Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    První zkušební vejce bylo jednoduché jak facka....špička červená a zbytek žlutá, žlutá, žlutá, žlutá :p Ale myslím si, že dál už to tak jednoduché nebude :)
    Sklizena zatím jen jedna plocha hortenzie = 190 tub s barvou
     
    Janina0971, larelay a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak jedno vejce hotovo,20 penízků,508 vypadávátek a mám sklízet ještě prales.Uvidím jak to bude padat dál.

    LV 208
     
    evainfo, Honzulka05 a vladca tohle ocenili.
  3. vladca

    vladca Stará škola

    padlo 477 vodoviek ... pekne
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak barviček vypadlo 922,tak to celkem ujde,barvení si nechám na později,budu to muset nejdřív prozkoumat:p:p:p
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Padátek 675,časovač se dá mlít i na Baha mlýně.
    FA213...BAHA459
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak mě to tentokrát nějak zbrzdilo o skoro 10 minut, ale asi to byl spíše problém s PC než s hrou...
    Jinak na mě juklo po počáteční sklizni celkem 528 tub s barvou (z toho 4 z modrásků). Na to, že jsem měl k dispozici 532 entit (pidipole, 16 obrstromů, 2 zvěřince, 1 výrobna a 1 arboretum), je to dost.
    Víceméně to vyskočilo skoro ze všeho po jednom kuse... Něco taky udělaly bonusy ze stonku (odhadem 20%) => 422 padátek bez nich, a to z růže jehličkové (21:45). To znamená, že z 588 polí akční plodiny by mohlo napadat za jednu sklizeň cca 126 padátek. To představuje při odhadem 17 potřebných sklizních 2142 padátek, k tomu ten počáteční příděl + něco z rozpěstování a doufám i od milých sousedů. Mohlo by to tedy vyjít jen z pěstování akční květiny tak, že po dosažení množství potřebného pro řádek ve stonku bych mohl mít i dostatek padátek.
    Doufám, že mé odhady budou aspoň trochu odpovídat skutečnosti, a všem vůkol přeji řádné padání tub s barvou a žádné padání Farmeramy!
    Ať nám to kreslí! ;)


    EDIT: Teď jsem zjistil (při sklizni pár chlévů na Křišťálovém ostrově), že ty tuby s barvou vyskakují i na Baha! Takže ty výsledky budou ještě optimističtější, nakolik hlavní večerní sklizeň na Baha mě ještě čeká...
     
    Naposledy upraveno: 17/4/19
  7. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Na začiatok slušné: saguaro a trstina a stromy v základe + Jc dali 1.042 vodoviek. Už len pestovat a pestovat....
     
    evainfo, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    Dvě předchozí akce jsem nedělala, tak ať mám přes svátky o zábavu postaráno do téhle se pouštím, i když jsem doufala v trošku lepší odměny...
    Padátek pro začátek vypadlo 906 (pomněnky, saguaro, 7 JC a pár chlívků)
     
    evainfo, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já mám 780 vodovek,tak snad dobrý;)
     
    evainfo, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak ti nevím, Karle (dál ten vtip psát nebudu, nebojte :p) - ale ve FAQ je, že budeme sbírat vodovky a obrázek onoho předmětu opravdu vypadá jako klasické vodovky, ale sousedům posíláme tuby s barvou, vyskakují také tuby s barvou ...
    snad to těm vajíčkům nebude vadit xD ... jinak za zelený lístek padlo + 1 na 6 h, tak honem, honem pěstovat ...
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - překladatel byl asi v kreslení trochu slabší xD
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Skali - na druhou stranu, mohlo to dopadnout hůř, kdyby byl v kreslení dobrý, tak by věděl, že k tubě barvy je potřeba i malířská paleta, aby se ty barvičky daly míchat - no a mohli jsme mít dvojí padátka xD
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    V návodu se píše:
    V první hře budou všechny části vajíčka pouze z jedné barvy. Od druhé hry se mohou vyskytnout barevné kombinace dvou barev (např. modré pruhy a žluté puntíky), od páté hry se mohou objevit i kombinace tří barev (modré pruhy, žluté puntíky, červené trojúhelníky).

    Tak jsem z toho poněkud vedle sebe.
    U mě to nebyla pravda, za darovaný 1. pokus jsem měl 3x červenou s pruhy a 2x žluté puntíky.
    Červené trojúhelníky a modré pruhy jsem tam fakt neviděl. Asi teprve přijdou?
    :DxDxD
     
    Naposledy upraveno: 17/4/19
  14. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hahaha,tak jsem si malovala jak budu malovat a ejhle z důchodce je zase prduch:(,nojo no mládí v před:D
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nemam odvahu to testnout, ono ani nechapu kdyz nezalezi na tom zda dam prvni barvu a pak tvar nebo naopak, jak vi co chci dat?
    Nebo jsem to jen spatne pochopil...
    Padatek z pripravenych vsech ploch celkem dost, taky jsem dal hned do mlyna casovace a pak se uvidi...

    Vypadavat ma 430 vodovek/den, v tuto chvili ma byt 299 (nebo chybet 2711 ), mam 761 (chybi 2249 ), mam 25% hotovo.
    Stav kvetu : idealne 3368 kusu (4850/den ), mam 485 z 33950 (1% ).
    Zatim uplynulo 9% casu, zbyva 151 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 69 barvitek a mozna i casovacu.
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No to jsem dopadla,nenamíchala jsem správně,přestalo mě to bavit a odešla jsem se ztrátou kytičky>:(To není nic pro mě..
     
    jirinasinova198, Honzulka05 a Peto121 tohle ocenili.
  17. petaakubik

    petaakubik Perspektivní autor

    tak pokud tam máte dvě barvy např. trojuhelníky modročervené - chce to namočit štetec do obou barev a pak až kreslit :)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Teda... ani jsem netušila jak je výhodné začínat akci se spuštěním, dlouho jsem se už nenachomýtla. Pak se nemůžu divit, když většinou začínám po deváté večer, že mám co dohánět:)
    [​IMG] ... tak jdu na druhou otočku. (malý koš, 2x Jack, +1 a +100 do stodoly, aby to nebylo matoucí)
    a abych se při čekání na první sklizeň nenudila zašla jsem chtivá bonusů na kolo:

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
    a byla ještě jedna předražená, za modrý lístek

    [​IMG]
    no ve 220 levlu jste jen jednou, tak na to pamatujte, možná se to už nebude nikdy opakovatxD
     
  19. kyticka93

    kyticka93 Zelenáč fóra

     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kyticka93 - tyto stromky byly v TS už 8.2. - 10.2. Hráčce Elen45 jsem dala i odkaz na tu akci.
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.