Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Děkuji za tuto akci...
    I když nejsem zemědělec ale jen obyčejný chlap tak se podařilo vydělat na kozách!
    Bez mála jak šedesát milionů, nic moc řekne někdo ale mně to baví...
    :D
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Lída7373
    úplnou náhodou jsem v liště kde je spotřební materiál narazila na položku:Nářadí
    *****************************************************************
    můžeš upřesnit,nebo dát obrázek kde přesně se nachází ta položka,nemohu ji najít,děkuji.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    modroočko: normálně tam kde jsou bedny, Nářadí, otvírám každý den ,-))).
    Tak si dej položky podle abecedy nebo zadej pár písmen do hledej (nář..).
     
    Honzulka05 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak děkuji,denné otevírám,proto se divím,že náhodou narazila na položku nářadíxD
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zřejmě máš na mysli Tisovec dvouřadý ? Sázet lze pouze na akční ploše, takže hledej tam :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jako vim ze tady je par navodu jak bez akcni akci delat, ale nerozumim tomu proc bych utracel ty mince (v desitkach kusu) za neco co mi da mnohem mene minci v ukolu...
    Tak jen pestuju akcni, delam prvni ukol, az bude splneny bonusovy, tak pujdu dal... kozi utok mam hotovy (tedy jednou bonusovy)... tak uvidime zda to pochopim proc bych mel kupovat plachtovinu na ovce :)
     
    tykadlo, Xenie6161 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To se dalo čekat - bedny s nářadím v akci a kupujte xD
     
    k.vitek, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak většinu zvířátek mám, něco ještě odchovám, jen jsem dokoupil pár šperků... Vyloženě mě bere, že se pěstuje na akční ploše, protože nesnáším přestavování farmy na úkoly.... Na plodiny mám jen divokou louku, ostatní jsou na stáje výrobny a stromy… Mám pořád spoustu úkolů v družstvu tak je nechci nechat aby mě převálcovaly....Ale stejně mám pocit, že přibývají rychleji než je plním....tady je jasně vidět, jak je farmaření těžká práce.....
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  9. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Stonek mám kompletní-jupííííí :):inlove:
    A šlo to i bez prken,dodala jsem je jen 3x,těch 1 055 ks už jsem neměla.
     
    Naposledy upraveno: 16/8/19
  10. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojky, tak ja stojím na náradí. Každým zberom akciovky mi padne cca 11-12 píl, to nie je žiadna sláva.. Našťastie stojím na tej poslednej úlohe s kozami, takže snáď do konca akcie tie pily dám. Skúšala som aj taktiku dobena (si poklad), ale kvôli chýbajúcemu náradiu som ňou ďaleko nedošla. Našťastie žiadnu paniku nerobím, pôvodne som chcela akciu vynechať, takže každá získaná cena je fajn. Keď už má človek aktivované stroje, tak je najmenej otočiť jednu plochu navyše. Akurát ju časovo nestrážim, zbieram popri iných zberoch.
    Prajem fajn hru. :)
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Tassadar11 ono záleží na tvých zásobách. Pokud nechceš pěstovat akční rostlinu a máš dostatek koz, pil a prken na to, abys získal dostatečné množství mincí na řádek s dekoracemi, tak můžeš klidně dodávat jen do toho úkolu a plachtovinu kupovat nemusíš. Ovšem pokud ti na to zásoby nestačí, tak je potřeba koupit plachtovinu, případně i stěžně a splnit i 3. a 4. řadu úkolů. Dohromady z nich získáš více mincí, než utratíš za plachtovinu nebo stěžně. Ale samozřejmě ani na tuto možnost nemusí každému vystačit zásoby.
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak a hotovo...
    koupila jsem 4x 6ks plachtoviny v obchodě celkem za 100 mincí, jinak všeho bylo habakuk chvilenku jsem čekala na pily, ale i ty už dopadaly ;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji dobenovi za polopatický návod. :inlove: Mám samozřejmě nálepku, potom řádek a dvě dekorace, nůžky mám, pro změnu došly pily xD Nevadí, už mám skoro dopěstováno na králičí upgrade, dostanu plachtovinu, splním ovčí úkol, tam dostanu stěžeň, následně splním prasečí a je vymalováno. Stačí průběžně dopěstovat a dochovat a už budu moct do konce akce utrácet za předměty navíc. ;)

    EDIT: nepřipomíná to stavění ještě někomu pohádku o kohoutkovi a slepičce? :oops::D

    evoku57, nejen bedny ve slevě, přibyla i tombola... xD
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
  14. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Zdravím ve spolek :) Nekonec mne k účasti na akci "ukecala" grafika akce, následně jsem zjistila, jako většina z vás, že když splním "kozí" úkol, budu mít na nákup plachet a tím pádem dosáhnu i na odměnu, po které jsem šla, totiž na superkrmivo. A jak už jsem měla tři domečky, ustrnula jsem se i nad tím čtvrtým a nakonec přece jen zasela. Takže i řádek ve stonku asi bude, protože času je ještě spousta. Vlastně už bych ten řádek i měla, kdybych stovku mincí nerozfofrovala za to superžrádlo. :)
    A takhle to teď u mne teda vypadá :) :​
    [​IMG]
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    doben : no ja to pocitam tak nejak jinak... zatim jedu akci az do konce casu - tim mam nejlevnejsi zisk minci (zatim 98!) a nevim v cem se da vydelat... stale to vidim tak, ze je to tahak na naradi (mam mraky beden a naradi neotevreno) ale hlavne produkty... a o produktech vim hlavne to, ze nemam kdy uz cca mesic dat zvirata na plochu, stale je tam akce... a vyrobny uz vubec nic... jen velkochlivky davaji trvale neco co akce v pohode spotrebujou...
    Tak uvidime, az 20. nebude stonek, zacnu kseftovat :)
     
    Xenie6161, davidson00 a doben tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sklizená poslední potřebná várka, lodě odpluly, řádek řádí xD
     
  17. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No další z her bud plat,nebo nic nezískáš.pokud se nechceš zbavit nářadí tak pěstováním dosáhneš sotva na stonek.Fakt sper vymyšlený.HRABERAMA se prostě nezapře.Je to tu pořád víc a víc o penězích a né o zábavě.A zachvíli se bude platit i za možnost sklizně.
     
  18. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Doteraz sa mi pacily všetky letné akcie, boli pohodove, ale tato s obmedzeniami špeciálnej plochy bez bonusov, to aby hrac sedel doma a točil akciovku aby to spravil normalne , nie podla dobenovho návrhu. Inak "doben" klobúk dole, mňa by takýto postup nenapadol, sem chodím oddychovať nie premyslat ;) Tak som celkom dobre zarobila na akciovom tovare, aj keď nechápem čo je na tom riadku vynimocne, že sú hraci ochotní toľko zaplatiť za zvieratka a šperky. Tak všetkým krásnu hru a keď sa mi nepodarí dotočiť akciovku, dobenov postup je na rade xD
     
    Honzulka05, Y_n_O a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak u nás chybí jen poslední Pinta!
    Patrně kapitán někde pindá a stěžně mu žerou myši!
    Nemáte někdo na lodičku jiného kapitána?
    Platím dobře a určitě se domluvíme...
    PS: kapitána Kordu a Nema už mám.
    ;)
     
    Honzulka05 a k.vitek tohle ocenili.
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Z hlavní plochy vypadl slušný počet nářadí,ale zřejmě proto,že tam kupodivu nejsou žádný nůžky :p https://i.imgur.com/rRfFdJH.jpg

    Mohlo by to tak padat už pořád ,abychom na příští akci něco měli do zásoby :D
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.