Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    S uzarděním přiznávám, že mi zcela uniklo, že ve hře vůbec nějaké šperky jsou. Odkud se berou a kam kráčejí? Tedy: Kde se dají mrchy sehnat?
     
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    pepino1972: a ti, co hrají akci, nemůžou mít pěkný zbytek prázdnin? :(
    -pechfógl-: ale víš, to je produkt z vraního úkrytu (výrobna u vran)
    Dneska je toho brblání docela dost, nebo se mi to jen zdá? :) Třeba to nebude tak zlé :)
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, to se ti asi opravdu jenom zdá, dřív bylo na akční ploše nejméně 160 políček velikosti 1x1, pokud se dobře pamatuji.
    Takže RT snížilo počet políček. Výnos z jedné celé sklizně bude pouhých 99 ks akční!
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Na všem Mikeši na všem se dá na farmě vydělat. Mrkni se na ceny krmiv, stačí mlít pro slepice. A jinak co se týká akcí...přeslazená která skončila odpoledne mě utvrdila o něco víc že se mi na farmě mění k horšímu podmínky pro vypadávání, bohužel mi chybělo docela dost padátek k dodání posledních 3 úkolů ač jsem se docela snažila. Stonek bohužel nebyl dostatečnou odměnou radši bych si vzala kupon na pomocníky na 48 hodin. Seriálovou akci na farmě nejedu kvůli její délce, mám jeden jediný hruškový nápoj schovaný v liště a stačí a akci která začne zítra pojedu vlažně. Bohužel utáhnutí padání padátek neberu jako výzvu nýbrž jako podraz a tak logicky došlo k poklesu plnění akcí. Farma je zazvířená, zastromovaná a zapolovaná do posledního 1x1 a nějakou dobu si budu hlídat padátka aniž bych se pustila do akcí, protože dokupování padátek to fakt ee stejně jako hopsat z jedné akce průběžně do druhé a tady alespoň u mě opravdu platí méně je víc ale zase se dá právě mnohem líp vydělávat ;). Zítra rozpěstuju a dnes ještě hodím na trh pár MJSek, začala jsem je zkusmo prodávat nad 400 tisíc a protože se prodaly tak cenu zatím nechám. Mohla jsem prodávat za vyšší dřív ale doteď se mi to jaksi příčilo čert ví proč. Nuda na farmičce nebude ani když další akci/akce vynechám a vynechávat hodlám i do budoucna.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dík, vrány jsem podezřívala, ale pak došla k názoru, že si je pletu se strakama. No neva, šperky stejně nemám.
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Pechfóglová neboj, Renzo havran leží v nemocnici, můžeš mu zatím vybrat hnízdo, určitě tam nějaký šperky pro frajerky straky bude mít
    :p
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    další akce, poněkud jsem to na první přečtení nepobrala, tak snad až to začne tak pochopím xD, vypadá to, že co v jednom úkolu dostanu, to v druhém odevzdám ... a snad mi na konci něco zůstane xD
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Všeho mám ve stodole dost, akorát mám málo nůžek - pouhých 156 ks. Snad to bude opravdu víc padat, jinak mám smolíka xD Stejně je toho pěstování po staříčkovo, tak mi možná nakonec ani nebude vadit, když nůžky nebudou 8)

    EDIT: hledala jsem v archivu počet políček, ale neporovnávala jsem počet potřebných rostlin ani dobu trvání akce, na to už mám moc unavenou mozkovnu. Jestli se někomu bude chtít, tohle jsem našla...
    Tržiště ve Farmeramě (květen 2019) - 128
    Veselí piráti na výletě (duben 2019) - 160
    Mravenčí stezka (leden 2019) - 158
    Sladký domov a TOP 3000 (listopad loni) - 200
    Velikonoční festival (březen loni) - 36 polí 2x2
    Halloweenská pohádka (říjen 2017) - 125
     
    Naposledy upraveno: 13/8/19
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Zajímavé, jak mi od včerejška ze sklizní nevypadla jediná pila ani nůžky xDxDxD
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Začínám se obávat, že krmiva nebude mít kdo kupovat, když hotová zvířata polezou z beden.
    :DxDxD
    Při představě, že nám RT časem začne balit do beden třeba po 1 ks mrkve, pšenice, salátu .... aj., mě jímá hrůza.
    :D
    Těm, co mají chuť se do této vleklé akce pustit, přeji hodně trpělivosti.
    :)
     
  11. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Pokud bych udělala jednu otočku komplet a pak 3x bonusy 2-4, budu potřebovat:
    2150 akční kytky
    225 králíků
    450 koz
    450 ovcí
    450 prasat
    60 šperků (nemám, před pár dny jsem je hodila do družstva a jásala nad splněným nekonečně se vlekoucím úkolem)
    a nářadí (to nepočítám, mám ho nadbytek a navíc desítky neotevřených beden s nářadím všech velikostí v liště)

    Pokud by všechny položky byly v bednách rovnoměrně, vrátí se investovaná zvěř zpět do půl roku (jen tedy z králíků se stanou kachny). A to je pro mě ta podstatná informace, která mi chybí k rozhodnutí. Už vidím, že bude padat samé nářadí a zvěř pomálu. Jo kdyby v bedně byla jen ta zvířátka, to by byla jiná.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak vytočený bonus +100% do stodoly na 24 hodin a tím pádem dokončený úkol [​IMG] mě definitivně utvrdil v tom, že do akce půjdu, protože ovce, králíci, prasata a šperkovnice se již mohly stát součástí mých aktivních pěstebních a chovných ploch a plnit svou historickou úlohu, totiž doplnit zásoby na co nejvyšší možnou míru (když už mám ten bonus).
    Ono přece jen 200 králíků z Hlavní louky, 232 prasat z Vedlejší louky a 26 šperků a 166 ovcí z Mýtiny z jedné sklizně není k zahození ... a to ještě mohu podpořit zvířátka tou neonovou kytkou (dekorací s účinkem +1 zvířat) a asi aktivuji i bonusy +100% ze sklizně zvířat na 24 hodin a +100% ze sklizně dílenských výrobků => a to by bylo, aby to nebylo!
    Ani nebudu počítat, co všechno sklidím při první sklizni (například neonová stáj mi dá i 13 zvířat!)...

    Malá ukázka: [​IMG], [​IMG]
    Takže zvířátka makejte, jsem rád, že s vámi problém snad mít nebudu!;)

    EDIT:
    Teď koukám, že ovce se mi ve stodole nějak rozmnožily (1379 ks), takže ty po dosažení dospělosti uvolní místo kozám... no to si nedělám kozy, ty budu jen chovat... xD

    EDIT2: No a když už jsem v té přestavbě, osadil jsem chlívky a výrobnami i Baha...

    Trošku jsem experimentoval a kvůli nefunkčnosti bonusových prvků (MJS +2, ZH +3) jsem zkusil najít vhodné rozmístění polí (2x2, 1x2 a 1x1) tak, abych ušetřil hnůj...
    [​IMG]
    ... je to jen návrh, třeba někdo vymyslí lepší uspořádání.

    Y_n_O Sklidil jsem pár králíkáren (vlastně nejkratší možné chlévy) a vyskákalo mi 21 nůžek (skoro se zdá, že to vyskákaly tak 2 nůžky ze 3 stájí). U delších chlévů to bude podobné, ne-li lepší. Doporučuji nasadit barevné chlévy...
    Ze 4 vraních úkrytů oranžových na mě jukly 4 nůžky... ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, nepatří - patří to do dotazů - Dotazy nováčků nebo Všeobecné dotazy.
    A nevím, proč se ptáš v diskuzi, když jsi se na to samé už 20 minut před tím ptala právě v dotazech ? A máš tam i odpověď.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj děcka,
    díky zpětným vazbám ve všech lokacích došlo k navýšení ozubených mincí v odměnách. FAQ je aktualizováno.
    Ofi oznámení ZDE
    Snad vás to potěší:D
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jestli umím počítat (s pomocí kalkulačky, samozřejmě), po úpravě získáme splněním celé akce 425 mincí. Na plný počet tedy chybí 57 mincí dobonusovat. To už vypadá mnohem lépe.
    Jen ty nůžky, ty nůžky... Otevřela jsem 35 nářaďových beden, 335 nářadí z dekorací a nulanulapjud :oops:
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vypluj za slávou, bohatstvím a fantastickýma odměnama, tak to mne skoro dojmulo a nepopluju a nepopluju :p:music:o_O
     
  16. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Můj největší problém budou asi prkna,bedny s nářadím už nemám žádný :(
    Prkna jsem naházela do Zvěřince,takže jsem nahraná ...Kupovat balíčky nehodlám,netuším jak to udělám...

    Chybí mě: 2 404 ks prken

    Edit: Skali ,otevřela jsem už všechny bedny s nářadím.Z akční ploodiny budou padat,ale nevím jestli jich tolik nasbírám,uvidíme :)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - prkna vypadávají při sklizni akční plochy nebo z chlívků a výroben na farmě (vím, tam jedeme akční do Fontány)
    Nemáš v invu nějaké bedny s nářadím na otevření ?
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Honzulka05, evainfo a jan.svatek tohle ocenili.
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Tak stonek už maká. Stálo to sice pár krejcarů, ale ty se mi bez problému vrátí. Za mě zatím nejlepší a graficky nejpovedenější akce na akčním poli. Teď už si jdu v klidu pěstovat akční na zbytek odměn. :music:
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    evoku57: To říkal Kolumbus taky a nepojmenovali po něm Ameriku.:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.