Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Zkusíme a uvidíme, počet rostlinek není nejmenší, na 3 plochy... bude to kolotoč, navíc je to i hloupý čas 6:30 - to je 4:56 s V+H v základu bez runy.
     
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    co to je Prasklé překvapení a Úskočné vejce?
     
    Honzulka05, jirinasinova198 a vilm4 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - ahoj, dekorky - až na konci (stránky) - kuk tady
     
  4. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Prosím, k čemu je tady booster Vajíčkový časovač ??? o_O četla jsem to 3x, ale našla jsem jen, že ho umelu a pak spustím hru s ním nebo bez .... boostery bývaly u dortů na prodloužení časového limitu .... tady se píše, že hru lze dohrát i po vypršení času - dorty doskládat nešly ....
    Jedině, že mi to prodlouží čas o kolik ? 15 vteřin ? k získání +10 bodů a pak bude teprve ubývat čas z lišty ???
    :oops: Nebo je to všem jasný a mimo jsem zase jen já :cry:
    edit: vlastně booster byl na prodloužení času na prohlídnutí dortů, ale tady si to vejce můžu znova zobrazit ... takže je stejně na nic ... nebo ne ???
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak tohle nepůjde.Od čtvrtka mám službu v kuchyni-bude nás 10,hladových,mlsných.
     
  6. larelay

    larelay Analytik fóra

    vilm4: na Velký pátek se prý nemá vařit, max. jedno jídlo :)
    Akce vypadá na pohodu, pěstovali jsme i víc.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kubíkpytlík - booster ti prodlouží čas na malování vejce o 20 vteřin.
    Pokud ti časový limit vyprší, můžeš vejce dozdobit, ale už nezískáš bonusové body (jen 15 bodů za hru).
    Takže za plné body musíš stihnout ozdobit vejce za 10 sec bez boosteru nebo za 30 sec s boosterem.
    tabulka.png
    Mrkni na ta dvě instruktážní videa
     
  8. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Neřekl bych - mele se hodinu, můžeš používat oba mlýny, tak přes noc si jich klidně 20 umeleš. A když na chvíli pozastavíš produkci jiných krmiv, tak za den a půl máš boostery na všech 70 her, potřebných pro stonek.
     
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, na pěstování dost, padátka uvidíme, jestli sváteční čas kohoutky uvolní zas a dorty se dávají ze 3 variant a vejce z pěti a ještě kombinovanými. Tak uvidím, kam až se dozdobím. Ale samozřejmě zdobit půjdu. Jára
     
    Honzulka05, evainfo a jirinasinova198 tohle ocenili.
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Minulou soutěž jsem nehrála a tato pro mě kromě stonku moc neznamená.Tulipánovníky mám 2ks i montezenův mám 1ks a jak jsem se dívala na možnosti taj.stájí a stromů,tak mám všechno a několikrát.Je to pořád stejné.Hrát sice budu,ale nehoním se.Barvení vajíček z toho všeho bude nejlepší.Ostatním přeji,ať se jim vyklube z TS co potřebují.Možnost získání mahagovníku opět v nedohlednu.

    LV 208
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Nebudu se pyšnit cizím peřím - za mě to spočítali modíci, já to jen opsala.

    A mnohdy 20 tis. se dalo pěstovat na všech plochách, tady jen na 3. Ale zas honem rychle přispěchali hráčům na pomoc párty lístkama, kdybychom si chtěli vytočit nějaký ten bonus ke sklizni a neopomněli dát na prodej výhodné balíčky nákupu SH a zuzany, aby to do stodoly přibývalo rychleji .... Asi to ani komentář nepotřebuje.....
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lyzarka - ale zase je ta akce maličko delší 17.-24.4. ;) To pude
     
  13. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ach jo,nám zase nejde 23.4. celý den proud,pak jdu na noční,to mi bude ten čas chybět,co udělám,to bude,svět se nezboří;)
     
    Honzulka05, evainfo a jirinasinova198 tohle ocenili.
  14. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    jasný cíl - tulipan
     
    Honzulka05 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojo, sedm dní, 3 sklizně denně( možná čtyři - dle padadel) a aspoň 532 polí. Zase padnou stromy a chlévy za vlast a slávu RT!
    A nesnáším minihry! Prvních deset baví - sedmdesát těžce prudí! Ale co bych pro stromky(sice mám, ale další neuškodí), SK a podobně neudělal... Já to překousnu, snad. V reálu vejce nebarvím, na Velikonoce házím bobíka, neb jsem v práci. Naštěstí ne všechny čtyři dny, to bych nepřežil. Včera jakýsi jedinec mdlého rozumu vlezl na trať a zasekané všechno kolem na dvě hodiny. Tak jsem místo ve 20.40, byl doma ve 21,30. Naši taxíkáři drželi tryznu či co,volaný neměl chuť pro mne přijet. Jinou firmu jsem nezkoušel a odšlapal...
    A počasí je pěkně bláznivé - v neděli nula, v pondělí čtyři a dnes to vypadá nadějně teple(10),svítí i sluníčko; tož se půjdu podívat na kočky a Evičku.
    Sklizené lesní jahůdky(s magií) a zasazena hortenzie. Kolem šesté ještě vyměním slabší chlévy a zítra se uvidí. Na baha čekám, až uzraje koriandr a pak dám jednu z těch nových - hyacint.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ajajaj minihra ta mě zas nepůjde ach jo:sleepy:zkusíme uvidíme
    ;)
     
  17. vladca

    vladca Stará škola

    jednoduché to teda nebude ...
    na 400 poliach v stredu 24.4. na obed by mohlo byť napestované 32900 akčnej (4 zbery denne) ...
    bude to chcieť aspoň jednu +1/6hod alebo vrtule na jedno pole ...
    ale skúsim a uvidím ako budú padať vodovky ...
     
    Honzulka05, evainfo a jirinasinova198 tohle ocenili.
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Bude se malovat, bude se bílit, vlastně bílá tam asi není, bude se krášlit,
    ve čtvrtek zelené pivo popíjet- to bude ejchuchu, pak vyhřívat na sluníčku, protože má být
    o velikonocích teploučko.
    Dojdu pro pomocníky a možná i něco víc. Montezuma mám,
    nebudu muset kvůli němu sám sebe týrat.
    :DxD
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jdu do toho - jak jinak ostatně... ;)
     
    Honzulka05, evainfo a jirinasinova198 tohle ocenili.
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    nie je čo riešiť, výborný riadok, toto by predali aj za reál8), už som ticho xD
    ešte by sa zišiel nejaký skracovač riadkov, čo sme získali v minulosti:music:, možno niečo z remesla, na projekty-zlepšováky som slabá, ale verím, že to niekto vymyslí:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.