Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Ahoj, vzhledem k tomu, že je to na akčním poli, tak se tam občas mrknu. Jinak nadšení žádné, za hodně peněz málo muziky :wuerg::cry::p
     
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Anduličko, když nám všechna zvířata polezou z beden, bude to ještě farma nebo už jen zásilkový obchod?
    :D
    Akce mě ničím nezaujala, nevyužitých bonusů mám na skladě až až.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pokud kazdy den vypadne jedna z moznosti (coz je optimismus, zvirata nejspis nebudou padat stejne jako naradi) tak to je hodne spatny... ono neni kdy doplnovat zver, jedu trvale na maximu pestovani a tak si tu zver necham... akce pujde jen podle akcni kytky ale nebudu zbytecne vyhazovat ze zasob vic nez je nutne...
     
    jindrasofr, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Mikeši , mně takový zásilkový obchod vůbec nevadí - aspoň budu moci chovat jiná zvířata, případně by mohla v důsledku "samovolného vyskakování z beden" klesnout cena na trhu (ne že by mě mohla nějaká cena čehokoli rozhodit - takovou tu Vilu jsem si nekoupil jen proto, že prostě nehodlám být "rozmařilý").
    A nevyužité bonusy? Člověk nikdy neví, co se mu v budoucnu může hodit.
    Takže do akce půjdu a uvidíme, co se podaří vypěstovat...
     
  5. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    [QUOTE="pajaable, post: 422969, member: 1466
    Tedy já před Tebou smekám, co věta to perla, cítím to úplně stejně. Hezký zbytek dne.
     
    vilm4, pajaable a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. burds

    burds Titán fóra

    No tuhle akci asi vynechám.Už mě ta spousta akcí přestává bavit.Je to čím dál tím těžší a hlavně je akcí čím dál tím víc.Jsem lvl.218 a někdy uvažuji jestli na chvíli nemám přestat.Ale pak mě to nedá asi jsem fakt závislák.Tuhle akci i když je na spešl ploše dělat nebudu
     
  7. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jak jsem pročetla co je nutné dodat,tak celou akci odmítám plnit.Pro samé akce není možné mít stáje na ploše,rovněž tak produkty,kterých je teď potřeba hafo.Takže klidně oželím jednu bednu ze stonku denně,protože je dostávám z jiných stonků.Obdivuji ty,co do toho jdou,asi ještě nejsou farmou tak otrávený jako já ikdyž ji hraju víc jak 5 let.RT asi zkouší co vydržíme,ale já už v poslední době k nim nepatřím.
    Borcům co mají elán a budou hrát fandím a držte se!
    A ještě bych dodala,že zlatý věk farmy skutečně odvály plachty této soutěže.
    LV 215
     
    Naposledy upraveno: 14/8/19
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    jane.svatku - napsal jsem záměrně všechna zvířata. Jako "farmáře" mě víc baví mít zvířata na ploše
    než je rozbalovat z beden a na polích do úplného zbláznění jen nepřetržitě pěstovat a pěstovat do akcí.
    Chudáci začátečníci, na čem budou vydělávat až ceny na trhu budou u všeho takto klesat.
    :D
    Bonusům na BZ/BBZ, které zabírají zlaté a stříbrné sloty, já příliš neholduji.
    Nebaví mě plánovat jejich co nejefektivnější využití.
    Jasně, že máme každý jiný názor na hru a farmaříme si každý posvém.
    A to je snad dobře.
    Já si chci hrát, ne vypustit u farmy svou duši.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/19
  9. milteska

    milteska Expert fóra

    a já mám málo králíků a o kozách ani nemluvím....................takže nevím,nevím-vidím to černě. Asi bude pauza
     
    burds, Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Stav ve stodole-zvířat,nářadí dostatek-šperky 98.Jen mi to nějak nezapaluje-těch 305 ozub.mincí stačí na stonek i dekorky nebo dekorky jsou myšleny zvlášť t.j. 3x 60 mincí?Potom by to bylo 485.
    FA218....BAHA481
     
  11. larelay

    larelay Analytik fóra

    Jak tu speciální plochu nemusím, tak tentokrát se mi to líbí, právě proto, že jsou tam dodávky z farmy. A nejsou to až tak hrozná množství. A to zvířata nechovám. Nářadí mám dost. Pro nováčky to nebude, ale kdoví, kolik nových hráčů přibývá, a hlavně jak dlouho zůstávají :D Odměna tou bednou mi také nepřijde marná, na bedny už jsem si zvykla. Ne, že bych se těšila, doba těšení se na akce už je dávno pryč, ale určitě mi to přijde jako jedna z lepších akcí. Tak snad v průběhu nezměním názor...
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - 485 ozubených mincí na stonek i s dekorkami ;)
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No super. Uvidím co stihnu.

    Jo a ke Kš.....za poslední dobu mi nadělilo 38oranžových včelínů za PL a 31 žlutých prachových peří za obyčejné, ani jedno jsem neměla snad rok na ploše xD
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám volno. Tohle mě nenadchlo, navíc užívám reálného volna :p.
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Potrebných zvierat máličko - iba králik by bol v pohode a na šperky som obzvlášť háklivá, lovím ich už dlhšie na splnenie úlohy a tých 30 kusov mi trhá srdce xD ... , ale pestovať začnem, špeciplocha našťastie nebráni v pestovaní iného a potom sa uvidí, čo s tým urobím.
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Lida, prachové peří je zajímavý úkaz, čím víc jich dáváme do vlaku o to víc kolo opět nadělí. Zatím moje stavy neklesají... a pro připomínku, ty výhry jsou bez základu tak až je někdy vytáhneš, bude to chtít i spoustu nářadí xD
     
  17. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Nechápu, co RT sleduje tím blbým nápadem, že na akční ploše nefungují žádné bonusy. To si jako myslí, že si kvůli tomu koupím košíky? Abych se nemusela s rozpěstováváním otravovat dva dny? Ne. To je špatný předpoklad. Nekoupím. Prostě akci nepojedu. Na to fakt nemám čas, abych rozpěstovávala tak pomalu. Ani trpělivost. Tu si schovávám na hodnotnější věci. Ne, to opravdu není dobrý nápad a už mne to dlouho štve.
     
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    mňoukalíne umňoukaný, jelikož se farma sune tam kam sune.. nemohu zůstat u vyškrabávání vzkazů do pískovce ani u psaní vzkazů na lístečky, v tom fičáku dnešního žití směřuji k namluviti zprávu a poslat vesmírem :)))
    proto vítám zvěřinu v bednách jelikož se budu moci zaměřit na jinou komoditu a že jich na farmě je ;)
     
  19. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nóóó,obrázky to má hezké,že?Jinak-nic!
     
  20. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Už měsíc a půl si jedu prázdinový dovolenkový režim a vůbec mi nevadí, že jsem ani jednu prázdinovou akci nedokončila.Tímto jsem si potvrdila, že až takový závislák,jak mě označili doma nejsu :).Nadcházející akce vypadá taky nic moc,tedy ty odměny,jak psali nade mnou,chybí motivace,nadšení,napnelismus,honba za odměnami atd.RT to vede ne od desíti k pěti,ale do mínusu.Takže kdo bude plnit ať se daří a ostatním krásný zbytek prázdnin.8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.