tři nálepky k tomu ;) Mám samé ranní směny, takže dopěstovávat můžu v klidu odpoledne, večer, v noci. Pavouků mám na tři splnění, slonů na sedm, berušek mi chybí čtyři kousky, tak už je na mýtině mých sedm statečných hnízd slunéček sedmitečných, to bude v pohodě. O nářadí také nouze nebude, bedny se hrnou z řádků, z dekorací, takže stačí jen napěstovat akční plevel...
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Keďže ani dnes som sa na farmu nedostal,aktuálnu akciu nedokončím,mám sklz 5 dní. :p Túto akciu začnem,ale ak to pôjde týmto štýlom,tak to odpískam,mám čo robiť aj bez omaľovánok. ;) Dúfam len,že som za ten čas neprišiel o všetkých susedov.
     
  10. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Začnu s pěstováním a uvidím, jak to půjde, pokud ano, tak splním celou úlohu, ale začnu plnit až když budu mít napěstováno.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, kdybys napsal včera, ještě bych to se superhnojením, bonusy v liště a Jacky na nějakou dekoraci stihla a koupil by sis jen řádek. Teď už to nenastřádám.... mezi našimi matadory budou dekorace všechny, ti to stihli před narušením provozu.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
  12. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Peto121, mám všechny dekorace 2x, takže pokud koupíš stonek, dekorace při O+D klidně pošlu
     
  13. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ak dobre rátam, tak bude treba viac krát otočiť bonusové úlohy aby sa nazbieralo dosť ozubených mincí na zakúpenie stopky a dekoriek do nej. Pre mňa to bude drahá akcia, lienky a pavúky chýbajú, ale +1 z výrobní je lákavé. Veľa zdaru nám a hackerom dovolenku:p
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na stonek s dekoracema je potřeba 675 ozubených mincí.
    v základních úkolech lze získat: 10+21+32+43+53+5+10+15+20+7+15+23+31+39+13+26+39+52+65=519 ks
    Bonusové úkoly lze opakovat!
    Jelikož bonusové úkoly lze kombinovat,vůbec se mi nechce počítat kolik je čeho potřeba.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
  15. hansicek

    hansicek Expert fóra

    kaolín11 mas pravdu, ale posledne ulohy sa daju plnit opakovane, takze ked ich otocis este raz tak ziskas dalsich 157 minci a budes mat spolu 676 minci - na vsetky bonusove ulohy staci napestovat iba 370 akcnej, je to ako domino, ak splnis 1 ziskas suroviny na splnenie dalsieho, teda okrem veci zo stodoly, takze vela toho nenakombinujes

    naklady na stonku su
    1370 + 370 tisovec = 17,75 zberov za 7 dni -- pri 3 zberoch denne mame jeden den rezervu, alebo +1 kolo bonusovych
    225 +75 beruška
    225 + 75 pavouk
    225 + 75 slon
    225 + 75 krab
    30 + 10 skateboard

    a za to vsetko okrem stonky dostanete:
    2040 sezonnych bodov
    400 000 BZ
    2x 4000 level BZ
    36 farma minci

    ...nooo mne to pride ako pekne draha akcia, este sa rozmyslim

    edit: doplnene o kraby a skateboardy
     
    Naposledy upraveno: 15/8/23
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já už také rozmýšlím, že akci odpískám, ty zvířátka se mi nechce dávat a ty odměny zas až tak skvělé nejsou ;)
     
  17. Moník0302

    Moník0302 Pisálek fóra

    Ahoj, a to tam v úvodním sčotu ještě nemáš skateboard a kraby.;)
     
    Helena1313 a kutilka70 tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Těch zvířátek je opravdu mnoho :oops: Žádám úpravu -.-
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Těch zvířat je opravdu až moc to si myslím že přepísknuté ale jak píšu víše akci nedělám,má být palermo tak hopla a na zahradu bude se makat a fara jde bokem,všem co do toho idu hodně štěstí a krásnu hru.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) ty odměny vážně nic moc, ale že je to na této ploše, tak se do toho pustím, hlavně žádné prodlevy a to teď výjimečně nemyslím na sebe xD ;)

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.