Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem se do téhle akce pustila, neb mám dosti nářadí, zatím jsem nasyslila 140 ozubených mincí pouze z druhého domku, koziček je stále dost 5252 ve stodole, ať se všem daří získat stonek s dekoracemi.
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Asi už by mě to nemělo překvapovat, ale pokaždé se sám sebe ptám jestli v RT jsou vážně takový ..... že to dělají schválně aby hráče ještě víc namíchly a nebo je to opravdu jen něco jako náhoda a nebo shoda okolností.
    Dát do požadavků u takové akce jednu z nežádanějších komodit -prkna - a to ještě v takových kvantech považuju přinejmenším za špatný kalkul.
    Jistě jsou hráči kteří mají prken miliony a ještě se rádi pochlubí na fóru že jim už nestačí ani chlíveček s číselnou hodnotou, ale je taky potřeba říct že takových 85% hráčů tyhle možnosti prostě nemá a řekněme si upřímně že ty prkna raději nasyslím na rozšíření velkochlívku, než abych je nacpal do akce kde dostanu náhodnou odměnu u které se ani neodvažuju spočítat "%" šanci na získání něčeho co mi udělá třeba jen malou radost.

    Beden mám v inventáři už tolik že mě přestalo zajímat co jsou zač a nebo jak velké "poklady" z nich mohou vypadnout. Jen první strana beden v inventáři mi ukazuje takové počty jako 3006, 2857, 2201, 1886 atd.
    Kdyby to nechtělo tolik prken, byl bych s tím v pohodě a akci bych klidně splnil, takto je to jen další akce kterou kvůli své (už velmi přehnané) přepálenosti jednoduše plnit nebudu. To by ten řádek musel dávat minimálně Fl. abych obětoval tolik potřebných prken.

    PS : prkna nemám a pořád je potřebuju na rozšíření velkochlívků. Už jsem ve skleníku prošlechtil asi milion kytek a bonusy nemám v podstatě žádné, takže se musím spoléhat na to že my ty prkénka - a nejen ty prkénka - vypadají běžným pěstováním.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak ty bedny otevři, třeba budeš příjemně překvapený. Já jsem jich neměla ani čtvrtinu a padala nejvíc prkna Ale je fakt, že mám velkochovy jenom po dvou a nijak mě to nevzrušuje-ani jsem si nevzpomenula, že bych si mohla ušetřit místo-Tak jdu něco vybudovat:p;)
    Nejdu 299fl. do toho nevrazím:mad:
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já mám velkochlévy jen po dvou ,přesto se zvířátky nemám zatím problém,chyběly ale pily,nějak jsem se nekontrovala a jsem skoro na nule. Jinak prken, nůžek dostatek. Tak teď jen dopěstovat tisovec a vybrat SK , možná bonusy a stačí,o tajemno ani bedny nemám zájem.
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Bezejmený, vidíš.....některé bedny je dobré otvírat. Jediné, které neotvírám jsou ty s nářadím.(už mnohokrát se vyplatilo po zavedení nového chléva a nářadí jich pár mít a otevřít až po té).
    Ale zbytek......občas to dá secí stroj na 96h...sklízení stonku....i kupon z toho sem tam vypadne.....dneska mi darovali 35lístků na Kš.

    A včera mi bedny s krejcary darovala 20mil. no neber to. :) zázrak....

    Jediné co mě mrzí, že v Ramza obchodě už nejde 5x zakoupit kombajn na 12h. to opravdu postrádám. v kombinaci s tím z beden....ani kupony člověk nepotřeboval.
     
  6. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Akční sice pěstuju, ale asi dodávat ani nezačnu :sleepy: ať kombinuju, jak kombinuju, tak při stavu 195 pil a 197 nůžek ve stodole, protože jsem nářadí nedávno nasypala do družstva, to na nějaké opakování 5.úkolů nevypadá, aby bylo dost mincí na plachtovinu a klády (protože ani zisk z úkolu nestačí na dodávky do dalšího) natož na dekorky a stonek :sleepy:
    Z 55 beden nářadí a 1228 kusů nářadí vypadly 4 pily a 0 nůžky o_O takže asi tak ....
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Že já se nechám vždy do něčeho navrtat :oops: Začala jsem akci podle Dobena, když je to tak jednoduché, i když jsem psala, že nevypluju, tak jsem se ukecala. Jela jsem přesně podle návodu a šlo to skvěle, než došly pily a já jsem nucená pěstovat, abych měla i na poslední dekorku. Stonek šel snadno, na dvě dekorky také, ale teď budu jen čekat a čekat na dlouhou sklizeň a málo plodin, chjoooo:cry: a přitom jsem si mohla užívat volna a pohody xD
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj děcka,
    tak z Bedny plachtění lezou skutečně místo kachen králíci :D
    To je fajn, anakondy budou mít jistě radost :)
     
  9. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak už vidím, že úkol asi nezvládnu "stojím na pilách, na farmě pěstuju brčka a chybí jich ještě hodně a z těch to bohužel nepadá a z akční vypadne kolem 10 pil - stojím na 3 úkolu se 180 pilama a mám dodáno pouze 90 - tak neudělám asi ani základní, natož bonusový kde chtějí 290 pil
    tak právě jsem sklidila 3 plochy akčních brček a akční plochu - celkový výtěžek 9 pil (z akční jen 7)
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak mě chybí 28 /60 mincí na koupi poslední dekorky na stonek,tudíž budu muset napěstovat ještě 330 + 430 ,tzn. 760 ks tisovce (mám : 128 ks),získaný plachtoviny pak použiju na domek 3 a budu mít hotovo,bo naštěstí 12 klád ještě mám :)Na jednu plochu jsem umístila zvířata,na úkor akčního brčka.ještě zvažuju umístění kurníků IV a V ,jestli by z nich taky padaly prkna ovšem netuším
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
    evainfo, Honzulka05 a Helena1313 tohle ocenili.
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak tady se potvrdilo pořekadlo o házení perel sviním ...

    [​IMG] o dvě mince to nedaly:[​IMG]xD

    kozy jsou, pily jsou , ale prkna... nejsou.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Koukám,že když nic nekoupím,budu pěstovat do neděle,ještě že to je spešl plocha.Na Baha stromy a chlévy,na farmě kozí chlívky na doplnění stavu , obr stromy a bude klídekxD
     
    evainfo, Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  13. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Podle mě na dosažení stonku nesmyslný počet všeho. Akce se mi nelíbí.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Apachie1: už to testuju,pak dám vědět,kolik vypadlo nůžek a pil z vyšlechtěnejch a pokrácenejch malin.Jinak přecházím na stáje ;)


    Edit:
    test dokončen - maliny na pidipolích na celé hlavní a divoké,na mýtině 168ks+3JC.
    pila: 21+17+18= 56
    nůžky
    : 14+11+10= 37
    prkna
    : 6+2+7= 15
    To mi zase jako velká sláva nepřipadá.
    Teď jsem dala na divokou stáje králíků or. a čer.,k tomu krůty,kachny a husy všechno čer.a oranž..Na mýtině je mišmaš stájí okolo 12-16 hodin,pár růžových,ale hlavně červené.Na hlavní nechám ještě maliny.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
    Honzulka05, raddre a Apachie1 tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo a zase nemusí taková akce dlouho být, i když grafika skvělá ;)
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Chjo....nejen, že by se mi hodilo dalších 260 pil... ale došly mi i Šperky! (a to jsem jich měla ve stodole kolem 120... nenažranec jsem jich pár hodila na trh o_O )
    Tak jo, už nic prodávat nebudu. Kontíčko se mi polepšilo o cca 30 mil. krejcarů. Po předchozí akci, kdy jsem prošustrovala nějakých 50 mil. krejcarů za hnůj, to je náplast.

    No, a teď už budu prostě plnit 1. domek, tzn. pěstovat a pěstovat, protože mi došla prkna, pily a téměř i nůžky.
    To mám z toho, že na Farmě plním současně i akci Punčů 2...
    ...tak alespoň na noc zaseju vyšlechtěné Maliny.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    kde sezenu ten tisovec ?
     
  18. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Pro ty co nemají nářadí, úplnou náhodou jsem v liště kde je spotřební materiál narazila na položku:Nářadí(obrázek kladívky a podobné věci) otvírá se to po 100ks. A mám tam neskutečné množství.
    Tak,aby ty co nemají dost prken, pil a podobně....to nenašli až po akci.
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Lida7373
    Ano, ano - také jsem si toho nářadí v liště všiml (naštěstí mám ale všeho potřebného, tj. prken, pil i nůžek celkem dost), jen jsem opomněl to ventilovat zde na fóru.
    Užitečná informace - dávám "palec nahoru"!
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak mi nakonec "došli" nejen Šperky i Prasata.
    Musím zpomalit v dodávkách... Takže prostě budu pěstovat a pěstovat... zatím "dozrají Prasata i případně Kozy nebo Ovce.
    Ale zas, už jsme vybrala odměnu - Řádek.
    Takže příští cíl jsou dekorace 3x 60 Ozubených mincí.

    Časomíra do konce akce 123 hod.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.