Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,z protěže,vodního hyacintu a stromů v základu u vodopádů s 2 JC a plnou legendou jsem dostala 665 barviček.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky si barvení nechám na později, nějak na to dneska nemám šedivé buňky ,-)
    Času dost.
     
  3. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Vodovky = tuba s barvami. Což takhle před hrou už konečně sjednotit názvosloví?
     
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - bylo požádáno o změnu názvu - ale bohužel to už do začátku akce nestihli opravit.
     
    maribeja, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám odehráno 7 her, hvězdičkových mincí mám 100 a na pravé straně jsem na 8. Tak nevím jestli je to v normě:p;)
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    prepnite sa na Slovensko [​IMG] ;), ináč, zaujímavé, maľovať vajíčka vodovkamí, my skôr voskom..

    Gordonka, to len jedny netopiere? v noci sa ešte vráť do mlyna;)
    mne sa zadarilo +1 asi za 100 zelených lístkov, plánujem to rozbehnúť na zelený štvrtok:D
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    No tak,než jsem si dal na vedlejší farmě vybarvování vajíček,tak jsem to nechápal,ale když jsem si to zkusil,už mi to je jasné,vajíčka jsou hezká
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, aktuální stav, za chvilku sklízím na malých:
    [​IMG] a co se týká růžovek tak jsem asi 3OO mincí vyměnila za zelené lístky

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] xD
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, hezké, hezké, s tým sa už môžeš vychvaľovať;):D
    ja sa ešte len rozbieham [​IMG]
     
  10. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No akce dobrá bude potřeba foták a vše půjde snadno.Jen to všechno stačit vypěstovat a padátka z těch mám vždy kopřivku.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kostejnesmrtelny333 - ahoj, foťáku netřeba, bo když ta předloha vejce zmizí, tak klikneš na toho zajdu a vejce se zase objeví ;)
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak,tak foťák netřeba ale boostery třeba. xD

    [​IMG]
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    satelit - meleme, meleme xD
     
  14. schimii

    schimii Zelenáč fóra

    Hezký večer mám dotaz když se chci dostat na mini hru , tak mi to nezobrazí , ale rovnou mi to ukáže vejce ale ty barvičky ani tam takové nejsou prosím poradí mi někdo děkují
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To jsou tuby přejeté parním válcem ,-)))

    dasa: ty jsi nad normou a já pod normou ani ten jeden pokus jsem nevyzkoušel ,-) Jdu si přečíst návod to budu potom sršet moudrem, těšte se ,-))))
     
    jirinasinova198, elbedna a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    schimii - trochu tápu... správně bys to měla mít zhruba takto:
    Vlevo výběr barviček, uprostřed vejce, které budeš malovat a vpravo je předloha vejce. Co z toho ti chybí ?

    layer2.png

    Koukala jsi v popisu akce na ta instruktážní videa ? Klik tady
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zaseto na pidi s kapkama, potom půjde nějaká dlouhá šlechtěná na noc, aby padaly ty vodovky v tubách; právě jsem odehrála druhou hru za přebytky z rozpěstování, první byla ta darovaná. Dnes a zítra jen pěstit, od pátku pěstit a hrát minihry, protože odehrát všechny najednou bych nezvládla... byla bych nakonec jak ten, co chodil po parku a opakoval: "Klíče sem, klíče tam, co já s nima udělám..." Akorát já bych měla mantru vejce a štětce... děkuji, nechci, raději budu klikat na etapy a snad doklikám 8)
     
  18. schimii

    schimii Zelenáč fóra

    Skali velice děkují , už jsem to prostudovala , díky , díky moc
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    schimii - nemáš zač, hlavně že to pomohlo ;)
     
    jirinasinova198, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Nó zdobení křapek mi nešlo nikdy a virtuální křapkozdobička ze mě taky nebude :cry::cry::cry:. První "primitivní" futrálek na bílek se žloutkem byl tak tak a než si zažiju zdobení skončí Velikonoce bo mě nijak neuchvátilo, při víc pokusech za sebou bych zůstala trvale poznamenaná :cry::cry::cry:. Jeden pokus na risk ale při návštěvě obchodu pokusů ani tolik být nemusí, kromě trojčátka ke dvěma tisovcům asi nic dalšího mít nemusím. Původně jsem chtěla SK a kuponky jenže zdobení je opruz a tak asi slevím. Tušila jsem odměny ve výšce zlomeného krku ale realita je ještě horší vážení -.-. How, jdu na kutě a pro dnešek už snad žádné křapečky neuvidím :music:. Brou brou
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.