Zkušený vejcokrášlič (17.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    ahojte kamaráti,ja sa teším :D:D, lebo sa mi s mojim tempom podarilo kúpiť vytúžený vodný cyprus :D
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    wallik68,já už měl 1 tisovec a to z té doby,kdy na něj byly sazeničky
    skali v bedně se stromy a výběhy,mi tisovec nepadl,myslím že jsem tu bednu už měl i otevíral,ale tisovec tam nebyl
     
    scorpius50 tohle ocenil(a).
  3. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,nebyla jsem na PC,takže akce nedodělaná,ale vybarvování se mi docela líbilo.
    [​IMG]
    Mám tisovec i tulipánovník a kupóny.Za mne spokojenost.
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  4. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Vajíčka nám skončila, akce se mi líbila, bezva odměny - takže jen víc a houšť takových!
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak s hodne uspesnyma bonusama jen 100 her, coz nestacilo na odmeny co v nich bylo hodne minci... tak se vybral na co jsem mel a hotovo... stonek aktivovan a dve dekorky v parku, tak dobry... hlavne ale nenamahalo to oci jako ta aktualni akce...
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    moc nadšená nejsem ,protože z tajemných chlívků nevypadl ani 1 z napsaných info.za mě nic moc ,akce se nedají stihnout bez košů ,chybí mě akce pro ty ,kteří hrají 1 denně .
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    petrik31: ty dárkové jsou většinou lištovky..
    ale k akcím: počty... třeba pohopole... nebo produkty od řemeslníků na zkrácení plodin, skleník na šlechtění na zkrácení plodin na padátka... všechno jde, když se chce, jen malé děti musíš vodit pro jistotu za ruku... 8)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.