Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stěby - mají to tak i u sousedů ;)
     
    scorpius50, Honzulka05 a stěby tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121, já už sice nemám děti ve věku, kdy je potřeba se jim věnovat, ale pomalu a jistě se blížím k věku, kdy se sama stanu znovu dítětem a tak se věnuju sama sobě... čtu, dívám se na kvanta seriálů, které mne neskutečně baví a u toho hraju. Když dohraju - mám radost. Když nedohraju - mašli si nehodím, zkusím příště 8) Teď to zkusím, protože bude delší volno z pracovního procesu a to i se čtením a díváním s nastaveným budíkem budu ty sklizně snad stíhat ;)
     
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Skali, dík. Ono je to fakt asi šumák ;). Ať 16 nebo 26, tuhle odměnu asi získám 8). Ale dál to neřeším. V plánu je dvakrát celodenní reálná příroda, ta má jasnou prioritu :D:D.
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - syn tiež nie je už škôlkár,ale beriem to tak,že deťom sa treba venovať,kým sa dá,lebo jedného dňa zistím,že má 18 a ja som niečo premeškal!Veľa beháme po hradoch a zámkoch.
    No a k akcii: 30000 akčnej je pre mňa veľa,pretože pomedzi sviatky aj robím,k tomu oblievačka... Musel by som mať za vrece zelených kvapiek,aby som to dal.;)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121: nikdy nic nepromeškáš, jen oni časem přestanou mít chuť trávit čas s rodiči, i když ty bys chtěl... xD
    Zatím nikde nic nebourám, mám klasickou sestavu polí a stromů na okrajích na hlavní a divošce, na mýtině se mi už taky uvolnilo místo pro pole, makají do dvoustovkého limitu jen veverky a chameleoni v dílnách... To by mohlo klapnout, času bude dost, i akce je delší, celý týden :)
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Asi se také pustím do akce,času bude přes čtvrtek a pátek hodně,máme prázdniny,což znamená více ks akční a to znamená více miniher = dostatek hvězdičkových mincí za pár odměn z obchodu,udělám co budu moct

    Užijte si akci :inlove:
     
  7. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Milion stonků a k čemu...občas si koupím na sklizeň kombajn na stonky, jinak bych se uklikala k smrti.Míň je někdy víc...většinou úkol nesplním, protože u toho nesedím pořád. Vyplincám úplně zbytečně hnojivo, občas něco přikoupím a stejně nesplním. Připadá mi to, nebo jsou úkoly čím dál náročnější? Fakt, že už z toho nemám takovou radost jako ze začátku.Jedna akce za druhou a člověk si nestíhá ani napěstovat. Říkám, že si dám oraz, ale pak se mi líbí nějaká cena a stejně nesplním. Tak už nevím...
     
    Honzulka05, hroudov a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Brumík, tržní ekonomika funguje všude... ;)
     
    Honzulka05 a babako tohle ocenili.
  9. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Y-n-O , ale tady jsou ceny přímo nekřesťanský :) Buď to dáš, nebo tě ušlapou jak předbíhají :p:D
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Brumík: chceš - dáš. Chceš a nemáš dost podpůrných činidel? Tak nezačínej hru. Já tak hraju posledních pár týdnů a jsem v klidu.... Však v nějaké další akci nabídnou némlich to samé, co jsem nezískala, když jsem neplnila... A mezitím našetřím ta podporovadla a dopěstuju, dochovám a dovyrobím do stodoly...
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
    Honzulka05, Trepifajksl a -Kuteno- tohle ocenili.
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, já jsem dlouho žila v iluzi, že družstvo se musí plnit, nemusí a od té doby co jsem to zjistila, jsem v poklidu. Občas tam sice vlezu a a pár "úkolů" splním. Netříštím síly... jedna akce za druhou, kde bych vzala čas ještě plnit družstvo nebo doplňovat stodolu ? xD
    Všechno naráz nejde dělat, mám sousedy kteří zvládají vše, ale i takové , kteří si vybrali družstvo nebo stodolu.Jedna sousedka raději sklízí dekorace na krejcary, než by šla na trh a něco prodala, druhá mě dost často zásobuje dárkem sousedům v podobě superhnojiva a přitom vím, že má stromy...proč ne? Hrají si jinak.
    Brumík, netlač se na pilu, těch nedokončených akcí mám taky spoustu:)
    k akci: dekorace které mám na jednu sklizeň denně tak to ten řádek nevytrhne, ale stejně se do ní pustím.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
  12. larelay

    larelay Analytik fóra

    Dámy, holky... :) Ale k tomu musí Brumík dospět, ale vypadá to, že je nad věcí a ušlapat se nenechá :)
    Já tedy u akce byla také nad věcí, protože jsem při rychlé četbě nabyla dojmu, že se pěstuje všude. A ono ne :( Ten Jack je výhoda, na toho spoléhám a kdyby to Ašada01 kdysi v nějaké diskusi nezmínila, vůbec bych nevěděla, že něco takového je. No mám jednoho chudáčka a hýčkám si ho :) Tentokrát se asi nadře.
    No ale ten trh, co GordonSargent zmiňuješ...co tam prodávat, když není kdy pěstovat/chovat? Když nehraji akce, dám na pole dekorace, ne že bych tak chvátala do nekonečna, ale je to bez starostí, 2x denně sklizeň, pro mne ideál. A to jsem vždycky byla na "kytičky" a nechápala jsem ty, co frčeli v dekoracích, ale ti teda kvůli BZ. Na hlavní mám pár velkokapacitních baráků a od stromové novinky (všechny nemám) kus, a takto pracně získané kousky teda neprodám. A trh je to, co se mi přestává líbit. Už několikrát jsem tam šla najisto pro krmivo nebo řemeslnický produkt (není čas vyrábět, nevyplatí se), a šedo. Tak to pak bude pro mne čára přes rozpočet, nebo spíš výzva ke změně farmářské strategie... na druhou stranu, proč ne. A to je to, co se mi pořád na farmě líbí... a vlastně nabízí čím dál víc možných variant (strategií), jak hrát, jen nechtít všechno :)
    Hezký večer, kdo ještě ponucuje.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    lareay, prodávám to o co je zájem a za to nakupuji zase to o co mám zájem já. A co se týká trhu, snažím se držet nějakou zásobu, ale dost často se stává, že zvířata nedostanou snídani a čekají do večera, jestli někteří farmáři hodí přebytky na trh.:)
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak jsem se znovu a pořádně podíval na postup malování a ejhle, super klikačka.
    Abych dřív než naklikám barvy, pruhy a vzor nevypustil duši, jdu sázet celer a mrkev.
    Takový rychlík nejsem.
    Pak se uvidí.

    Edit
    Štika - tak jsem si myslel, že s boosterem bych to malování mohl aspoň zkusit,
    ale teď, když mě zrazuješ...
    Na mrkvičku bych musel být králíkem a celer, kdyby nebyl tak aromatický,
    bych si třeba z nějakého důvodu dal, ale takhle ne.
    Dorty se mi zdají ve srovnání s vejci brnkačka.
    :DxD
     
    Naposledy upraveno: 17/4/19
  15. Štika

    Štika Mistr fóra

    Moc se mi do akce nechce,ale mám volno tak jsem připravila farmu a uvidím jak to bude po první sklizni s padátky a pak to malování vajec:( do toho nemám ani jednu chuť.
    Zásoby se udržují špatně,občas nějakou akci vynechám a snažím se udržet zásoby krmiva,plodin a zvířat abych při akcích nemusela kupovat. Družstvo neřeším už dávno,plním podle toho co je v odměnách a co zrovna potřebuji.
    Mikeš...... přiznej se,jenom jestli ty tu mrkev a celer budeš potřebovat na booster ;) mě totiž určitě nepomůže ani když ho budu mít tuny, dorty a teď vejce bude pro mě velkej problém xD.

    Edit: Mikeš jen to zkus já to budu taky zkoušet,ale mám obavy,že se jen opět ukáže jakej jsem tupoň xD

    Padátek 674 to není špatné,tak uvidíme.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/19
  16. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak já do toho půjdu, večer přestavím všechno,co jsem teď nakrmila a zasadila :-( - prostě jsem si neuvědomila, že akce začíná dnes. Ale než to rozpěstuju, tak zbytek do rána dozraje :), no a jestli bude venku hezky, tak to asi budu mít přezrálé (ještě, že už je plevel definitivně vytrhaný).
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Farmu předělávat nebudu,kam se vešly dlouhodobky tam jsou,tzv novinky mám také ,tak se nikam nepoženu,co zmaluju ;) to bude...
     
  18. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak další pokus jak získat Tisovca :D.
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mno, z toho malování mám též obavy - né nadarmo jsem měl z kreslení trojec.;) Budu si pamatovat, že se tam míchá modrá s červenou, ale že se nejdříve klikne na modrou a pak na červenou... Jak říkám, ve větším množství jsou ty klikačky jen opruz.-.--.- Možná se zúčastním jen symbolicky:p
    Jó, kdyby se opakovala minulá pracovní akcička pro ovečku, tak teď by měla mít v ruce tatara a honit králíky a zajíce po louce, aby od nich vydyndala malovaná vajíčka. Ať se máme na co koukat.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trepifajksl - ahoj, je jedno, v jakém pořadí barvy vybereš - červená + modrá, nebo modrá + červená
    (určitě ti vyleze filajová xD;)).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.