Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné zlaté plachtění :)... tak přes den kvůli práci klikám jen na mobilu a až večer kombinuji a dodávám. Taky jsem včera ráno prvně s pomocí prasečího domku nahnala stoneček :p ale teď jdu popořadě (díky našetřeným materiálem) od kozího domku po prasečí, protože získám klády, plachty i stěžeň a nemusím za to utrácet v obchodě. U prasátka získám 52 ozubených mincí, ale pro jednu koupenou stěžeň je čistý zisk jen 12 zubatých a s takovou si toho moc v obchodě nepořídím, že jo ;). U koziček mi chyběly pilky, jen ze tří hangárů ovcí a prasátek padá kolem 20ti kousků a ze dvou ploch chlívků kolem 30ti - 40ti :inlove: se dá plnit, jen to čekání na Tisovce je hrozný, ale k poslední páté dodávce u králíka chybí jen 107 stromků. V obchodě jsem vyďobala všechny bonusy, SK a dál čekám co vezmu, protože je potřeba se nachystat na zítřejší Fontánu :p akcičky postupně těžší - jako vždy, ale krásně ztvárněné - jako vždy :inlove: že si s tím vážně pohrají je fajn a trošku tím potěší vyždímanou farmářskou dušičku xD


    [​IMG]
     
  2. Mantichora

    Mantichora Pisálek fóra

    SUPER, abych akce jen nehaněl ,ptačí dovolená 5-, ač jsem měl málo koz a šperků, vypěstoval jsem a tato akce 1* :)
    Už jen proto, že jde plnit několika způsoby a ne jako PD kde pokud nemáte semínka topolu, tak se v druhém úkolu zaseknete a jste v čudu :(
     
    k.vitek, evainfo a jesterka74 tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já jsem trochu překvapená některými negativními odezvami na tuhle akci. Já jsem ji víceméně proflinkala a přitom mám stonek už od včerejšího rána. Na rozdíl od souběžné "ptačí" akce mi tahle připadala opravdu snadná. Už jen tím, že šlo nakombinovat poměrně dost možností a cest k cíli vedlo víc.
    Trochu problematické mohlo být dodávání nářadí a možná produktů, ale já nejsem žádný velkofarmář a ve hře se spíš motám, než abych hrála nějak systematicky a přesto ani mně nechyběly. Když někdo hraje pár měsíců, tak je samozřejmě v jiné situaci, ale to platí pro všechny akce.
     
    Honzulka05, Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8)Už pojedu jen akční,dochází všechno - zvířata,šperky.Farma pomalu připravena na zítřejší padátka.8)

    [​IMG]

    Jen to nezapomenout utratit - ale za co?

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8):cry: (4/5 - celkem to šlo / kdo má zásoby tak bez problému)​
     
  5. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak nevím jestli to tak má být, nebo jsem někde udělal chybu... Všechny úkoly jsem splnil, ale nemám dost mincí na všechny artefakty.... Ještě, že je možnost to nějak nahnat když už jsem do toho investoval tolik energie....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jarda.drak6 - ahoj, můžeš plnit opakovaně u všech domečků bonusové úkoly. Získáš tak další mince.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jedu jen akcni do prvniho a druhy jen do bonusovyho a z toho pak co je mozny do dalsich dvou a mam 231 minci... tak to vypada, ze to po dobrym nepujde a fakt se obetuje kozi stado + nakup z obchodu... zatim odolavam, ale nevim jak dlouho :)
     
  8. hanelka

    hanelka Pisálek fóra

    A kde se vezme ta palačinka? Pořád mi to píše neaktivní....
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanelka - ahoj, ovocná palačinka je placený prvek.
    Palačinku jsi mohla získat, pokud jsi zakoupila Mega balíček Zlatý věk plachet a nebo náhodně z Bedny loďařství (obojí šlo zakoupit od 14.8. do 15.8.)
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Asi to už zabalím,zpočátku mě to vzalo,ale uviděl jsem a asi končím,na stonek stejně nedostanu 1 háček je,nemám dostatek zvířat, kromě králíků,2 háček z 10 mincí nevykouzlím 300 nebo kolik je jich potřeba,fakt už asi nebudu pokračovat
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce splněna,nadšení se ale nedostavilo.o_O
    To by mně zajímalo,jak akci plnily nižší levely?!?:music: Spotřeba nářadí byla docela vysoká.Jen prken padlo skoro 8.000 ks.o_O
     
  12. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Modroočko.
    nevím jestli není pozdě
    [​IMG]
    no já jednou za týden otvírám bedny.....toto nějak né a je to vidět :-D
     
    Milka66, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    A co s nářadím?
    U nás na farmě padá ze všech koutů a dírek!
    :D
    Já bych ho nacpal do akcí pořád, ale ten kdo nechtěl nemusel...
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Jonsodorf, do pátku tu dost lidí fňukalo, že ho má málo. Já toto objevila.....fakt náhodou.

    Zatím mám taky ten pocit, že jedna z věcí, kterou RT ještě neutáhlo.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    5* vsechny bez nakupu a je to 428 minci, tak vecer pujdu na ty nakupy a beda kdyz bude min minci za vic dodanyho :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    V příští akci na Akční ploše půjdou dát pole už jen na polovinu obrazovky :pxD
     
    Trilian55 a tykadlo tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dobry no stonek je doma tak snad ještě něco přikúpíme
     
  18. -miley09-

    -miley09- Zelenáč fóra

    Mám otázku,bonus chovných výnosů platí i na chov zvířat v chovné ohradě? :) Moc děkuji komukoliv kdo je o něco chytřejší jak já :inlove:
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -miley09- ahoj, neplatí. Zvýší ti výnos pouze z chlévů ;)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Koupil jsem po jednom na dotaci a ejhle, je stonek... co dal z ty nabidky, to je tezky... sice bonusy vypadaji dobre, ale jestli se tim vrati investice zvirat co se do toho ted da, to je otazka...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.