Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Zase mazec - snad dobře dopadne, jako minulá akce. Necháme se překvapit.
     
    Honzulka05 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  2. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Ach jo....to RT nemá trochu fantazie? To bude zdobení dortů jenom v jiném vaječném podání a to mě ne a ne a nejde, proč si nevymyslí,že budeme třeba vejce po něčem nebo po někom házet,to by mě šlo . Představu bych měl.... po kom xD.
    Myslím,že letošní velikonoce budou u mě v klídku,voloupu cibuli,uvařím ve slupkách vejce a budu mít nazdobeno v prdu,bez sázení akčního a zlobení s pajdátkama.
    Tak všem krásné a pohodové Velikonoční svátky.;)

    DANKA722.....A u vás by to chlap který je sám se synem nezvládnul?
    To my zvládáme nejen barvení vajec ale i beránka a bochánky. :p
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím vás kde vidíte ty užasný stromky,čumím do toho jak husa do flašky a nevidím-nic8)Žabičko-děkuji,to mi uniklo:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    mituli - ty stromky, jsi koupíš za hvězdičkové mince, které dostaneš za odehrání minihry,
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    to v čechách zdobia vajcia chalani?
     
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce náročná. Pro mě to bude masakr s tím skládáním barev, snad phone pomůže. Byla tady zmínka o kupování párty lístků a čekání na štěstí v podobě 100% do stodoly, já raději dárky od Jacka, tam je jistota ;)


    DANKA722: vejce nezdobím ... i když se někdy nějaká ozdoba najde 8)


    Hezkou hru ...
     
  7. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    My budem od ctvrtka do pondeli pryc. Obcas asi sklidim z mobilu, ale slavny to nebude. Takze jak to dopadne se stonkem, to vazne nevim. ale tulipanovnik, ten mit musim, furt se mi vyhejba, velkym obloukem :).
     
  8. frufrukat

    frufrukat Pisálek fóra

    Stejně jako akci, která dnes končí, vynechávám. Řádek mě nechává chladnou, ve vyšších levelech to není nic moc a stejně postupuji o kolo jednou za 4 dny a ani nestíhám pěstovat ty další dlouhodobky co mi tam skáčou. Stromy mám. Činčila ani zelený varan nebo co to je tam nejsou. Jediný co mi ještě chybí jsou hvězdičky, ale pro deset akci nepojedu. Tak mám zase na týden klid a pěstuji dlouhodobky do družstva, a řeknu vám je to úleva nemuset se pořád honit a věnovat se něčemu jinému.
     
  9. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Vůbec se mi do toho nechce, ale pustím se do toho, protože tisovec.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No na radku je pekne to zkraceni dekorek, jen teda 23 hodin je dost nedorovnatelne, tedy jak jednou rano se mi to posune, tezko ho vratim (vyjde to stale na stejny cas)...
    Je o den delsi ale zase ten cas neni na idealni vyuziti, ale uvidime co udelaji padatka...
    A tou vlastni omalovankou to vidim jen na zakladni body, horsi nez dort, lepsi nez hledani v obrazku...
     
  11. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer,
    připojuji se k debatě,moc velikonoce rád nemám,ale asi bude pohodička,tak to vejcobraní rozjedu,zajímá mě ten tisovec ale kam to dotáhnu,tam to dotáhnu..
    Přeji všem hodně úspěchů..
    A upřímně,docela bych uvítal nějaký týden bez jakékoliv akce,sice chápu že by systém utrpěl v podobě reálných kaček,ale asi bych to přežil..
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak děti moje takořka vlastní myslím, že to bude masakr, ale Tisovec je veliké lákadlo.
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Rozhodně to vypadá lépe, než minulý rok. Odměny včetně řádku slušné, takže uvidíme, jak se bude dařit v minihře. ;)
     
    DANKA722, axamík a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak moji milí farmáří, tuhle akcičku asi pojedu, chci mloka a zebru a tisovec taky láká, ale jsou Velikonoce, no tak uvidím, co zvládnu. Ale snaha bude :)
     
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zkusíme uvidíme vyhodnotíme nafotíme urveme a vyzobeme hody hody doprovody Velikonoce nemáme rádi takže z akce vybereme jenom něco a kdyby to nešlo nic se nestane :p. Kdyby do teho náhodou zasáhla chyba programátorova akci nerozjedu stejně ráda jako tu minulou. Pááá a hodně padáátek včetně pevných nervů. Zadarmo nám stromky asi dát nechtějí známe svoje lidi xD vážení.
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Stromy mám, chlívy mám. Akci začnu, ale nikam se nepohrnu. Nějak jsem si v těch dvou týdnech ignorování akcí na pohodu zvykl a farma mi vůbec nechybí 8). Ani tahle akce mně cévku v mozku nerozvibruje ;):p.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Brej večír. Co nabízejí, všechno mám. Do čtvrtka večera to nechám jet tak nějak samospádem a pak se uvidí. Když budou padátka i z Baha, mohlo by stačit neflinkat sklizně... uvidím...
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jak jsem tak ještě jednou koukal na ty odměny - není druhá odměna (20x hvězdomince) za 26 místo za 16 bodů? Bylo by to i logické podle té tabulky 15 (+11) - 26 (+11) - 37 bodů. Na dalších řádcích je to pak vždycky se stejným rozestupem. Je to asi šumák, bo všichni získají bodů víc, ale to by zase bylo zítra v álejích křiku xD.
     
    scorpius50, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak ja tiež pôjdem na pohodu,začnem a uvidím,kam sa dohrabem.Žiadnu naháňačku neplánujem a čo splním,to bude.2-3 týždne si idem napohodu,nikam sa neženiem a čuduj sa svete,aj dva výhonky sú z toho!Už je toho proste veľa a mám čo robiť aj okolo domu,aj v záhrade a v neposlednom rade syn vytiahol lopty,raketky a loptičky,no a povedzte mu,ja nejdem,lebo mi treba nachovať na baha-.-.
     
  20. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Peto121 - To znám! U nás se ozývá "..át! S taťkou! Půjdeme!" A je po farmaření ;).


    Vůbec se mi do toho nechce. Měl jsem kdovíjakou dobu tak hezky zaprděné všechny plochy nejrůznějšími serepetičkami, a kdo se s tím vším má teď vytrhávat :sleepy:-.--.-...
     
    Honzulka05, Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.