Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. larelay

    larelay Analytik fóra

    doben: no teda! Gratuluji! A jak to? (já se budu muset naučit pořádně číst). Přes tu druhou řadu úkolů (kozy)?

    Edit: děkuji!!! Jsi prostě borec!
    Kdyby lidi raději nebrblali, že, a třeba četli a přemýšleli (to si beru i na sebe). No ale zase ne každému to pálí jako tobě. Krásný a fakt díky za podělení se o strategii.

    Edit 2: Dobrý, sice jsem se do toho zamotala, takže došlo i na železné zásoby nářadí (chyběly pily), ale hotovo též. Ze 2 beden plachtění 10 x králíci a 20 x pila, část už se vrací :)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
    jindrasofr, evainfo a doben tohle ocenili.
  2. doben

    doben Ikona fóra

    larelay ano, dodával jsem kozy, za mince jsem v obchodě koupil plachtovinu, postavil všechny domky, kde není potřeba akční a pak jsem koupil i zbytek plachtoviny a 2 stěžně. Nakonec jsem dodal ještě pár koz a bylo hotovo. Ono by stačilo dodávat kozy, ale toho nářadí je tam potřeba hromada. Ještě se dá nakoupit více stěžňů, ale to záleží hlavně na zásobách.

    Jinak z beden plachtění z řadku padly nůžky a prkna.
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) ja taky postavila domek s kozama no koupila jsem jen latku na plachtu a uz to slo samo :D uz jen dopestovat o)))) jinak muzes jet asi do nekonecna,teda dokud mas co dodavat :D
     
    evainfo a doben tohle ocenili.
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    prosím o radu. Nějak mi uniklo, jak získám stonek.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - ahoj, koupíš si ho za ozubené mince. A dekorky také ;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dost dobrý, přišel jsem, viděl jsem a taky zvítězil, kozy vozy super.
    Áááá už mě někdo předběhl ,-))))
    Nádhera, jak jsem psal v úvodu.
     
    jindrasofr, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Se mi to moc líbí akce Blázní do zvířat a v zapěti druhá akce se zvířaty.
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    DÍKY!!! :inlove::inlove::inlove:

    Ta grafika je supéééér!!!
     
    jindrasofr a doben tohle ocenili.
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chybí mi pily, z beden vypadla 1, tak musím počkat až napěstuji. Plachty už jsem vykoupila.:p;)
     
    modro.ocko22 a jesterka74 tohle ocenili.
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak nechápu jak to je s vypadáváním prken z akčních plodin,z brček na 3 plochách padaj jen po 1-4 ks max. :( Na každé ploše mám 3-4 j.C. + jednoho ve stromě moudrosti...Snad to nevadí,záleží jak budu schopna plnit ostatní domky.
    Stěžeň,Plachtovina i Kláda : vykoupena a použita
    Na stonek mám zatím : 451 / 585 mincí

    Edit: doben díky za info
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
    jindrasofr a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. doben

    doben Ikona fóra

    jesterka74 zvýšené vypadávání prken je nastaveno pouze u akčních rostlin na akčním poli, tudíž se to týká jen Tisovce dvouřadého. Na farmě je nastaveno vyšší vypadávání prken pouze u stájí a výroben.
     
    jindrasofr, spuntka a jesterka74 tohle ocenili.
  12. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Stojím na pilách. Na farmě samé chlívky ve FAO, že z nich budou padat ve větší míře potřebné nářadí. Fajn, jenom nevím na které farmě, protože na moji z celé plochy chlévů vypadly 4 - slovy čtyři pily. A to jsou oranžové a výš. Upravte vypadávání na farmách a potom se soustřeďte na nějaké mince v obchodě. Smajlíky žádné dávát nebudu, protože tak jak jsem se tvářila po 1. sklizni chlévů v nabídce nejnajdu.
    Z FAO:
    Nářadí:
    Počet kusů zjistíte ve Stodole v záložce Ostatní. Tyto tři druhy nářadí budou během akce vyskakovat při sklizni na uvedených herních plochách s vyšší pravděpodobností než obvykle.
    prkna, pily, nůžky
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hezkýýýý,
    tak jsem první začala 2. úkol "Kozy"... a skončila jsem na Pilách
    Nevidím, kolikátý je to Kozí úkol, ale chce to po mně 290 pil... a já už mám jen 45. Tak doufám, že to z Lesní mýtiny, kde mám chlívky a výrobny (vedle jumbo-stromů) bude padat.
    Na Hlavní louce a Divoké louce totiž pěstuju do úkolu Fontány s ovocným punčem 2 -.-


    EDIT: To je tak, když "jedu" akci bez přípravy i bez přečtení infa dopředu... Nu, 290 pil, to jsem už v 5. bonusovém úkolu. A protože je na akci dost času, prostě budu (pokud nezapomenu) točit akční.
    Není mi jasné, jak mohl doben a několik dalších už úkol dokončit? Jakože jste točily 2 - 4 úkol? Protože na akční ploše funguje pouze Voda a Hnůj...
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    bubla nevím, teď jsem sklidila a (chlévy a výrobny) a vypadlo mi: 17 x pila, 19 x nůžky a 21 x prkna....to není zrovna málo.
     
    Xenie6161, spuntka a jesterka74 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bubla321 - a nemyslíš z chlívků na Baha ? Tam to padá jako obvykle.
    Já mám na ploše mišmaš - ovce, králíky, různou havěť do výroben jako pásovce apod a padá to hezky (i bez JC)
    PS: spíš než na barvě upgradu záleží na délce "růstu"

    Edit: Teď jsem klidila 9 oranžových králíkáren
    pily.png :)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  16. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Kruciš,zase provázané akce,na 3 plochách potřebuju pěstovat brčka a nikoli dávat chlévy a výrobny skrz nářadí :( Tak snad bude něco padat i z akčního Tisovce.
     
    k.vitek, jindrasofr a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    doben ;););)
    díííky moc za pomoc, už chybí jen ta akční :):):)
     
    jindrasofr, modro.ocko22 a doben tohle ocenili.
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    MatýsekKamilek 17 pil je určitě dost ale do 290 je to fakt daleko:(:p
    Bedny mi daly 40 a 7200 nářadí 30. Z prken můžu postavit chatu na tři patra.:D
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co pily, ty mě netrápí : [​IMG] ale prkna, ty jsem dodávala se skřípěním. Domnívám se, že vzhledem k tomu i jak probíhá debata ve zlepšovacích návrzích, jsou tentokrát znevýhodnění stavitelé zvěřinců. Ještě tam mohly být cihly a rovnou bych tu akci odpískalaxD
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
    dasa1143 a jesterka74 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Gordonsargent - čert vem prkna....RT dal, RT vzal xD
    Však zase napadají ;)
    Pil jsem měla taky dost, a jak tak dodávám, dodávám, tak najednou koukám, že došly. Tak jsem šla vyrabovat bedny v inventáři. Jé, tam jich bylo. A těch fošínek krásných, ohoblovaných, pěkně vysušených :p. Tak jsem si blahořečila, že ty bedny průběžně neotvírám a nechávám je pro strýčka Příhodu xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.