Zlatý věk plachet (14.8. - 21.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    ani v létě nás nenechají vydechnout a cpou na farmu akci za akcí. 100x nic umořilo osla, farma mě baví čím dál, tím míň. Jsem v 218 LVL a hraji téměř od začátku. Hezkou hru a úpěšné dokončení akcí všem!!!!!!!
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ubohá větev,se mi do toho vážně nechce:sleepy:
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak tahle akce mě nechává naprosto v klidu. Čím dál tím horší a horší...farma mě baví čím dál tím míň. Kdo za to může? RT ! Jen dřu jako hlupák a nic. Kolo štěstí stojí za prd, s těmi žlutými výrobnami prachového pěří mě už lezou krkem, když si ji vytočím běhěm dvou minut 3 x. V tomto levelu mám žluté, levely přes 80 mají oranžové. Jako kdyby člověk byl trestán za věrnost a výšku levelu. Tak je to se šlechtěním , sazenicemi, bednami...prostě k naštvání. A akce jedna za druhou a jako v případě této odměny dost nelákavé. Jsem otrávená ..
     
    Naposledy upraveno: 13/8/19
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči57 - vynechat celou řadu můžeš, ale nedostaneš odměnou potřebné věci, které budeš dodávat zase v jiné řadě úkolů - klády, stěžně nebo plachtovinu (ty jsou odměnou vždy v jedné řadě úkolů). Musela bys je dokoupit za ozubené mince.
     
  5. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Díky,už mi to taky docvaklo,že to nebude tak jednoduché.H.
     
    vilm4, Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  6. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Nevím, kam jsem dala pily a nůžky, snad budou fakt padat. Prken mám kupodivu dost.
    Kdysi jsem na fóru viděla přehled bonusů ze skleníku na nářadí ale nemůžu ho najít, nemůže mi někdo poradit? Zatím jsem našla jen mátu na pily.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Xenie6161 - ahoj, mrkni tady ;)
     
    vilm4, Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Všetkého mám okrem akciovky,klád a šťažňov,ale stonka nič moc za to čo do nej treba a hlavne toľko zvieratiek nedám.Dám si pauzu;);).
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Právě jsem se pokusil vyloupit klenotnictví, ale to nevyšlo, tak jsem šel šperky pokorně koupit až zůstal trh prázdný ,-))))
     
  10. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Skali, moc děkuji, to je přesně ono.
     
  11. raddre

    raddre Baron fóra

    to pole leží ladem, kvůli pohárovce musím na farmu každých 5hodin stejně, zvířat i toho ostatního mám dost, tak proč ne, udělám z každého úkolů ten první a pak se rozhodnu zda budu pokračovat, nebo toho nechám
     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akce je bombastická,určitě jdu,stonek se mi velice líbí,akorát je divné,alespoň mě se to zdá,speciální plocha s větším prostorem než v posledních akcích a spešl. ploše
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Copak o to, nářadí, šperky(nezdobím se) i zvěř by byla! Ale to nadšení, elán a šturm je fuč! Na co bych se pinožil po polích kvůli řádku, který dává krejcary! Kdysi jsem skočil po větvi, která měla dávat zvířátka. Omyl! Neustále dostávám bodíky podobojí a krejcary. Zvěř jsem viděl jen velmi, ale velmi polehoučku v drobném počtu - po jednom dva druhy. Saimiri a zen pandu.
    Asi hodím bobek...
     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jako pecka :)
    bedny jsou fakt štědré v podobě denního přísunu viz níže,
    už jen proto do toho půjdu.
    Nářadí je dosti, a ještě více napadá :) popř z beden se v relativně rychlém čase vrátí :))​
    Možný zisk10x kachna
    10x koza
    10x ovce
    10x prase
    125x prkna
    20x pila
    8x nůžky
    2x šperky

    Edit: jediné co mě čílí je že máme současně na farmě pěstovačku :D:D a né hon za zvířátky :D
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem dlouho bez farmy nevydržela, ale asi stejně si pojedu podle svého a akcí budu dělat poskromnu, abych nebyla zase pořád u počítače, ke konci se mi farma neustále sekala, po krátkém odpočinku na ní to jde trochu lépe, nechci si zavařit počítač,oprava mně vyšla na 2,5 tácu tak proto polevuji v hraní, jinak tuto akci taky vynechám,pomalu pěstuji na družstvo, mám tam hodně nedodělaných úkolů, a šlechtící mám hotový jen jeden(ovce), kdo do akce jde hodně úspěchu při jejím plnění.
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak nedávno jsem dokoupila docela levně tato zvířátka, šperky sice tolik neoplývám, ale to napětí tu je xD
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Trh AA ani jedna koza a :pšperky taky na 0. To nedám, jdu překopat farmu;)
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    dasa trh AU jen 2 nabídky koz 1 a 3 kusy o_Oo_O,nějak málo ne ?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Já wellness akci s chutí vynechám
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.