Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Firnajs, teď jsem zasela a nevím, jestli fakt... to je teda vymyšlenost... Však to není vidět! :oops:
     
    Helena1313, Honzulka05 a Iwuska tohle ocenili.
  2. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    prosím, jaké domky?
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matička3 - tyhle domky ;)

    domky.png
     
    Helena1313, Honzulka05 a mituli tohle ocenili.
  4. igráček

    igráček Pisálek fóra

    ahoj,prosím o radu,za mince jsem koupila plachtovinu,ale ještě mi scházi,kde mám sehnat zbytek,děkuji za radu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    igráček - ahoj, pokud jsi vykoupila všechnu plachtovinu, tak další už pak bude jedině z odměn v první řadě úkolů - tam, kde dodáváme akční (domek úplně vlevo)
    PS: plachtovinu lze koupit 5x po 6 kusech.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem rozpustil něco zvířat ze stodoly a peněz na trhu a stonek stonkuje...
    Nevěřil bych, že i pěstovací akce může být tak rychlá... :D
    Díky kolegům za šikovný nápad.:inlove:

    Doben to krásně shrnul ob příspěvek níže v dost podrobném návodu...
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
  7. igráček

    igráček Pisálek fóra

    děkuji
     
    Skali tohle ocenil(a).
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Vidím, že dotazů je více, tak to zkusím shrnout.

    Jak nejrychleji získat řádek s dekoracemi bez pěstování akční rostliny
    Bez pěstování akční rostliny můžete dokončit druhou, třetí a čtvrtou řadu úkolů (domky s kozou, ovcí a prasetem). Přičemž u druhé řady úkolů (domek s kozou) můžete dokončit bonusový úkol opakovaně, pokud máte dostatek zvířat a nářadí.

    1) Začnete domkem s kozou, který vylepšíte na maximum splněním pěti úkolů. Následně u tohoto domku splňte ještě dvakrát bonusový úkol. Nyní máte 100 ozubených mincí.
    2) Za 100 ozubených mincí nakupte v Kapitánském obchodě plachtovinu.
    3) Následně splňte celou 3. řadu úkolů (domek s ovcí).
    4) Nyní můžete splnit také celou 4. řadu úkolů (domek s prasetem).
    5) Po splnění 4. řady úkolů máte 271 ozubených mincí. V tuto chvíli máte více možností a záleží na vašich zásobách:
    a) Dodáváte dále pouze do bonusového úkolu v domku s kozou.
    b) Koupíte v Kapitánském obchodě zbytek plachtoviny a splníte vše, co jde (bonusový úkol u 3. a 4. řady úkolů). A dále dodáváte do bonusového úkolu v domku s kozou.
    c) Kromě zbytku plachtoviny (možnost b) nakoupíte v Kapitánském obchodě i stěžně. (Na každém vyděláte po dodání do bonusového úkolu 12 ozubených mincí.)

    Nezapomeňte, že jsou potřeba i dodávky ze stodoly, tudíž je potřeba si dobře promyslet, kterou cestu zvolit. Upozorňuji, že tato možnost splnění akce je pro hráče, kteří chtějí mít řádek s dekoracemi co nejdříve a bez pěstování akční rostliny.
     
  9. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    už jeden mám, aha, díky
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  10. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    díky,super mám stonek
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    To jsem si myslel že akce bude snažší,ale uviděl jsem a úplně jsem v šoku,tak tohle asi nebude akce mých snů
     
    evainfo, raddre a Milka66 tohle ocenili.
  12. raddre

    raddre Vévoda fóra

    tak jsem to nakonec nevydržela a jela jsem také cestou nejmenšího odporu, stonek je už i skliděný a z těch 2 beden bylo 10 králíků a 2 šperky(kachny ve FAQ pravděpodobně měly být králici),jestli pojedu dál uvidím až zítra, rozhodně nepojedu prasata s těmi jsem na 0
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    raddre - ty kačeny nechám prověřit ;)
     
    Honzulka05 a raddre tohle ocenili.
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak za tuhle akci palec nahoru - porazila jsem sice všechny nasyslené vepře, odevzdala většinu šperků /a taky padlo stádo ovcí a koz a zmizela hromada nářadí/, ale stonek už maká, vybrána i řada dalších odměn ... tak teď už jen dopěstovat to akční a a dovybrat odměny ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Pravděpodobně většina má vyšlechtěné celé maliny, kvůli zkracujícímu řádku, a tím má možnost i získat při pěstování pily (150x vyšší šance) a nůžky (700x vyšší šance), protože nejvyšší poslední bonus padl až po dlouhé době (alespoň u mne).
    [​IMG]
    Bohužel výnosnost otestuji až večer, ale kdyby měl někdo chuť a volné plochy a otestoval dříve, dejte vědět výsledek. Třeba to někomu pomůže ;)
    Díky
     
    Naposledy upraveno: 15/8/19
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno ze 60 chlívků ani 1 pila,mám zakletou farmu. Dám zpátky pole a jdu pěstovat do stodoly. Akční přece někdy doroste. Potřebuju splnit druhý úkol, jsou tam 3 plachty a to mi už na poslední dvě dekorky vyjde:p;)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím vás všechny, budu pěstovat poprve na akční ploše, je lepší mít pole 1x1 nebo velke 2x2. Je nejaký bonus pro větší obnos sklizně ? potřebuji poradit. mužete mi napsat na farmu. Díky předem za rady na tuto akční plochu
     
    Honzulka05 a Apachie1 tohle ocenili.
  18. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    mně ještě nevypadla ani tříska a to prý je zvyšená tvorba padátek......... takže pěstuji ale asi jen kvuli BZ které jsou bonusem, v dvostovkové řadě potřebuju na level přes sto mega a to je opruz .....
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    rastaman19
    Protože nefungují žádné bonusy typu MJS +2, ZH +3 či různé +1 z pole alias 100%, resp. 200% do stodoly z kola štěstí, je nejvýhodnější kombinace 21 polí 2x2, 5 polí 2x1 a 5 polí 1x1. To celé odpovídá 99 pidipolím a vzhledem k nefunkčnosti bonusů máš zisk vždy (při kompletním osetí celé akční plochy bez ohledu na uspořádání polí) +99 ks akční plodiny.
    Uvedené uspořádání šetří zdroje (zejména hnůj, voda stojí stále stejně /naštěstí/).
     
    alderonka, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    ja mam jen pole 2x2 a kde bylo třeba jsem dal na doplnění menší 2x+ a 1x1 je totiž z hlediska sklizně uplně jedno jaké pole dáš ale když hnojíš a zalévaš tak při polích 1x+ potřebuješ 99 hnoju a stejně vody ,........
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.